antradienis, spalio 27 d.
Gyvenimas
Ką moterims reiškia papuošalai?
Žmonės, kurie mano, kad papuošalų paskirtis padaryti gražias moteris dar gražesnėmis, klysta. Žinoma, visi tie žiedeliai, auskariukai, karoliukai mus puošia, tačiau jie atliekas ir kitas ne mažiau svarbias užduotis.
Pramogos
Dainininkei R. Orai skirtus 4 mln. dolerių vertės papuošalus gabenusi kurjerė juos paliko lėktuve
Ne paslaptis, kad pasirodydamos ant didžiausių renginių raudonųjų kilimų užsienio pramogų pasaulio žvaigždės savo išvaizdai skiria itin didelį dėmesį. Garsių dizainerių suknelės ir kostiumai, ne ką mažiau įspūdingi bateliai ir papuošalai – kai kurie žymūs asmenys būriui fotografų pozuoja pasidabinusios milijonų dolerių vertės brangakmeniais. Ne išimtis ir dainininkė Rita Ora. Kanų kino festivalyje žinoma atlikėja turėjo pasirodyti pasipuošusi prabangiais papuošalais, tačiau pastarųjų moteris neturėjo progos net pačiupinėti, mat jie buvo palikti lėktuve.
Lietuva
Iš Panevėžio po visą Lietuvą plinta nauja mada: papuošalai iš motinų pieno
Panevėžietės Lolitos Rubinienės vardas garsiai sklando visos Lietuvos mamų lūpose. Kūrybiška moteris, augindama savo vaikučius, sugalvojo ne tik kaip įprasminti motinystę, bet ir atrado Lietuvoje ganėtinai naują, nors Vakaruose jau išbandytą verslo nišą – ėmėsi kurti papuošalus iš motinų pieno.
ŽYMA
PAPUOŠALAI