šeštadienis, sausio 23 d.
Verslas
Aviacija
Lietuvos oro uostai ruošiasi pertvarkai: stabdys dalį projektų, keis valdymą
Koronaviruso pandemijai tęsiantis, tris oro uostus valdanti bendrovė  Lietuvos oro uostai ketina stabdyti Kauno oro uosto keleivių terminalo plėtrą. Be to, Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų valdymas nuo kitų metų pradžios bus centralizuotas. 
Aviacija
ORO UOSTAI
Sprintas ir maratonas
Artimiausiu metu bus plėtojami visi trys Lietuvos oro uostai, tačiau didžiausi darbai laukia po dešimtmečio
Aktualijos
Bostone prievartautojas sulaikytas prie savo aukos (vaizdo įrašas)
Išprievartautos mergaitės pagalbos skambučio sulaukę Rytų Anglijos policijos pareigūnai jos buvimo vietą ir įtariamąjį sulaikė panaudoję droną.
Aktualijos
Turistas Londone sulaikytas dėl raktų pakabuko
Sekmadienį Londone, prie Buckinghamo rūmų sulaikytas vyras, kurio raktų pakabukas palaikytas grėsmę keliančiu ginklu.
Aktualijos
Policijos elektrošokas paaugliui sukėlė širdies smūgį
Savaitgalį bandant sutramdyti policijos pareigūnams pasipriešinusį paauglį buvo panaudotas elektrošokas, po kurio berniukas patyrė širdies smūgį.
Aktualijos
Slėpynės baigtos: iš kalėjimo pasprukęs vyras sulaikytas prie Leedso
Prieš pusantrų metų iš kalėjimo Liverpoolyje pabėgęs žudikas ir vėl atsidūrė už grotų po įspūdingos sulaikymo operacijos.
Aktualijos
JK sulaikytas bene ieškomiausias ES nusikaltėlis
Greta Londono sulaikytas vienas iš ieškomiausių Europos nusikaltėlių – vienos organizuotos gaujos vadeiva.
Aktualijos
Po sulaikymo – staigi mirtis
Pradėtas tyrimas dėl policijos pareigūnų elgesio – jų sulaikytas jaunas vyras mirė pakeliui į nuovadą, aiškinamasi, ar policininkai neperžengė ribų.
Lietuva
Kaune – įspūdinga policijos operacija, sulaikyti nusikalstamo pasaulio vadeivos
Kauno apskrityje surengus stambaus masto policijos operaciją, sulaikyti organizuotos nusikalstamos grupuotės lyderiai ir nariai. Šioje neeilinėje operacijoje dalyvavo apie 300 policijos pareigūnų.
Lietuva
Iš JK – tiesiai į policijos rankas
Iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą lėktuvu grįžęs jaunas vyras buvo priverstas koreguoti savo kelionės planus – paaiškėjo, kad jis yra ieškomas policijos.
Lietuva
Kelionė mikroautobusu į Lietuvą baigėsi už grotų
Iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą mikroautobusu važiavęs vyras visai netoli savo kelionės tikslo įkliuvo pareigūnams – pasirodo, jis slapstėsi nuo bausmės už nusikaltimą.
Lietuva
Pusamžė lietuvė nuo areštinės slėpėsi Londone
Palangos oro uoste sulaikyta lėktuvu iš Londono parvykusi Lietuvos pilietė, kurios šalies pareigūnai ieškojo už vengimą atlikti paskirtą bausmę.
Verslas
Marius Gelžinis: naujas oro uostas Lietuvai galėtų kainuoti milijardą
Pastatyti visiškai naują oro uostą Lietuvai gali kainuoti apie 1 mlrd. eurų, o projekto įgyvendinimas užtruktų maždaug dešimt metų, sako naujasis tris šalies oro uostus valdančios valstybės įmonės Lietuvos oro uostai vadovas Marius Gelžinis.
Aktualijos
Vyras mirė iš karto po sulaikymo
Dėl įsibrovimo į privačią teritoriją Londone policininkų sulaikytas jaunas vyras netrukus pasijuto blogai ir mirė, tiriama, ar dėl kalti pareigūnai.
Aktualijos
Prievartautojas vaiką pagrobė prie namų
Manchester’yje vidury dienos pagrobta su bendraamžiais laiką leidusi 10-metė mergaitė, vaiką pagrobėjas bandė išprievartauti.
Lietuva
Sugrįžimas į Lietuvą prasidėjo vizitu areštinėje
Lietuvos oro uostuose dirbantys pasieniečiai per parą sulaikė keturis iš užsienio šalių grąžintus vyrus, nemalonumų su teisėsauga turėjusius ir Lietuvoje. Trys ieškomieji įkliuvo Vilniaus oro uoste, vienas – Kauno.
Lietuva
Lietuvis į gimtinę grįžo su Anglijoje vogta mašina
Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė lietuvį, vairavusį Jungtinėje Karalystėje vogtą lengvąjį automobilį.
Aktualijos
Merginos nužudymo byloje sulaikytas įtariamasis
Kūčių vakarą Londone brutaliai nužudytos merginos bylą tiriantys pareigūnai sulaikė vyriškį, siejamą su šiuo nusikaltimu.
Lietuva
Iš JK deportuotas lietuvis problemų turėjo ir gimtinėje
Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė du sostinės gyventojus, atskridusius iš Londono. Abu jie Lietuvoje įtariami nusikaltimais, o vienas įstatymus pažeidinėjo ir Anglijoje.
Aktualijos
Dviem 14-čiams pareikšti įtarimai terorizmu
Du paaugliai prieš kelias dienas buvo sulaikyti antiteroristinės pareigūnų grupuotės, kurie atlikę išsamų tyrimą nustatė, kad šie vaikai rengiasi galimam teroro aktui. Incidentas įvyko Northallerton, vakarų Jorkšyre.
ŽYMA
PALANGOS ORO UOSTAS