ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pasaulis
Vokietijos „Knorr“ atsisako „čigoniško padažo“ pavadinimo
Vokietijos maisto produktų gamintoja „Knorr“ prisijungė prie pasaulio bendrovių, sureagavusių į skundus dėl rasistinių prekių ženklų, ir nusprendė savo populiariam
Gyvenimas
Pasakiškai skanus cukinijų padažas: norėsite dar ir dar!
Jei jums patinka daržovės, garantuojame, kad cukinijų padažas taps jūsų mėgstamiausiu. Receptas tikrai labai paprastas, tad jį pasidaryti gali kiekvienas! Reikės: 2
Aktualijos
Neapykantos nusikaltimas: moteris kovoja dėl savo gyvybės
Savaitgalį netoli Mančesterio įvykdytas žiaurus nusikaltimas, kurio metu užpulta moteris ir jos sūnus, nukentėjusioji – kritinės būklės.
Aktualijos
Jauna studentė – neapykantos užsieniečiams auka?
Praėjusią savaitę ligoninėje mirė jauna užsienietė, studijavusi Nottingham’o koledže. Pirminiais duomenimis, ją prieš mirtį sumušė grupė vietinių merginų.
Aktualijos
Prieš lietuvių emigrantų šeimą įvykdytas neapykantos nusikaltimas
Gausiai lietuvių emigrantų apgyvendinto Anglijos miesto Wisbech policija pranešė apie neapykantos nusikaltimą, kuris buvo įvykdytas prieš lietuvių šeimą.
Aktualijos
Prie Mančesterio mečetės – išpuolis prieš musulmonų šventiką
Sekmadienio pavakarę Mančesteryje prie islamo centro peiliu pultas ir sužalotas musulmonų šventikas, šis išpuolis vertinamas kaip neapykantos nusikaltimas.
Aktualijos
Užuomina apie musulmonus kainavo darbo vietą
Jungtinėje Karalystėje žinoma ir populiari radijo laidų vedėja Katie Hopkins darbo neteko iš karto po to, kai viešai paskelbė ką reikia daryti, kad šalyje nesikartotų teroristinės atakos.
Anglijoje
Dėl „Brexit“ padvigubėjo neapykantos išpuolių prieš vaikus skaičius
Politiniai įvykiai Jungtinėje Karalystėje turi tiesioginės įtakos nusikaltimams iš neapykantos bei užgauliojimui mokyklose. Tokių įncidentų skaičius padidėjo mėnesį prieš referendumą dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.
Pasaulis
Dar vienos šaudynės JAV – rasizmo protrūkis
Keli žmonės žuvo ir vienas buvo sužeistas po šaudynių Kalifornijos valstijoje. Spėjama, kad aukos žudiko dėmesį patraukė dėl savo odos spalvos.
Aktualijos
Londone – nauja neapykantos banga
Naujausio tyrimo duomenimis, Jungtinės Karalystės sostinėje užfiksuotas didžiulis neapykantos nusikaltimų šuolis.
Pramogos
Populiarus serialas atskleidė požiūrį į imigrantus
Bene žiūrimiausios britų muilo operos kūrėjai sulaukė kritikos kai vienoje iš serijų buvo parodyta scena, kurioje atskleidžiamas dabartinis požiūris į svetimšalius.
Pramogos
Laukiama nauja neapykantos nusikaltimų banga
Policija ir žmogaus teisių aktyvistai baiminasi, jog Jungtinės Karalystės premjerei Theresai May šių metų kovo mėn. aktyvavus Lisabonos sutarties 50 straipsnį, išaugs neapykantos nusikaltimų skaičius.
Pramogos
Nuteistas anglas, ant metro bėgių nustumęs imigrantą iš Lenkijos
Anglas futbolo fanas, kuris praėjusiais metais ant metro bėgių nustūmė imigrantą iš Lenkijos, nuteistas dešimčiai metų.
Aktualijos
Liepta kalbėti angliškai arba dingti iš šalies
Jungtinėje Karalystėje ilgus metus gyvenanti lenkė parodė, kaip reikia reaguoti į tuos, kurie užgaulioja iš kitų valstybių kilusus žmones – paviešino ją iš šalies dingti raginusį vyrą.
Aktualijos
Imigrantai kenčia ir bijo, bet tyli
Vienos iš didžiausių imigrantų bendruomenės – Lenkijos piliečių atstovai tikina, kad atvykėliai taip nerimauja dėl savo ateities Jungtinėje Karalystėje, kad net yra pasiryžę iškęsti neapykantos nusikaltimus jų atžvilgiu.
Aktualijos
Musulmonę už galvos griebė minios akivaizdoje
Baiminamasi, kad viešose vietose daugėja naujų neapykaltos nusikaltimų – Londono policijai vėl pranešta apie musulmonę, nuo kurios galvos viešoje vietoje nutrauktas hidžabas.
Pramogos
Neapykantos nusikaltimų skaičius išlieka itin didelis
Neapykantos, rasistinių bei religinių nusikaltimų skaičius išaugo 41 proc. po to, kai Jungtinė Karalystė nusprendė palikti Europos Sąjungą.
Aktualijos
Londone nuo moters galvos nuplėšė hidžabą
Sostinės policija pradėjo tyrimą dėl galimai rasistiniais motyvais paremto elgesio viešoje vietoje – du vyrai užpuolė arabę.
Aktualijos
Išpuoliai nesiliauja: nokautuotas už kalbėjimą lenkiškai
Dar vienas imigrantas iš Lenkijos buvo sumuštas iki sąmonės netekimo ir atsidūrė ligoninėje dėl to, kad viešoje vietoje kalbėjo savo gimtąja kalba.
Pramogos
Neapykantos nusikaltimai yra ignoruojami
Jungtinės Karalystės policija, prokurorai ir teismai nepakankamai rimtai žiūri į neapykantos nusikaltimus.
ŽYMA
PADAŽAS