sekmadienis, vasario 28 d.
Pramogos
Neurochirurgas apie M. Schumacherio būklę: jis visai kitoks, negu atsimename
„Jis visai kitoks, negu jį atsimename“, ­– teigė neurochirurgas iš Italijos. Jis atskleidė, kad lenktynininkas Michaelis Schumacheris yra „labai prastos sveikatos“, praneša portalas Dailymail.co.uk.
Pramogos
Azijoje besifilmuojančiam Z. Efronui nustatyta reta liga: aktoriaus gyvybei buvo iškilęs pavojus
Aktoriaus Zaco Efrono gyvybei buvo iškilęs pavojus – Papua Naujojoje Gvinėjoje besifilmuodama žvaigždė buvo skubiai sraigtasparniu nugabenta į Australiją.
Pramogos
Apie K. Perry seksualinį priekabiavimą prabilo rusų laidų vedėja: vos pavyko atstumti
Nuo pat karjeros pradžios Katy Perry garsėjo kaip arši moterų teisių gynėja, tačiau pastaruoju metu atlikėją lydi skandalai. Prieš savaitę K. Perry sulaukė nemalonių kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo ir panašu, kad aukų ratas plečiasi. Šįkart apie nederamą atlikėjos elgesį prabilo garsi rusų laidų vedėja Tina Kandelaki.
Pramogos
„Forbes“ įvardijo turtingiausias pasaulio žvaigždes: pirmoje vietoje – popmuzikos atlikėja T. Swift
Dainininkei T. Swift 2019-ieji taps įsimintini ne tik dėl to, kad po ilgos pertraukos ji pristatė naują albumą „Lover“ bei išleido du singlus, bet ir dėl gerokai padidėjusios banko sąskaitos. 29-erių Taylor žurnalo „Forbes“ tituluota turtingiausia 2019 metų žvaigžde.
Pramogos
Garsiausios pasaulio žvaigždės, turinčios lietuviškų šaknų
Nors Lietuva – nedidelė, joje gimė ir užaugo itin daug visame pasaulyje garsių žmonių: nuo talentingų muzikantų iki garsių aktorių. Štai kelios užsienio garsenybės, kurių venomis teka lietuviškas kraujas.
Pramogos
Atlikėja K. Minogue atskleidė skaudžią priežastį, kodėl ji neturi vaikų
50-metė popmuzikos žvaigždė Kylie Minogue buvo vos 36-erių, kai pradėjo klastingos ligos – krūties vėžio – gydymą. Nors tada žinoma moteris nė negalvojo apie vaikus, 2005-aisiais nustatyta diagnozė, pasak dainininkės, jos galvoje sukėlė tikrą chaosą.
Pramogos
Apie Michaelo Jacksono paslaptis išdrįsta prabilti vis daugiau žmonių: namų tvarkytoja išpasakojo, ką matė ir kokių radinių rasdavo
Atsiranda vis daugiau įrodymų, kad popscenos karaliumi tituluojamas Michaelas Jacksonas intensyviai užsiiminėjo pedofilija – dešimtys jo įgeidžius tenkinusių vaikų, kaip teigia dar viena liudininkė, veikiausiai tapo seksualinio išnaudojimo aukomis. Dainininkas, esą, filmavo iškrypėliškus susitikimus su vaikais, o filmuotą medžiagą laikė paslėpęs rančos „Neverland“ bibliotekoje.
Pramogos
Artimi bičiuliai tvirtina: Michaelas Jacksonas – gyvas ir slapčia planuoja grandiozinį sugrįžimą
Kai kurie popkaraliaus Michaelo Jacksono bičiuliai ir bendražygiai mano, kad jis tebėra gyvas ir ruošiasi sugrįžti į sceną ir į gyvenimą, rašo thesun.co.uk.
Aktualijos
Siaubas Wemblio rajone, viename name gyveno beveik pusė šimto emigrantų
Teismas atvertė bylą, kurioje paaiškėjo, kad Wemblio rajone 1920 metų statybos name, kuriame buvo keturi kambariai gyveno per 40 Indijos piliečių bei kiti emigrantai.
ŽYMA
PASAULIO ŽVAIGŽDĖS