sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pasaulis
Atstumtas priekabiautojas merginą sumušė viešumoje
Po visą pasaulį sklinda vaizdo įrašas iš Prancūzijos, kurioje prie merginos priekabiavęs ir jos atstumtas vyras paleido į darbą kumščius visiškai nesislėpdamas nuo aplinkinių, kurių buvo apstu.
Pramogos
Lietuvis sutrikdė skrydį: girtas priekabiavo prie moterų
Kompanijos „Ryanair” lėktuve skrydžio į Jungtinę Karalystę metu neblaivus lietuvis seksualiai priekabiavo prie keleivės bei aptarnaujančio lėktuvo personalo, taip pat grasino skrydžio vadovui.
Pasaulis
Seksualiai priekabiavęs vyras padavė savo auką į teismą
Dubajuje antradienį sulaikyta iš Rusijos atvykusi manekenė, sunkiai susižalojusi, kai iššoko pro viešbučio šešto aukšto langą, mėgindama išvengti vieno vyro seksualinių priekabių, praneša britų laikraštis „The Sun“.
Lietuva
Seksualinio priekabiavimo skandalas Lietuvoje įgauna pagreitį
Pastarąją savaitę Lietuvoje seksualiniu priekabiavimu, kurį lydį pasauliniu socialiniu judėjimu tapusi žyma #meetoo, apkaltinta visa eilė gerbiamų ir įtakingų meno pasaulio atstovų. Kaltinimų seksualiniu priekabiavimu ir kitokiu nederamu elgesiu sulaukė tapytojas Jonas Gasiūnas, nacionalinę premiją šiemet atsiimti turintis fotografas Gintautas Trimakas, Vilniaus dailės akademijos docentas Arvydas Liepuonius, teatro režisierius Jonas Vaitkus. Anksčiau dvi menininkės tokiu elgesiu apkaltino kino režisierių Šarūną Bartą.
Pramogos
Kita elito pokylio pusė: graibomos padavėjos ir lytinių organų rodymas
Praėjusią savaitę Londono centre vykusį labdaros pokylį lydi didžiulis skandalas – elitinio vyrų klubo nariai kaltinami itin nederamu elgesiu.
Pramogos
Aktorė Catherine Deneuve atsiėmė savo žodžius
Prancūzų kino žvaigždė Catherine Deneuve, savo pasirašytu atviru laišku su kritika judėjimui #MeToo, išprovokavusi priešišką pasaulio feminisčių reakciją, atsiprašė seksualinio priekabiavimo aukų ir pripažino, kad priekabiavimas yra „nieko gera“.
Pramogos
Holivudo žvaigždės „Auksiniuose gaubliuose“ paskelbė karą seksualiniam priekabiavimui
Per neįprastai rimta nata kasmetinį kino apdovanojimų sezoną pradėjusius „Auksinių gaublių“ apdovanojimus Holivudas sekmadienį vienbalsiai paskelbė karą kino industrijoje įsigalėjusiam seksualiniam priekabiavimui ir prievartai.
Aktualijos
Priekabiavimu apkaltintas politikas rastas negyvas
Per Jungtinę Karalystę nusiritęs seksualinio politikų priekabiavimo skandalas jau pareikalavo aukų – kaltinimų epicentre atsidūręs aukštas pareigas užėmęs vyriausybės narys antradienį rastas negyvas.
Pramogos
Pasaulis eina iš proto: per savaitę tai jau ketvirtoji įžymybė kuriam pareikšti kaltinimai priekabiavimu
Visame pasaulyje žinomas aktorius Dustinas Hoffmanas turės rimtų nemalonumų. Jam pareikšti kaltinimai seksualiai priekabiavus prie septyniolikmetės.
Aktualijos
Ant laužo bus sudegintas seksualiniu priekabiavimu kaltinamas prodiuseris
Viename Didžiosios Britanijos miestelyje šį savaitgalį per tradicinę Laužų naktį bus sudegintas nešlovę užsitraukusio Holivudo prodiuserio Harvey Weinsteino atvaizdas, trečiadienį paskelbė organizatoriai.
Pramogos
Taylor Swift laimėjo bylą dėl seksualinio priekabiavimo
JAV popmuzikos žvaigždė Taylor Swift pirmadienį turėjo puikią priežastį švęsti, nes laimėjo bylą dėl priekabiavimo, iškeltą vienam dabar jau buvusiam radijo muzikos laidų vedėjui.
Aktualijos
Pasieniečiai sustabdė prekeivių žmonėmis planus
Lietuvos pasieniečiai su užsienio kolegomis išardė tarptautinį prekybos žmonėmis tinklą. Tyrimo metu nustatyta, kad į mūsų šalį atvykusius ukrainiečius ketinta išgabenti priverstiniam darbui į Jungtinę Karalystę.
Aktualijos
Londone žaidimų aikštelėje seksualiai užpulta penkiametė mergaitė
Sekmadienį viename Londono parkų vyras seksualiai priekabiavo prie penkerių metų mergaitės, kuri parke buvo su giminaičiu.
Pasaulis
„Uber“ krečia seksualinio priekabiavimo skandalas
Po tyrimo dėl priekabiavimo pavėžėjimo paslaugų milžinė „Uber Technologies“ atleido daugiau kaip 20 žmonių.
Pasaulis
Vokiečiai sukurpė melagingus kaltinimus pabėgėliams
Ar 50 arabiškos išvaizdos vyriškių iš tiesų seksualiai priekabiavo prie moters Naujų metų išvakarėse Frankfurte (Vokietija)? – į šį klausimą ieškojo atsakymo teisėsaugos pareigūnai.
Aktualijos
Šimtai policininkų naudojosi tarnybine padėtimi seksualiai priekabiaudami
Paaiškėjo, kad daugiau nei 300 policijos pareigūnų apkaltinti seksualiniu išnaudojimu darbo metu. Policininkai taip pat naudojosi savo pozicija priekabiaudami net prie nusikaltimų aukų.
Gyvenimas
Seksualinis priekabiavimas – Europos kasdienybė
Europoje kas trečia moteris ir kas penktas vyras patiria seksualinį priekabiavimą arba diskriminaciją dėl lyties. Ši liūdna statistika nuskambėjo iš Suomijoje vykusio Šiaurės Ministrų Tarybos ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos moterų ir vyrų lygybės ministrų susitikimo tribūnos.
Aktualijos
Daugiau nei pusė moterų darbe patiria seksualinį priekabiavimą
Daugiau nei pusė Jungtinės Karalystės moterų prisipažino, jog darbe patiria seksualinį priekabiavimą, tačiau didžioji dalis jų niekam apie tai nepasakoja.
Aktualijos
JK mokyklose mergaitės patiria seksualinį priekabiavimą
Neseniai atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad viena iš penkių mergaičių Jungtinės Karalystės mokyklose patiria seksualinį priekabiavimą, - pranešė Independent.co.uk.
Pasaulis
Vokietija: moteris davė atkirtį priekabiautojui
Įvairiose Europos šalyse netyla skandalai dėl nusikalstamo pabėgėlių elgesio. Apie dar vieną nemalonų incidentą portalas tehlocal.de pranešė šią savaitę. 31-erių moters ir pabėgėlio incidentas įvyko Vokietijoje, Liubeko mieste.
ŽYMA
PASIENIEČIAI