pirmadienis, sausio 18 d.
Top 500
K. Juščiaus „Auga Group“ už obligacijas siūlys 6 proc. metinių palūkanų
K. Juščiaus kontroliuojama ekologiško ųkininkavimo bendrovė „Auga Group“ už savo žaliąsias obligacijas investuotojams siūlys 6 proc. metinių palūkanų. 
Aktualijos
Anglijos centrinio banko atstovas mano, kad „Brexit“ gali sustabdyti palūkanų didinimą
Tikėtina, kad galimas „Brexitas“ sustabdys palūkanų normų didinimą Jungtinėje Karalystėje, pažymėjo vienas iš Anglijos centrinio banko politikos formuotojų Michaelis Saundersas.
Komentarai
Ar bandymai siekti didesnės infliacijos – donkichotiški?
Pastaraisiais metais infliacija euro zonoje yra maža, nors Europos Centrinis Bankas (ECB) deda daug pastangų, norėdamas ją padidinti iki pageidaujamo lygio. Tokie ECB veiksmai daugeliui Lietuvos gyventojų atrodo keistai, žinant, kad mūsų šalyje kainų lygis auga gerokai sparčiau negu euro zonoje.
Komentarai
Ar pasauliui reikia dar pigesnių pinigų?
Pastaruoju metu didieji centriniai bankai pradėjo signalizuoti, kad artimiausiu metu gali pradėti keisti monetarinės politikos kryptį – mažinti palūkanas ir didinti pinigų pasiūlą. Kas iššaukė tokią centrinių bankų reakciją, ar ji pagrįsta ir ar neturės neigiamų šalutinių pasekmių?
Aktualijos
Atšiaurus oras jau nusinešė keturias gyvybes
Iškritus gausiam sniegui, dėl kurio visoje šalyje kilo transporto chaosas bei uždarytos mokyklos, aiškėja, kad neįprastos „Pabaisa iš Rytų” britų pramintos metereologinės sąlygos gali būti ir mirtinos.
Komentarai
Penkios smegduobės, galinčios pristabdyti pasaulio ekonomikos spurtą
Pasaulio ekonomikos augimas – sparčiausias per pastaruosius septynerius metus. Deja, nepaisant teigiamų gyventojų ir įmonių lūkesčių bei kitų augimui palankių aplinkybių, horizonte netrūksta rizikų ir pavojų, galinčių nuslopinti šį augimą.
Lietuva
Atostogos Lietuvoje: kada bus geriausi orai
Vienas aktualiausių klausimų tėvyneje susiruošusiems atostogauti lietuviams – kokie bus orai vasarą. Klimatologai birželio išvakarėse pateikė savo prognozes.
Lietuva
Lietuvą per Velykas nuklojo sniegas (nuotraukos)
Sekmadienį ryte Lietuvos gyventojų laukė tikra ir ne visiems maloni staigmena – sniegu padengta žemė.
Lietuva
Per Velykas stebins orai
Nors šv. Velykos pavasario šventė, tačiau orai Lietuvoje pastarosiomis dienomis labiau primena rudenį. Džiugių prognozių meterologai nepateikia ir ilgąjam šventiniam savaitgaliui.
Pasaulis
Lapė užšalo lede
Europą sukaustę šalčiai problemų kelia ne tik gyventojams, bet ir gyvūnams.
Lietuva
Lietuvą šią savaitę sukaustys žiema
Šventinis savaitgalis Lietuvoje kvepėjo jeigu ne pavasariu, tai priminė nešaltą rudenį. Tiesa, anot sinoptikų, šis pirmadienis buvo paskutinė šilta diena.
Lietuva
Per Kalėdas lietuvius stebins orai
Per Kalėdas lietuviai sulauks ne baltos žiemos, o pavasario. inoptikai prognozuoja, kad labiausiai lietuvius orai nustebins pirmąją šv. Kalėdų dieną.
Verslas
Per 13 metų lietuviai praturtėjo 5,5 karto
Per pastaruosius 20 metų didžiausią grąžą davė investicijos į nekilnojamąjį turtą ir jo nuomą – vidutiniškai 14,8 proc.
Lietuva
Stingdantys šalčiai jau nuo kitos savaitės
Sinoptikai prognuozuoja, kad lietingus ir drėgnus orus pakeis stingdantis šaltis. Pranešama, kad jau kitą savaitę Lietuvoje termometrų stulpeliai vietomis rodys dešimties ir net šešiolika laipsnių šalčio.
Pasaulis
Norvegijoje – šilumos rekordai
Nors Norvegija tikrai negarsėja kaip šiltais orais lepinanti šalis, klimato pokyčiai ir šioje šalyje lemia pokyčius. Žymus temperatūrų svyravimas užfiksuotas šių metų rugsėjį – pirmasis rudens mėnuo šiemet buvo šilčiausias per daugiau nei šimtą metų.
Pramogos
Laukia karščiausia rudens diena
„Met Office“ sinoptikai prognozuoja, jog antradienis, rugsėjo 13 diena, bus karščiausia rudens diena per pastaruosius 55 metus.
Lietuva
Rugpjūtis atostogautojus gali nuvilti
Liepa vasarotojų Lietuvoje nedžiugino puikiais orais, tačiau klimatologai rugpjūčiui rugpjūtį labai gerų orų taip pat nežada.
Lietuva
Palangos verslininkai šiemet vėl jaučiasi nuskriausti
Palangos verslininkai dėl prastos vasaros skundžiasi kasmet, bet šiemet, jų teigimu, vasara – pati blogiausia, kokią tik atsimena. Berods, labiausiai skundžiasi apgyvendinimo paslaugas teikiantys verslininkai.
Gyvenimas
Orų poveikis psichinei būklei
Lietus, drėgmė, pilkuma. Rankos nusvyra, nesinori nieko daryti. Bet vos tik išlenda saulė, nuotaika stebuklingai pagerėja. Mes žinome, kad oro temperatūra veikia mūsų laimės ir pasitenkinimo gyvenimu pojūtį.
Lietuva
Lietuviai džiaugiasi turkiška vasara
Liepos pradžia Lietuvos gyventojus džiugina puikiais orais. Saulė visoje šalyje svilinti pradėjo penktadienį nuo ryto. Sinoptikai Lietuvos vasarą jau vadina turkiška ir gerus orus žadėjo artėjančiam savaitgaliui.
ŽYMA
PALŪKANOS