šeštadienis, balandžio 10 d.
Aktualijos
COVID-19
A. Veryga svarstytų galimybę besimptome forma sergantiems medikams dirbti su COVID-19 pacientais
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad būtų svarstoma galimybė su COVID-19 pacientais leisti dirbti besimptome šios infekcinės ligos forma sergantiems medikams, tačiau tam turi pritarti mokslininkai.
Pasaulis
Ar išties Vokietija ketina priimti COVID-19 pacientų iš Rusijos?
Vokietijos gydytojai ir politikai yra pasiruošę priimti koronavirusu susirgusių pacientų iš Rusijos. Nors iš Maskvos kol kas nėra jokios reakcijos
Gyvenimas
Koronavirusas JK: keliems gydytojams diagnozavus virusą skubiai ieškomi jų pacientai
Anglijos visuomenės sveikatos priežiūros departamentas pranešė, kad sveikatos priežiūros darbuotojams buvo liepta savarankiškai karantinuotis, kai tik jiems buvo nustatytas koronavirusas.
Sveikata
Gydytojai surinko auksinius pacientų pasisakymus: daugelis jų privers kvatoti
Kartais tyrimų pavadinimai ar kiti medicininiai terminai pacientams gali pasirodyti sudėtingai ištariami ir nesuprantami. Artėjant metų pabaigai, VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Radiologijos skyriaus registratūros kolektyvas kviečia smagiai pasijuokti. Jie surinko 43 auksines pacientų frazes.
Lietuva
Informacijos apie ligonių būklę suteikimas: gydytojams palikta laisvė interpretuoti
„Esminių pokyčių nėra“ – daugiausia ką galima tikėtis išgirsti, į ligoninę, kurioje guli jūsų artimas žmogus, kreipiantis telefonu. Atsisakymą teikti bet kokią informaciją apie paciento būklę medikai grindžia Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir siūlo atvykti pasikalbėti tiesiogiai.
Gyvenimas
Londone užfiksuotas antras atvejis, kai ŽIV užsikrėtęs žmogus pagijo
Medikai užfiksavo jau antrą atvejį, kai AIDS sukeliančiu virusu užsikrėtusiam žmogui nutraukus gydymą pasireiškia ilgalaikė remisija, ir apie šį numanomą išgijimo atvejį turi pranešti antradienį vyksiančioje medicinos konferencijoje.
Pramogos
Savaitės filmas: „Slaptas keleivis“
Maiklas yra draudimo agentas, mylintis ir mylimas vyras bei tėvas. Jis jau dešimt metų į darbą ir iš jo kasdien vyksta tuo pačiu traukiniu. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.
ŽYMA
PACIENTAI