ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Kultūra
Seule skamba Baltijos šalių kalbos ir architektūra
Vakar prasidėjusiame Tarptautinės architektų sąjungos pasauliniame kongrese Seule (P.Korėja) atidarytas Baltijos architektų sąjungų asociacijos (BAUA) paviljonas. Pagal jaunų Lietuvos architektų Jono Lideikio ir Tomo Skripkiūno sukurtą projektą įgyvendintas paviljonas jau tapo vienu lankomiausiu visoje ekspozicijoje.
Aktualijos
Prognozės pildosi? Japonai masiškai atleidžia darbuotojus JK
Nos pernai kompanija „Fujitsu“ uždirbo didžiulį pelną, japonai atleidžia daugiau nei dešimtadalį savo darbuotojų Jungtinėje Karalystėje, manoma, kadc šį žingsnį paskatino „Brexit“.
Gyvenimas
Atleisti: ne tik jam, bet ir sau
Apie atleidimo svarbą kalba visi – religijų atstovai, psichologai, įvairiausių pakraipų mokytojai. Atrodytų, jeigu tai taip svarbu – imi ir atleidi. Juk, nepriklausomai nuo socialinio statuso, amžiaus ar piniginės storio, kiekvieno gyvenime būna situacijų, kai galvojam, kad su mumis pasielgė neteisingai, mus nuskriaudė, įskaudino, o kiekvienoje situacijoje išgyventas skausmas palieka savo pėdsaką – nuoskaudą.
Aktualijos
Per dieną darbo gali netekti tūkstančiai
Prekybos tinklui BHS atsidūrus ant bankroto ribos artimiausiu metu apie 11 tūkst. darbuotojų gali tapti bedarbiais.
Aktualijos
Bankams atėjo sunkūs laikai?
Viename iš didžiausių Jungtinės Karalystės banke „Lloyds“ tęsiasi masinis darbuotojų atleidimas – šiandien atsisveikinama su dar keliais šimtais.
Lietuva
Veiklą stabdantis prekybos tinklas be darbo paliks šimtus
Per artimiausias kelias savaites šalyje užsidarys neseniai rinkoje pradėjusios veikti „Fresh Market“ parduotuvės. Darbo įvairiuose Lietuvos miestuose neteks daugiau nei pusė tūkstančio žmonių. Bendrovės vadovai situacijos nekomentuoja, o darbuotojai piktinasi, kad iš darbo verčiami išeiti savo noru.
ŽYMA
PASAULINIS KONGRESAS SEULE