šeštadienis, gruodžio 5 d.
Komentarai
KOMENTARAS
Pandemija išmokė kitaip pirkti ir kitaip parduoti
Pandemija pakeitė mūsų gyvenimus: išmokome kitaip leisti laisvalaikį, kitaip dirbti ir mokytis, labiau rūpintis savo sveikata, kitaip pirkti ir vartoti. 
Pramogos
Princas Čarlzas apsilankė „TK Maxx“: „fantastika“
Smalsusis Velso princas šiandien paskelbė „TK Maxx“ „fantastišku“, kai pirmą kartą apsilankėšioje biudžetinėje parduotuvėje.
Aktualijos
Didžiausia JK mažmenininkė „Tesco“ atleis 4,5 tūkst. darbuotojų
Prekybos centrų milžinė „Tesco“ pirmadienį pranešė planuojanti atsisakyti apie 4,5 tūkst. darbo vietų visoje Jungtinėje Karalystėje (JK), kad sumažintų išlaidas.
Pramogos
Vienas didžiausių Jungtinės Karalystės prekybos tinklų planuoja atsisakyti plastiko maišelių
Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos gigantas „Morrisons“ planuoja tapti pirmuoju Didžiosios Britanijos prekybos centru, draudžiančiu plastikines pakuotes vaisiams ir daržovėms, rašo eveningtimes.co.uk.
Pasaulis
Kvailiausi plėšikai pasaulyje: vėliau sugrįžti pasiūlęs parduotuvės savininkas įviliojo į pinkles
Turbūt visi parduotuvių savininkai žino, kad kasoje geriausia laikyti nedidelę sumą pinigų. Taip apiplėšimo metu išvengiama didelių nuostolių. Tačiau vienas Belgijoje esančios parduotuvės savininkas jį apiplėšti pasiruošusiems vagims pasakė sugrįžti vėliau, kai jis turės daugiau pinigų.
Pramogos
Birminghame atidaryta didžiausia „Primark“ parduotuvė: 5 aukštai, 1000 darbuotojų ir net 2 restoranai
Apsipirkti mėgstantiems žmonėms Birminghame atsirado naujas „Primark“ padalynis. Tiesa, jis – ypatingas. Tai didžiausia tokia parduotuvė ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje.
Anglijoje
DĖMESIO: prekybos tinklas Lidl įspėja, kad šio tinklo parduotuvėse pirktuose druskos ir pipirų malūnėliuose gali būti stiklo
Prekybos tinklas Lidl įspėja ir skubiai atšaukia druskos bei pipirų malūnėlius, nes juose gali būti stiklo
Aktualijos
„Tesco“ tinklas ruošiasi atleisti tūkstančius darbuotojų
Didžiausia Didžiosios Britanijos mažmenininkė „Tesco“ savo 732 parduotuvėse gali uždaryti mėsos, žuvies ir kulinarijos skyrius, o dėl to gali būti panaikinta iki 15 tūkst. darbo vietų, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“, remdamasis informuotais šaltiniais.
Lietuva
Uždaroma Vilniaus „Akropolio“ „Maxima“
Likus savaitei iki laikino Vilniaus PC „Akropolyje“ veikiančios „Hyper Maximos“ uždarymo atnaujinti, nuo sausio 6 d. šioje parduotuvėje skelbiamas visų joje esančių prekių išpardavimas. Sausio 6-9 dienomis nuolaidos sieks iki 40 proc., o paskutinę išpardavimo dieną, sausio 10 d., net iki 50 proc. Nuo sausio 11 d. parduotuvė laikinai nedirbs, joje vyks atnaujinimo darbai.
Aktualijos
Britų parlamentarai ragina šalyje įvesti „latės mokestį“
Didžiosios Britanijos parlamentarai penktadienį paragino vyriausybę įvesti mokestį vienkartiniams kavos puodeliams ir nustatyti terminą iki 2023 metų, kad visi jie būtų perdirbami. Priešingu atveju siūloma juos visai uždrausti.
ŽYMA
PARDUOTUVĖ