šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pramogos
Brito našlio siurprizas kaimynų dukrai nepaliko abejingų
Geros širdies našlys, susidraugavęs su dvejų metų kaimynų dukra, prieš Kalėdas jai nupirko dovanų, kurios jai bus įteiktos per ateinančius 14 metų.
Anglijoje
„Brexit“ šalininkai priešinasi raginimams balsuoti už T. May susitarimą
Griežto „Brexit“ šalininkai, visą savo karjerą agitavę prieš Europos Sąjungą, priešinasi ministrės pirmininkės Theresos May raginimams paremti jos išstojimo iš Bendrijos susitarimą ir po kitą savaitę įvyksiančio balsavimo šiuo klausimu gali vėl bandyti ją nuversti.
Anglijoje
D.Trumpas įspėja: „Brexit“ susitarimas gali trukdyti JAV ir JK prekybai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį įspėjo, kad susitarimas dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos ateityje gali kliudyti prekybai tarp Amerikos ir Jungtinės Karalystės.
Anglijoje
T. May atmeta galimybę rengti antrą referendumą
Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May ketvirtadienį atmetė galimybę rengti antrą referendumą dėl „Brexit“.
Pramogos
Prancūzija britams grasina kariniu laivynu
Prancūzijos žemės ūkio ministras Stephane'as Travert'as antradienį sakė, kad jo šalies karinis jūrų laivynas yra pasirengęs įsikišti ir neleisti vykti tolesniems prancūzų ir britų žvejų susidūrimams dėl galimybių žvejoti šukutes prie Prancūzijos krantų.
Finansai ir investavimas
Tvarieji finansai
Ne tik sau: investicijos kuria ateitį šiandien
Europos Sąjunga (ES) skatina atsakingiau žvelgti į investicijas ir pagalvoti ne tik apie finansinę naudą, bet ir apie poveikį aplinkai. Laura Čiginskaitė su Lietuvoje viešėjusiu „Aviva“ vyriausiuoju analitiku Patricku Arberiu kalbėjosi apie žaliąją ekonomiką.
Aktualijos
JK įmonių laukia verslo valdymo reforma
Visapusišką bendrovių valdymo kodekso reformą rengianti Didžiosios Britanijos valdžia, kaip manoma, jau kitą mėnesį pristatys naują teisės aktą dėl šios srities reguliavimo.
Pasaulis
Rusija kratosi JAV ir Britanijos mestų kaltinimų
Kremlius antradienį nepagrįstais pavadino Didžiosios Britanijos ir JAV perspėjimus, kad Rusijos vyriausybės remiami kompiuteriniai įsilaužėliai kelia grėsmę itin svarbiems jų kompiuterių tinklams.
Pramogos
Britanija pasidalijo beprecedente žvalgybine informacija dėl buvusio šnipo apnuodijimo
Didžioji Britanija pasidalijo „beprecedenčiu“ žvalgybinės informacijos kiekiu dėl buvusio rusų šnipo apnuodijimo, kuriuo Londonas kaltina Maskvą, ir tai paskatino mažiausiai 25 valstybes išsiųsti Rusijos diplomatų, antradienį sakė britų vyriausybės aukšto rango pareigūnas.
Anglijoje
ES vis dar sutiktų atšaukti „Brexit“
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas antradienį pareiškė, kad Bendrijos „širdys tebėra atviros“ Didžiajai Britanijai, jei šalis pakeistų savo nuomonę dėl „Brexit“.
Pramogos
Muzikos pardavimai Britanijoje - rekordiniai
Muzikos įrašų pardavimų Didžiojoje Britanijoje augimas 2017-aisiais buvo rekordinis per pastaruosius du dešimtmečius, rašo „The Guardian“.
Pramogos
Rekordiškai išaugo Didžiosios Britanijos turto vertė
Didžiosios Britanijos turto grynoji vertė 2016 metų pabaigoje sudarė rekordinius 9,8 trln. svarų, - parodė Nacionalinės statistikos tarnybos (ONS) duomenys.
Pramogos
Vyriausybė: JK nebėra tarp penkių stipriausių pasaulio ekonomikų
Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybei teko pripažinti liūdną faktą – šalis oficialiai prarado vienos iš penkių stipriausių pasaulio ekonomikų.
Pramogos
Britai: kokį įspūdį jie palieka užsieniečiams?
Britai yra užtektinai savikritiški bei išdidūs – o gal ir kuklūs – todėl nereikalauja svetimšalių pasakyti, ką šie mano apie juos. Tačiau ir nereikalaujant tokių atsakymų, jie gali būti tiesiog tėškiami į akis.
Anglijoje
Išbandymas sveikatos sistemai - dėl „Brexit” iš šalies bėgs užsieniečiai medikai
Dauguma gydytojų iš Europos Sąjungos šalių per ateinančius dvejus metus planuoja palikti Jungtinę Karalystę. Dėl įsigaliosiančio „Brexit” besibaiminantys gydytojai, manoma, sukels naują sveikatos sistemos krizę.
Pramogos
Kas yra „Brexit”?
Airių komikų grupė visiems suprantamai paaiškino, kas yra „Brexit”.
Pasaulis
Europa spaudžia Didžiąją Britaniją
Iš Europos Sąjungos pasitraukti sumaniusius britus europiečiai ragina sprendimo neatidėlioti: per ateinančią savaitę išsirinkti naują premjerą sėsti prie derybų stalo.
Pramogos
Referendumo diena: ką reikėtų žinoti
Šiandien, birželio 23 dieną, Jungtinė Karalystė istoriniame referendume nuspręs, ar šalis likts Europos Sąjungos sudėtyje ar iš jos pasitrauks. Tai yra tik trečiasis referendumas per visą šalies istoriją.
Pasaulis
Ispanai atkirto britams – kaip jūs mums, taip mes jums
Jeigu Didžioji Britanija nuspręs palikti Europos Sąjungą, daugiau nei trečdalis milijono britų susidurs su apribojimais gyventi Ispanijoje.
Pramogos
Užsiminta apie karo Didžiojoje Britanijoje grėsmę
Artėjant referendumui dėl Didžiosios Britanijos išlikimo Europos Sąjungoje atmosfera kaista, šalininkai ir oponentai traukiadsi vis naujus ginklus.
ŽYMA
PARYŽIAUS KLIMATO KAITOS SUSITARIMAS