antradienis, sausio 19 d.
Pramogos
Velse – naujas menininko Banksy kūrinys
Naujas meno kūrinys po nakties buvo pastebėtas ant vieno Port Talbote esančio garažo sienos. Menininkas šio piešinio vaizdo įrašu pasidalijo ir savo socialinio tinklo paskyroje.
Kultūra
Miesto ir žmogaus širdžiai: kultūriniai renginiai reikalingi ir vasarą
Trečius metus Valdovų rūmų didysis kiemas prisipildo kultūros: nuo šiuolaikinės muzikos iki klasikinių kūrinių. Laurai Čiginskaitei „Midsummer Vilnius“ iniciatorius Valdas Petreikis sako jau įsitikinęs – kultūriniai renginiai Vilniuje reikalingi ir vasarą.
Kultūra
Nacionaliniame teatre skubiai reanimuojamas „Tartiufas“
Praėjusį teatro sezoną bene didžiausiu nusivylimu teatro pasaulyje tapo ilgai laukto spektaklio „Tartiufas“ atšaukimas Lietuvos nacionaliniame dramos teatre (LNDT). Beveik du tūkstančiai žiūrovų grąžino bilietus, atgavo sumokėtus pinigus ir ilgai laukto spektaklio nepamatė.
Aktualijos
Gamyklą sudrebino galingas sprogimas
Ketvirtadienį ryte Velse esančioje didžiulėje plieno gamykloje įvyko didžiulis sprogimas.
Kultūra
Mirtis ir mergaitė
Kas buvo Danijilas Charmsas? Jo būta vieno paslaptingiausių ir keisčiausių rusų rašytojų, kurio poetikos ir filosofijos neatpažino ir neiššifravo net juo besižavintys.
Kultūra
Sugrįžimas 
Po 25 metų Oskaras Koršunovas naująja premjera keliauja į savo pradžią – prie oberiutų (unikalios rusų avangardistų grupės) kūrybos, nuo kurios pradėjo režisieriaus karjerą. Ratas apsisuko, tik ar iš tiesų įmanoma kur nors apskritai grįžti, ypač kūryboje? Apie tai ir kitas sezono naujienas su režisieriumi kalbėjosi IQ kultūros redaktorė Viktorija Vitkauskaitė.
ŽYMA
OSKARAS KORŠUNOVAS