šeštadienis, balandžio 10 d.
Aktualijos
Briuselis pritaria skiepų pasams, bet dar lieka daug klaustukų
Briuselis palaiko skiepų pažymų nuo koronaviruso paskiepytiems asmenims išdavimo idėją, penktadienį pareiškė Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen, tačiau
Aktualijos
Duris atvėrė naujas Migracijos departamento padalinys
Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos plečia aptarnavimo skyrių tinklą ir atidaro naują įstaigos padalinį Kėdainiuose.
Anglijoje
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinis departamentas organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
Lietuva
Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. pasikeitė leidimo laikinai gyventi LR išdavimo tvarka
Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. prašymą dėl leidimo laikinai gyventi užsieniečiai gali pateikti tik atvykę į Lietuvos Respubliką, išskyrus užsienietį, kuris yra lietuvių kilmės asmuo arba turi teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo nustatyta tvarka, arba užsienietį, kuris yra perkeliamas įmonės viduje. Pastarieji užsieniečiai prašymą dėl leidimo laikinai gyventi taip pat gali pateikti Lietuvos Respublikos diplomatinei atstovybei ar konsulinei įstaigai.
Anglijoje
Britiški pasai, nors „Brexit” dar neįvyko, jau leidžiami be užrašo „Europos Sąjunga” ant viršelių
Nepaisant to, kad „Brexit” dar neįvyko, išleisti pirmieji pasai be užrašo „Europos Sąjunga” ant viršelio.
Aktualijos
Penktadienis – paskutinė diena atnaujinti pasus
Jei Britanija iš Europos Sąjungos išstos neturėdama plano, milijonams JK piliečių gali būti uždrausta patekti į kitas Europs šalis, nebent jie iki penktadienio dar spės užsiregistruoti pasų atnaujinimui, praneša vartotojų grupė.
Anglijoje
Po „Brexit“ užsienyje atostogauti susiruošę britai turėtų suklusti: gali kilti problemų su pasais
JK vyriausybė perspėjo, kad Europos Sąjungos šalys gali neleisti britams atvykti pas juos atostogų, jei Britanija iš bloko pasitrauks neturėdama plano.
Pramogos
I. Stumbrienė apsistojo itin prabangiame viešbutyje (nuotraukos)
Verslininkė, nušalintojo Lietuvos prezidento Rolando Pakso dukra Inga Stumbrienė pasidalijo atostogų akimirkomis, liudijančiomis, kad gali sau leisti itin prabangų poilsį.
ŽYMA
PASAI