sekmadienis, spalio 25 d.
Pasaulis
Baltarusijos opozicijos lyderė S. Cichanouskaja paskelbta ieškoma Rusijoje
Buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidentus Sviatlana Cichanouskaja Rusijoje įtraukta į ieškomų asmenų sąrašą, rodo Vidaus reikalų ministerijos duomenys. Remiantis vienu dokumentu,
Aktualijos
SKUBI PAIEŠKA: dingo į upę Kente įkritęs 6 metų amžiaus Lucas Dobson
Dingęs vaikas, šešerių metukų amžiaus Lucas Dobson, paskutinį kartą matytas vakar, šeštadienį, apie 13:20. Vaikas buvo žvejybinėje iškyloje su tėčiu, upėje Stour, Kente.
Pasaulis
Malaizijoje ieškant dingusios paauglės aptikti palaikai
Malaizijoje prieš dešimt dienų per šeimos atostogas dingusios prancūzų ir airių kilmės paauglės ieškantys pareigūnai aptiko palaikus; neatmetama, kad tai gali būti dingusi mergina, antradienį pranešė viena labdaros organizacija.
Pasaulis
Kalnuose paklydęs vyras rastas miegantis po akmeniu
Kalnų gelbėtojų komandos savanoriai intensyviai ieškojo Snoudonijos nacionalinio parko kalnuose pasiklydusio vyriškio. Visų nuostabai jis buvo rastas sveikas miegantis po akmeniu, praneša Bbc.com.
Pasaulis
Desperatiška paieška: iš kruizinio laivo iškrito „mergaitė rožine pižama”
Manoma, kad dingusi mergaitė yra paauglė iš Amerikos, kruizu keliavusi su tėvais. 
Aktualijos
Pagalbos prašymas: Londone dingo vaikinas
Didžiojoje Britanijoje dingo Tomas Janušauskas. Jo ūgis apie 180 cm, lieso kūno sudėjimo, trumpų šviesių plaukų, buvo užsiauginęs trumpą barzdą. Pastarąjį kartą draugų ir pažįstamų matytas šeštadienį Peterbore.
Aktualijos
Tautiečiai prašo pagalbos: Anglijoje dingo lietuvis
Socialiniuose tinkluose plinta tautiečių pagalbos prašymas.
Aktualijos
Rastas prieš du mėnesius dingusios L. Squire kūnas
Mįslingai dungusios studentės ieškoję policijos pareigūnai patvirtino: Humber upės žiotyse rastos merginos kūnas – tai Libby Squire.
ŽYMA
PAIEŠKA