pirmadienis, sausio 25 d.
Gyvenimas
Ar žinote, kaip atpažinti depresiją?
Depresijai būdingas vadinamasis „užburtas ratas“, kai prarandamas noras veikti. Kai nesistengiama išsiveržti iš gniuždančios būsenos, mažiau laiko praleidžiama su mylimais žmonėmis, vangiai sprendžiamos problemos, todėl prarandama viltis sulaukti geresnės ateities. Beviltiškumas maitina depresiją ir tempia žemyn. Kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą? Leidyklos VAGA išleistoje amerikiečių psichiatro Jesse H. Wrighto ir psichologės Monikos Ramirez Basco knygoje „Penki depresijos gydymo raktai“ aprašoma veiksminga penkių žingsnių programa, padėsianti įveikti depresiją. Žingsnis po žingsnio sekdami knygoje dalijamais patarimais, susikursite išgijimo planą, kuris leis išsivaduoti iš ligos gniaužtų ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą. Autorių knyga paįvairinta autentiškais pokalbiais, vertingais pratimais ir strategijomis, kurie įkvėps ryžto ir stiprybės imtis veiksmų ir spręsti jus kamuojančias problemas.
Aktualijos
A.Merkel žada derėtis dėl koalicijos su liberalais ir žaliaisiais
Vokietijos kanclerė Angela Merkel patvirtino, kad pradės derybas su liberalais ir žaliaisiais dėl naujos koalicinės vyriausybės po praėjusio mėnesio rinkimų.
Aktualijos
Vilniaus miesto taryboje – Liberalų sąjūdžio ir LLRA koalicija
Vilniaus meras Remigijus Šimašius pripažįsta, jog lipdomoje koalicijoje sostinėje tarp jo vadovaujamo Liberalų sąjūdžio ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) - Krikščioniškų šeimų sąjungos egzistuoja didžiulė ideologinė takoskyra.
Gyvenimas
Metas šviežių vaisių derlių paversti džiovintomis gėrybėmis
Ruduo – pokyčių metas ne tik gamtoje, bet ir kiekvienos šeimininkės virtuvėje. Neseniai tikra atgaiva buvę švieži vaisiai rudens sezoną įgaus visai kitą atspalvį ir dar ryškesnį skonį.
Lietuva
Stingdantys šalčiai jau nuo kitos savaitės
Sinoptikai prognuozuoja, kad lietingus ir drėgnus orus pakeis stingdantis šaltis. Pranešama, kad jau kitą savaitę Lietuvoje termometrų stulpeliai vietomis rodys dešimties ir net šešiolika laipsnių šalčio.
Lietuva
Anot meterologų dabar prasidės lietingų ir nemalonių orų etapas.
Lietuvaičiai tėvynėje ilgai džiaugėsi šiltais rudeniniais orais ir saule. Atrodo, kad dabar į šalį atslinko tikras ruduo. Penktadienį Kaune iškrito pirmasis sniegas, o kituose miestuose pūtė žvarbus vėjas.
Pasaulis
Norvegijoje – šilumos rekordai
Nors Norvegija tikrai negarsėja kaip šiltais orais lepinanti šalis, klimato pokyčiai ir šioje šalyje lemia pokyčius. Žymus temperatūrų svyravimas užfiksuotas šių metų rugsėjį – pirmasis rudens mėnuo šiemet buvo šilčiausias per daugiau nei šimtą metų.
Gyvenimas
Rudeninė avalynė: stilistės patarimai (foto)
Vasarą pamilome sportinius batelius, rodės, už juos patogesnių nerasi. Tačiau rudens sezonas šįmet dosnus visoms: tiek mados fanatikėms, tiek ieškančioms kompromisų tarp praktiškumo ir tendencijų.
Gyvenimas
Ar rudenį versti naują gyvenimo lapą?
Vasarą galbūt ne vienas leidome sau būti kiek vėjavaikiški, per daug nesukome galvos, ar viskas gyvenime tinka ir patinka – tiesiog mėgavomės atostogomis, naujomis pažintimis ir kiekviena šilta diena. Bet metų laikai keičiasi, ir jei norime ką nors keisti ir gyvenime, pasak psichologų, ruduo – pats tinkamiausias metas permainoms.
Sveikata
Vaistai nuo rudeninės depresijos – saldėsiai?
Termometro stulpeliui nukritus, o saulei pasislėpus po nemažu debesų sluoksniu, neretas iš mūsų pradedame skųstis jėgų trūkumu, apatija, nenoru užsiimti mėgiama veikla ir dažnai sukuriame sau nemažą įtampą pykdami ant savęs už šį jausmą, kurį patys dažnai apibūdiname kaip rudeninę depresiją.
Gyvenimas
Įveik rudeninį liūdesį!
Vis anksčiau temsta, o nuotaika atrodo ne ką geresnė, nei oras už lango? Skubame nuraminti: nieko baisaus – tai tik vėlyvas ruduo lauke ir jo galimas poveikis mums, moterims. Kaip nepasiduoti apatijai ir neleisti sezoninei melancholijai užvaldyti sielos? Štai keletas per amžius žmonių išbandytų „gudrybių“, kaip „prisijaukinti“ šį gan niūrų laikotarpį.
Gyvenimas
Patarimai, kaip namus paruošti rudens sezonui
Kai vasaros šilumą keičia rudeniškas oras, – tai ženklas, jog metas pokyčiams ir namuose. Su kiekvienu sezonu į namus turėtų atkeliauti subtilūs pokyčiai. Šviežias dažų sluoksnis yra išties kraštutinis požiūris, tačiau pakeisti pagalvėlių užvalkalus, ištraukti jaukius apklotus ar įnešti į namus daiktų su rudens įkvėptais gėlių motyvais, būtų puikus sprendimas.
ŽYMA
PARTIJŲ KOALICIJA