ketvirtadienis, liepos 16 d.
Komentarai
Laisvės trisdešimtmetis
Demokratinės brandos spuogai
Mūsų jaunai demokratijai greitai sukaks trisdešimt. Nueitas kelias išties įspūdingas: destruktyvų, krizinį šoko ir chaoso pirmąjį dešimtmetį pamažu pakeitė kūrybos ir plėtros etapas. Jis taip pat nebuvo sklandus. Būta klaidų, ekonominių smūgių iš išorės, vidinių nusivylimų. Vadavomės iš geopolitinių pančių ir karpėme struktūrines bei nomenklatūrines praeitos epochos bambagysles. Bet kaskart prieš nuleidžiant rankas vis pavykdavo susipurtyti, persigrupuoti, keistis ir stebinant net save stiebtis į viršų.
Pramogos
Anglijoje dirbanti prodiuserė Klaudia Keziah „Lietuvos balse“
Šį sekmadienį „Lietuvos balsas“ pradeda „dvikovų“ etapą – mokytojų dalyviai scenoje dainuos kartu. Vienu daugiausiai ovacijų sulaukusiu vakaro pasirodymu taps prodiuserės ir atlikėjos iš Anglijos Klaudios Keziah ir Beatričės Jevdokimovaitės duetas. Merginos iš naujo prikels seniai girdėtą Atlantos kūrinį „Mergaitės nori mylėt“.
Pramogos
Internautus savo muzika stebinantis Londono lietuvis pristatė dar vieną provokuojantį vaizdo klipą
Dėl skandalingų santykių su Vitalijos Katunskytės dukra Monika išgarsėjęs Tomas Bagdonavičius lietuvių dėmesį neseniai pritraukė provokuojančia daina „Seksas pajūry“ ir jos vaizdo klipu, kurį jau peržiūrėjo daugiau nei milijonas internautų. Tiesa, žmonių reakcijas Londone ilgus metus gyvenęs bei kūręs dainininkas žada kurstyti ir toliau. Pirmadienį vyras pristatė premjerą „Masažas“, kurioje nusifilmavo ir Tomo mylimoji Ineta.
Pramogos
Premjera: V. Baumila pristato vasariškos dainos „Suknelė” vaizdo klipą
Atlikėjas Vaidas Baumila po metus trukusios pauzės gerbėjams pristato naujausią savo singlą – dainą iš būsimo albumo „Suknelė“. Dainą lydi ir vasariškai nuotaikingas muzikinis vaizdo klipas.
Pramogos
N. Bunkė ryžosi ekstremaliems išvaizdos pokyčiams
Visoje Lietuvoje žinoma dainininkė Natalija Bunkė savo gerbėjus šokiravo pasikeitusia išvaizda.
ŽYMA
PASIEKIMAI