ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pasaulis
Netyčia atrado naują žmonių gentį
Iš dronu gautos filmuotos medžiagos matyti, kaip Brazilijos Amazonės džiunglių properša, netoli sienos su Peru, žingsniuoja grupė žmonių. Per atstumą jie atrodo visiškai miniatiūriniai.
Pasaulis
Į restoraną užėjęs vyras pradėjo šaudyti į žmones
Oklahoma Sityje į vieną restoraną atėjęs pistoletu ginkluotas vyras pradėjo šaudyti ir sužeidė tris lankytojas, bet paskui automobilių stovėjimo aikštelėje jį nušovė ginklus turėję du civiliai, pranešė policija.
Gyvenimas
Ką iš tiesų reiškia būti suaugusiu?
Kiek kartų esame girdėję ar patys tarę frazę „pakalbėkime kaip suaugę“, „elkimės kaip suaugę“? Kiek kartų esame nuvilti lūkesčių iš asmenų, kurių gimimo metai, diplomai, moksliniai laipsniai ar statusas visuomenėje turėtų liudyti brandą, tačiau realybėje – tik nepagrįstos asmeninės ambicijos?…
Gyvenimas
Šis tas apie vyrus ir jų skirtumus
Vyrai būna skirtingi. Tenka sutikti labai dosnių, su atvira širdimi, pasiruošusių viską atiduoti draugams ir artimiesiems. Toks buvo, pavyzdžiui, mano tėtis. Mama pasakojo, kaip jis nusipirko sau naujus žieminius batus, o vėliau atidavė juos draugui, kuris neturėjo batų. Pats taip ir vaikščiojo su senais. Ji pasakojo, kaip jis pridengdavo draugams užnugarį, „pramušdavo“ butus dar tarybiniais laikais. Toks jau jis buvo.
Pramogos
Atskleidė, kas buvo pirmasis britas
Ankstyviausias žinomas Britanijoje gyvenęs šiuolaikinis žmogus buvo tamsiaodis ir mėlynakis, trečiadienį pranešė Londono mokslininkai, atlikę maždaug prieš 10 tūkst. metų gyvenusio vyro revoliucingą DNR analizę.
Pramogos
Žmonių klonavimas – kaip niekada arti: jau sukurtos beždžionių antrininkės
Vienai Kinijos laboratorijai pranešus apie sėkmingą dviejų beždžionių klonavimą pasaulis sureagavo audringai: tikinama, kad sekantis žingsnis – žmogaus klonas.
Pramogos
Medicinos daktaras: „Žmogaus sąmonė po mirties funkcionuoja“
Ar egzistuoja kažkas po mirties? Ar mūsų sąmone kažkur persikelia? Ar tiesiog užmiegame ir mūsų gyvenimas pasibaigia? Šie klausimai kankina daugelį žmonių. Dažniausiai manoma, kad apie tai kalba tik religijos, tačiau mažai kam žinoma, jog medikai puse lūpų apie tai irgi kalba.
Anglijoje
Londono Sičio lietuvių klubas naujus metus pasitinka su dar didesniais bendruomeniniais tikslais
Londono Sičio lietuvių klubas (LCLC) – jau vienuoliktus metus Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvuojanti ne pelno siekianti organizacija, kuri vienija įvairiose srityse Londone dirbančius lietuvius profesionalus.
Gyvenimas
Stresas. Kaip su juo susitvarkyti
Gimęs kūdikis jau yra įmestas į atšiaurų išorinį pasaulį ir jis susiduria su pakitusiomis aplinkos sąlygomis. tai pirmas jo gyvenime stresas, su kuriuo jam teks susidoroti. Gimsta kūdikiai kovotojai, sugniaužtais kumšteliais ir hypertonusu visame kūne, gimsta kūdikiai apatiški, vangūs, kurie neima krūties ir neturi gyvybinių jėgų reikalauti sau emocinio ir fizinio maisto.
Aktualijos
Socialdemokratų skyriai – už pasitraukimą iš koalicijos
43 iš 60-ies Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) skyrių siūlo trauktis iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS), rodo pasibaigusio balsavimo rezultatai.
Pasaulis
Barselonoje – kruvina traukinio avarija (video iš įvykio vietos!)
Ispanijos mieste Barselonoje rytinio piko metu traukinys rėžėsi į platformą. Sužeisti mažiausiai 48 žmonės, penki iš jų sunkiai.
Gyvenimas
Kas yra siela?
Vedose aiškinama, kad dvasinė siela yra Dievo dalelė, kuri yra individuali. Kaip, pavyzdžiui, Saulė ir jos dalelės. Jos – vienos prigimties, tačiau kartu spinduliai negali prilygti pačiai Saulei savo galia. Arba laužas ir kibirkštys. Kol kibirkštis palaiko kontaktą su laužu, ji skaisčiai liepsnoja. Tačiau kibirkščiai atsiskyrus nuo laužo ji labai greitai pradeda gesti. Taip ir siela, pamiršusi ryšį su Dievu, praranda savo dieviškumą.
Pasaulis
Norvegai įniko į vaistus
Vis daugiau norvegų naudoja vaistus – net 70 proc. žmonių per praėjusius metus gėrė medikamentus nuo vienų ar kitų ligų.
Aktualijos
Planuojama uždaryti Darbo biržos padalinius
Jungtinės Karalystės vyriausybė planuoja uždaryti dalį Darbo biržos (Job Centre) padalinių, nes dauguma žmonių dokumentus susitvarko internetu.
Pasaulis
Vokietija baiminasi cheminių teroristinių atakų
Vokietijos saugumo pajėgos baiminasi, kad islamistai šalyje gali panaudoti cheminį ginklą. Tokie nuogastavimai išsakyti naujai parengtoje Federalinės kriminalinės policijos žinybos (BKA) ataskaitoje.
Pramogos
Lietuvoje nugriaudėjo pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“
Sekmadienio vakarą ryškiausios šalies garsenybės susirinko Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, kur vyko Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“.
Lietuva
Lietuvoje trečdalis žmonių ties skurdo riba
Nors statistika byloja, kad Lietuvoje ekonominė situacija gerėja kasmet, vis daugiau šalies gyventojų kenčia skurdą. Pernai ant skurdo ribos balansavo beveik trečdalis.
Gyvenimas
Keičiasi visata, keičiasi ir žmonės
Daugelis žmonių prisimena 2012 metų nežinomybę – kai buvo gąsdinama ir tikima įvairiais kataklizmais, kurie žmogui turėjo atnešti bėdas, o gal net pasaulio pabaigą.
Pasaulis
Kiaulės išgelbės žmones?
JAV mokslininkai tikisi kiaulės organizme išauginti žmonėms tinkamus vidaus organus, kurie būtų naudojami transplanracijai.
Gyvenimas
Nori sekso – išrink blusas
Artėjant Ugninės Beždžionės metams, pravartu plačiau pasidomėti šiais, į žmones panašiais, gyvūnais. Niekas nepaneigs, kad panašumų daugiau nei skirtumų. Zoologijos soduose šių gamtos brolių aptvarai visada aplipę ne tik vaikais, bet ir suaugusiais smalsuoliais.
ŽYMA
PARTIJOS SKYRIAI