antradienis, spalio 27 d.
Aktualijos
Graikų pasirodymas baigtas: trapios pergalės prieš Čekiją neužteko
Pasaulio čempionatas Kinijoje pirmadienio popietę baigėsi ir dar vienai prie favoričių priskirtai komandai.
Aktualijos
Tragiška žinia: pasaulio čempionato įkarštyje mirė V. Micičiaus mama
Pasaulio čempionato ketvirtfinaliui besirengiantį Serbijos rinktinės įžaidėją Vasilije Micičių pasiekė tragiška žinia.
Aktualijos
Neprametusio L. Lekavičiaus vedama Lietuvos rinktinė pasaulio čempionatą baigė pergalingai
Vilčių patekti į ketvirtfinalį jau nebeturėjusi Lietuvos rinktinė pasaulio krepšinio čempionatą Kinijoje užbaigė pergalinga nata.
Aktualijos
Lenkai – viena koja ketvirtfinalyje: dramatiškame mūšyje parklupdė Rusiją
Pirmą kartą po 52 metų pertraukos pasaulio krepšinio čempionate besivaržanti Lenkijos rinktinė atsidūrė per žingsnį nuo turnyro ketvirtfinalio.
Aktualijos
Serbai tęsia pergalingą žygį Kinijoje: antrąjį etapą pradėjo pergale 43 taškais
Pasaulio čempionato favoritė Serbijos rinktinė ir toliau nepaliauja triuškinti savo varžovų.
Aktualijos
Paaiškėjo Lietuvos rinktinės rungtynių laikai antrajame etape
Finišavus visoms pasaulio čempionato grupių etapo rungtynėms, paaiškėjo antrojo etapo tvarkaraštis.
Aktualijos
Būsimųjų Lietuvos rinktinės varžovų akistatoje – priešininkų nepasigailėjusių prancūzų pergalė
Kartu su Lietuvos krepšininkais naujoje L grupėje antrajame pasaulio čempionato etape susigrumsiančios Prancūzijos ir Dominikos Respublikos rinktinės grupių etapą užbaigė rungtynėmis tarpusavyje.
Aktualijos
JAV rinktinė pyktį išliejo ant japonų: pervažiavo daugiau nei dvigubu skirtumu
Trilerį prieš Turkijos rinktinę išgyvenę ir tik dramatiškose rungtynėse po pratęsimo laimėję amerikiečiai pasaulio čempionato grupių etapą užbaigė lengvu pasivaikščiojimu.
Aktualijos
Prasmuko: nelengvai Naująją Zelandiją palaužę graikai – kitame etape
Vienais pasaulio čempionato favoritų laikomi Graikijos krepšininkai sudėtingu keliu prasmuko į antrąjį turnyro etapą.
Aktualijos
Sugniuždyti turkai neatsitiesė: nusileido čekams ir pasitraukė iš kovos dėl medalių
Pergalę prieš Jungtinių Valstijų krepšininkus savo kišenėje turėję, tačiau ją paleidę turkai taip ir neatsigavo po gniuždančio smūgio.
Aktualijos
Senegalas pirmavo dviženkliu skirtumu, tačiau grupių etapą pergale užbaigė Kanada
Kanados krepšininkai pergale užbaigė pasaulio čempionato H grupės varžybas.
Aktualijos
15 taškų pranašumą per tris minutes iššvaistę brazilai išsigelbėjo mače su Juodkalnija
Brazilijos rinktinė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 7 minutes dar užtikrintai pirmavo 73:58, tačiau vos po trijų minučių šios persvaros nebuvo likę nė kvapo.
Aktualijos
Kinija paskendo ašarose: šeimininkų rinktinė pralaimėjo Venesuelai ir baigė pasirodymą čempionate
Į daugelio lengviausia laikytą pasaulio čempionato A grupę patekę Kinijos krepšininkai nesugebėjo žengti į antrąjį turnyro etapą.
Aktualijos
Po žibėjusio B. Bogdanovičiaus vedamos Serbijos kojomis krito ir italai
Pasaulio čempionato favoritė Serbija tęsia pergalingą žygį Kinijoje.
Aktualijos
Pergalingą tritaškį paskutinėmis sekundėmis smeigęs Puerto Rikas – kitame pasaulio čempionate etape
Kai jau laimi, tai tik po dramatiško trilerio. Šeštadienį po paskutinės sekundės metimo palaužę Irano krepšininkus, šiandien Puerto Riko žaidėjai tą patį pakartojo ir mače su Tunisu.
Aktualijos
Lenkija į antrąjį etapą žengė be nuostolių
Pirmą kartą po 52 metų pertraukos pasaulio čempionate žaidžiantys Lenkijos krepšininkai grupių etapą prašuoliavo be suklupimų.
Aktualijos
D. Adomaitis į kitą etapą dar nesižvalgo: mintyse – tik laukiantis „finalas“ prieš Australiją
Lietuvos rinktinė kol kas užtikrintai šuoliuoja per pasaulio čempionate jiems iškilusias kliūtis.
Aktualijos
Filmo vertame trileryje – stebuklingas ir pratęsimo pareikalavęs JAV rinktinės išsigelbėjimas
Čempionų titulą ginantys JAV krepšininkai antrosiose planetos pirmenybių rungtynėse turėjo išgyventi tikrą trilerį.
Aktualijos
Paaiškėjo Lietuvos rinktinės varžovai antrajame etape
Nors iki pasaulio čempionato grupių etapo pabaigos komandoms dar liko sužaisti po vieną susitikimą, jau aišku, su kuo Lietuvos rinktinei teks grumtis antrajame etape.
Aktualijos
Pasaulio čempionato drama: lemiamą baudos metimą nuo lanko numušę brazilai parklupdė Graikiją
Ketvirtoji pasaulio čempionato diena ir toliau žeria staigmenas. Prieš tai netikėtą pralaimėjimą patyrus Vokietijai, dabar krito ir praėjusio NBA sezono naudingiausią žaidėją savo gretose turinti Graikija.