sekmadienis, lapkričio 1 d.
Aktualijos
Stratfordo stotyje užpuolimas
Antradienio rytas, kaip niekad įtemptas visoms Jungtinės Karalystės specialiosioms tarnyboms. Apie 6 valandą ryto buvo pranešta apie vyrą, kuris grasina aplinkiniams rankoje laikydamas plaktuką.
Aktualijos
Plėšikas Stratford’e veikė itin įžūliai
Londono policija ieško vyriškio, Stratford’e esančiame prekybos centre įžūliai apiplėšusio prabangių aksesuarų pardavėją.
Aktualijos
Dėl gaisro rytų Londone evakuotA apie 100 žmonių
Apie šimtas daugiabučio gyventojų buvo priversti bėgti iš degančio namo po to, kai gaisras įsiplieskė 17-ame Startford rajone, rytų Londone esančio namo aukšte.
Aktualijos
Rytų Londoną nusiaubė gaisras
Didžiulis gaisras įsiplieskė Rytų Londone Hackney rajone. Juodi tiršti dūmai kylantys į dangų buvo matyti net kelių kilometrų atstumu.
Aktualijos
Evakuotas Stratforde esantis Westfieldas
Didžiosios Britanijos policija penktadienį pranešė, kad specialistai tikrina įtartiną transporto priemonę, paliktą automobilių stovėjimo aikštelėje prie prekybos centro „Westfield London“ sostinės rytiniame rajone.
Aktualijos
Pareigūnai nusikaltimo vietoje pasidarė asmenukę ir ją įkėlė į socialinį tinklą
Stratfordo prekybos centre įvykdyta kraupi žmogžudystė. Rytų Londone peiliu mirtinai sužalotas jaunuolis. Po užpuolimo maždaug 20 metų jaunuolio kūne liko daugybinės durtinės žaizdos. Skubiai atvykę medikai dar bandė sužalotąjį gelbėti, tačiau jis mirė įvykio vietoje.
Aktualijos
Stratforde žmogui šauta į galvą
Jaunas vyras kovoja dėl savo gyvybės po to, kai Rytų Londone jam buvo šauta į galvą.
Aktualijos
Evakuotas Stratforde esantis Westfieldas
Masinė panika, žmonių rėkimas ir lipimas vienas kitiems per galvas stengiantis kuo greičiau pasiekti išėjimą iš pastato, visą tai patyrė prekybos centro lankytojai, šeštadienio popietę užsukę į Westfieldą esantį Stratforde.
Aktualijos
Paaiškinti nacionalizmą
Pastaruoju metu naujienos iš Vengrijos – gana kontroversiškos. Centrinio Europos universiteto dėstytojas Szabolcsas Pogonyi mano, kad tam įtaką daro besikeičianti „laisvės“ sąvoka, ES integracijos procesai ir visuomenės reakcija į globalizaciją. Interviu IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis pasakojo, kaip kadaise nurašytas nacionalizmas šiandien daro poveikį nacionalinei politikai Vengrijoje ir visame pasaulyje.
Aktualijos
Sujudimas Stratforde, Wesftfielde nudurtas vyras
Penktadienio pavakarę specialiosios tarnybos sulėkė į Rytų Londone esantį Westfield‘o prekybos centrą. Gautas iškvietimas, kad žmonių minioje padurtas jaunuolis, kuriam būtina skubi pagalba.
Aktualijos
Stratforde evakuotas Westfield‘as
Vakar evakuotas Rytų Londone esantis prekybos centras „Westfield“. Keli šimtai žmonių buvo priversti palikti prekybos centrą ir pusę valandos stoviniuoti lauke.
Aktualijos
Turkija Europai graso pabėgėlių antplūdžiu
Intensyvėjant Turkijos ir Europos Sąjungos ginčui, turkų vidaus reikalų ministras Süleymanas Soylu pagrasino „išversti iš koto“ Europą, nusiunčiant į jos teritoriją po 15 tūkst. pabėgėlių per mėnesį.
Aktualijos
Stratforde gaisras nuniokojo daugiabutį
Londono Stratfordo rajone Great Eastern Road gatvėje esančiame daugiabutyje name kilo gaisras.
Aktualijos
Stratfordo gaisras: ugniagesiai kovojo su atvira ugnimi
Šeštadienio popietę rytų Londone, Startfordo rajone esančiame ofisų pastate kilo didžiulis gaisras, kurį pažaboti bandė dešimtys gaisrininkų.
Aktualijos
Stratforde šėliojęs studentas nuteistas už kvailumą
Bausmę už viešosios tvarkos sutrikdymą išgirdo jaunuolis, kuris judrioje Londono stotyje piko valandos metu sukėlė sumaištį.
Aktualijos
Paskelbta, kada darbą pradės naktinė „Jubilee“ metro linija
Prie savaitgaliais visą parą veikiančių „Central“ ir „Viktorija“ linijų netrukus prisijungs ir „Jubilee“ metro linija.
Aktualijos
Stratforde autobuse rastas kūdikis mirė. Tėvai suimti
Moteris ir vyras suimti po to, kai rytų Londone, Startforde autobuse rastas trijų mėnesių kūdikis be sąmonės ženklų.
Aktualijos
Video: lietuvio motociklą pavogė per kelias sekundes
Jau daugelį metų Londone gyvenantis ir motociklais besidomintis lietuvis pasidalino įspūdingu video įrašu, kuriame apsaugos kameros įamžino, kaip jo motociklą pavogia vos per kelias sekundes.
Aktualijos
Naktinis Stratfordas: merginos talžomos golfo lazdomis
Savaitgalio naktimis Rytų Londone netrūksta nedraugiškai nusiteikusių žmonių, linkusių smurtauti.
ŽYMA
PABĖGĖLIŲ KRIZĖ