ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pasaulis
Kiekvieno skoniui: Paryžiaus olimpinėse žaidynėse sulauksime riedlenčių, 3x3 krepšinio ir breiko
Beveik trijų tūkstančių metų tradicijomis besiremiantys olimpinių žaidynių rengėjai vis labiau suka modernėjimo kryptimi – tai iliustruoja į programas įtraukiamos šiuolaikinės sporto šakos
Aktualijos
Nerado lagaminų
Jungtinės Karalystės sportininkai sugrįžo namo ir Heathrow oro uoste susidūrė su netikėta problema.
Aktualijos
A. Palšytė nepateko į dešimtuką
Viena iš pagrindinių pretendenčių į Olimpinius moterų šuolio į aukštį nedalius laikyta Airinė Palšytė liko už dešimtuko ribos.
Pasaulis
Ar pasinaudos Brazilija šansu „Rio 2016“?
„Naujasis pasaulis“ – tokį skambų šūkį pasirinko Rio de Žaneire vykstančios olimpiados organizatoriai. Portugališkai Nuevo mundo skambanti frazė Tautinio olimpinio komiteto buvo pasiūlyta likus beveik devyniems mėnesiams iki pirmųjų Olimpiados atidarymo fejerverkų Marakanoje, viename iš didžiausių bei lankomiausių pasaulio stadionų.
Pasaulis
Rio de Žaneire kruvinas išpuolis prieš pareigūnus
Rio de Žanere vykstančios olimpinės žaidynės aplaistytos krauju. Ankstų penktadienio rytą Brazilijos laiku šalies teisingumo ministras pranešė, kad nuo šautinės žaizdos galvoje mirė olimpiados saugumo rupinęsis pareigūnas.
Lietuva
Antras lietuvių irkluotojų medalis – olimpinis sidabras !!!!!!
Vyrų porinių dviviečių valčių A klasės finale irkluotojai Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris iškovojo sidabro medalius.
Lietuva
Pirmas medalis Lietuvai!!!
Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė dvieviečių valčių irklavimo finale užėmė trečią vietą ir iškovojo bronzos medalį.
Aktualijos
Krepšininkai Olimpiados starte patiesė dvi rinktines
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė antradienį iškovojo antrąją pergalę Olimpinėse žaidynėse. Per įtemptas rungtynes Rio de Žaneire lietuviai 89:80 (13:16, 23:25, 29:13, 24:26) įveikė ambicingą Nigerijos rinktinę. Lietuviai Olimpinėse žaidynėse kol kas žygiuoja be pralaimėjimų.
Aktualijos
Po nesėkmingo finalo – tiesa apie traumos padarinius
Rūtos Meilutytės pasirodymas Rio de Žaneiro olimpiadoje neprilygo jos pasirodymui Londono baseine, tačiau tai neturėtų sustabdyti 2012 metų olimpinės čempionės siekti pergalių ateityje. Po nesėkmingo pasirodymo plaukimo žvaigždė sulaukė daug padrąsinamųjų žodžių, o jos medikai atskleidė, kad šie metai buvo sunkiausi jos karjeroje.
Aktualijos
Olimpiniame tenise sensacija veja viena kitą
Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių teniso turnyre – netikėtų rezultatų puokštė. Iš varžybų jau pasitraukė vyrų vienetų turnyro favoritu laikytas ir pirmąją vietą pasaulio reitinge užimantis serbas Novakas Djokovičius. Toks pats likimas ištiko ir pirmąją moterų pasaulio raketę – amerikietę Sereną Williams.
Pramogos
Istorinė asmenukė
Olimpinės Žaidynės suvienija visus žmones, nepriklausomai nuo jų rasės, tautybės ar politinių pažiūrų. Ir tai nėra vien tušti žodžiai.
Aktualijos
Rūta Meilutytė liko be medalio ir netvardė ašarų
Ankstyvą antradienio rytą viso pasaulio lietuviai sugniaužę kvapą laukė Lietuvos olimpinės čempionės plaukusios Rūtos Meilutytės rezultato. Tačiau šis rytas atnešė liūdnų žinių ne tik geriausiai šalies plaukikei, tačiau ir visai Lietuvai.
Pasaulis
Rio olimpiadoje įvykdytas kontroliuojamas sprogimas
Nors dar tik pati olimpinių žaidynių pradžia – incidentų neišvengta. Šeštadienį prieš pat sportininkų finišą specialieji pareigūnai atliko kontroliuotą bombos sprogimą.
Pasaulis
Oficialiai prasidėjo 2016-ųjų Rio olimpinės žaidynės (foto)
Iškilmingai atidarytos Rio de Žaneire, Brazilijoje vykstančios olimpinės žaidynės. Atidarymo ceremonija didžiajame „Maracana“ stadione prasidėjo vidurnaktį iš penktadienio į šeštadienį ir truko 4 valandas.
Aktualijos
Amerikiečiai lietuviams žada tik du olimpinius medalius
Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms artėjant, prognozes apie sportininkų startus pateikė JAV sporto giganto „Sports Illustrated“ portalas. Jos nieko gero nežada Lietuvai, bet itin palankiai vertina amerikiečių sportininkų galimybes.
Aktualijos
Lietuvos sportininkus Brazilija pasitiko svetingai
Lietuvos sportininkai gyvenimo sąlygomis Rio de Žaneiro olimpiniame kaimelyje nesiskundžia, o kai kurie krepšininkai net atsisako jiems skirtų patogumų. Skirtingai nei pirmieji į kaimelį atvykę australai ir Naujosios Zelandijos sportininkai, lietuviai nesusidūrė su statybininkais, šiukšlėmis ir neveikiančia kanalizacija.
Aktualijos
Olimpinis tenisas – be legendos iš Šveicarijos
Šveicarijos teniso legendai Rogeriui Federeriui tenka ne savo noru praleisti Olimpiadą. 34-erių tenisininkas dėl kelio traumos ir fizinio nuovargio yra priverstas iš teniso korto keliauti į medikų kabinetus.
Aktualijos
Kurie Rusijos sportininkai galės dalyvauti žaidynėse?
Tarptautinis Olimpinis Komitetas (TOK) nepašalino visos Rusijos olimpinės rinktinės iš artėjančių vasaros Olimpinių žaidynių Rio de Žaneire ir leido kiekvienos sporto šakos federacijai nuspręsti, kaip pasielgti su sportininkais.
Aktualijos
Krepšinio gerbėjams – emocijas audrą keliantis video
Lietuvos krepšinio rinktinė kaupiasi olimpinėms žaidynėms Brazilijoje ir savo ryžtą nugalėti demonstruoja jau draugiškose rungtynėse. Jono Kazlausko vadovaujama kariauna ispanus nugalėjo du kartus iš eilės.
Aktualijos
Rusijos lengvaatlečiai nedalyvaus Olimpinėse Žaidynėse
Rusijos lengvosios atletikos komanda diskvalifikuota iš netrukus prasidėsiančių vasaros Olimpinių žaidynių.
ŽYMA
PARYŽIAUS OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS