pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Verslas
Pinigai
Milijardieriai yra turtingesni nei 60 proc. pasaulio gyventojų
Milijardierių skaičius pasaulyje per pastarąjį dešimtmetį išaugo dvigubai, o jų turtas yra didesnis nei 60 procentų pasaulio gyventojų turtas, pirmadienį pranešė labdaros organizacija „Oxfam“.
Pasaulis
K. Georgieva – susiskaldžiusios ES kandidatė į TVF vadoves
180 valstybių vienijančiam Tarptautiniam valiutos fondui (TVF), atsakingam už valstybių bendradarbiavimą vykdant pinigų ir valiutų kurso politiką ir turinčiam įrankius suteikti laikiną finansinę pagalbą, reikia tvirto lyderio. Juo, ES ministrų nuomone, turėtų tapti bulgarė Kristalina Georgieva.
Verslas
Likimo draugų lūkesčiai ir realybė
Didėjanti pajamų nelygybė yra tik kelių labiau išsivysčiusių šalių, o ne viso pasaulio problema, mano Pasaulio banko vyriausiojo ekonomisto direktorato vadovas, „Doing Business“ indekso autorius, buvęs Bulgarijos finansų ministras Simeonas Djankovas. IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui jis papasakojo, kuo panašios Lietuva ir Bulgarija, bei pasidalijo prognozėmis, kodėl neturėtume daug tikėtis iš fintech industrijos.
Verslas
Lietuva pasauliniame verslo reitinge užima 16 vietą
Lietuva yra gera šalis vystyti verslą – tokią išvadą galima daryti iš antradienį paskelbto Pasaulio banko „Doing Business“ reitingo. Jame Lietuva užima 16-ą vietą tarp 190 valstybių ir palyginti su praėjusiais metais pakilo penkiomis pozicijomis.
Verslas
Ankstyvos santuokos – grėsmė pasaulio ekonomikai, teigia Pasaulio bankas
Iki 2030 metų ankstyvos santuokos besivystančiose šalyse sukels bendrą kelių trilijonų JAV dolerių ekonominę žalą, teigia Pasaulio bankas ir Tarptautinio moterų problemų tyrimo centras (ICRW).
Verslas
Pasaulio bankas: ekonomika auga, bet rizika išlieka
Pasaulio ekonomika tvirtėja, didėja pasitikėjimas ja. Didėjant pasaulio prekybos apyvartai ir gerėjant didžiųjų besivystančių rinkų rezultatams, pasaulio ekonomika šiemet turėtų pasiekti nemažą prieaugį, praneša Pasaulio bankas. Vis dėlto tačiau šiai prognozei tebegali kelti pavojų tam tikra svarbi rizika.
Lietuva
V. Adamkui ir V. Landsbergiui – Laisvės premijos
Minint laisvės gynėjų dieną Prezidentui Valdui Adamkui ir Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininkui – aukščiausiam Lietuvos Respublikos pareigūnui, Nepriklausomybės Akto signatarui Vytautui Landsbergiui. įteiktos 2016 metų Laisvės premijos.
Lietuva
V. Adamkus džiaugiasi: vėžys atsitraukė
Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus sulaukė džiugių žinių – trejus metus jį alinęs vėžys atsitraukė. Medikai jau kurį laiką neranda atsinaujinusių židinių, sveikata gerėja, pranešė TV3 „Žinios“.
Lietuva
V. Adamkus iš medikų gavo gerų žinių
Prezidento pareigas anskčiau ėjęs Valdas Adamkus jau artimiausiu metu vėl planuoja gyventi aktyviai. Po planuoto sveikatos patikrinimo, jis gavo gerų žinių.
Lietuva
V. Adamkui nuotaiką praskaidrino gydytojai
Valdas Adamkus išgyvena pakilimą. Nuo vėžio besigydantis kadenciją baigęs prezidentas sužinojo, kad kituose jo organuoze metastazių nėra. Tokią džiugią žinią šią savaitę jam pranešė gydytojai. Kaip rašė portalas lrytas.lt, naujienų iš medikų jis laukė labai neramia širdimi.
Lietuva
V. Adamkaus nepaleidžia onkologinė liga
Prezidentas Valdas Adamkus nesveiksta, o toliau grumiasi su onkologine liga. Visuomenę žinia apie nepasitraukusią ligą pasiekė šią savaitę, kai V. Adamkus atvyko į Maltos ordino pagalbos tarnybos iškilmingą renginį. Jo metu politikui buvo suteiktas Garbės nario vardas.
Lietuva
V. Adamkus tęsia kovą su vėžiu
Buvęs šalies vadovas Valdas Adamkus atšventė 88-ąjį gimtadienį. Garbią sukaktį kartu su žmona bičiulių draugijoje jubiliatas paminėjo viešėdamas Jungtinėse Valstijose, Čikagoje. Kaip pranešė portalas Lrytas.lt, ten buvęs Lietuvos prezidentas kartu su medikais tęsia kovą su sunkia liga.
Gyvenimas
Prezidento sveikata ir toliau šlubuoja
Valdas Adamkus šią savaitę ir vėl pateko medikų globon. Prezidentas jau buvo susiruošęs vykti atsiimti apdovanojimo į iškilmingą renginį, tačiau planus reikėjo skubiai pakeisti. Šį kartą jam sutriko širdies ritmas, kurį teko skubiai atstatinėti Santariškių klinikų medikams.
Lietuva
V. Adamkaus kova su vėžiu dar nesibaigė
Prezidentas Valdas Adamkus tęsia kovą su vėžiu, kuri intensyvi ir trunka su mažomis pertraukomis maždaug šešias savaites. Šią savaitę jis buvo trumpam išleistas iš ligoninės, į kurią ir vėl turėjo grįžti šį ketvirtadienį, nes bus tęsiamas gydymas, pranešė portalas sportas.info.
Gyvenimas
V. Adamkaus sveikata atostogauti neleidžia
Prezidentas Valdas Adamkus dėl ligos dar kartą buvo priverstas pakeisti savo planus. Gydytojai jau antrą kartą neišleido suplanuotų atostogų. V. Adamkus kartu su žmona norėjo vykti į Bahamų salas kelioms savaitėms pailsėti kartu su savo bičiuliu Juozu Kazicku.
Gyvenimas
V. Adamkus skubiai paguldytas į ligoninę
Prezidentas Valdas Adamkus ir vėl ligoninėje. Tai nėra planuotas vizitas, sveikata pablogėjo staiga. Kol kas daugiau žinių apie V. Adamkaus sveikatą nėra, pranešė Lietuvos žiniasklaida.
Gyvenimas
V. Adamkus dėl sveikatos problemų išskubėjo į Čikagą
Prezidentas Valdas Adamkus dėl sveikatos problemų skubiai išvyko į Čikagą (JAV). Nerimą sukėlė amerikiečių medikams ir jų pacientui gauti atlikti laboratoriniai tyrimai. Kiek laiko prezidentas viešės Valstijose kol kas nėra aišku.
Lietuva
Aukšti politikai susigriebė pasveikinti prezidentą
Vos prieš kelias dienas prezidentas Valdas Adamkus bendraudamas su žiniasklaida teigė pastaruoju metu pasigendantis Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir kitų aukštų politikų dėmesio, nesulaukiantis sveikinimų net gimtadienio proga. Sekmadienį ramioje aplinkoje 87-ąjį gimtadienį atšventęs prezidentas šią savaitę buvo pakviestas į Seimą, kur jo laukė maloni staigmena.
Gyvenimas
Valdo Adamkaus sveikata pasitaisė
Valdas Adamkus spalio 31 d. buvo paguldytas į ligoninę. Kaip pranešė žiniasklaida, prezidentas pasijuto blogai ir atsidūrė Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose. Jam atlikti tyrimai, kurių rezultatų reiks palaukti. Teigiama, kad jau šiandien, penktadienį, V. Adamkus grįš į namus.
ŽYMA
PASAULIO BANKAS