pirmadienis, sausio 25 d.
Lietuva
Lietuvoje siūlomi piniginiai paskatinimai mokiniams
Vyriausybė pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui finansiškai paskatinti mokinius už išskirtinius mokymosi pasiekimus. Tai numatyta Seimui teikiamose Švietimo įstatymo pataisose.
Aktualijos
Vyras mokėjo pinigus merginai už vaikų pornografijos nuotraukas
Savo mylimajai vyras, vardu Andrew Barkeris, sumokėjo daugiau nei 64 tūkst. svarų sterlingų už tai, kad ši padarytų ir atsiųstų jam nuotraukas bei vaizdo įrašus, kuriuose lytiškai išnaudojama dvimetė mergaitė.
Aktualijos
Nužmogėjimas: išprievartautas ką tik gimęs kūdikis
Šiaurės Airijoje tiriamas neeilinis nusikaltimas – manoma, kad seksualiai prievartautas vos prieš dvi savaites gimęs vaikas.
Aktualijos
Juodi iškrypėlio darbeliai paaiškėjo po daugelio metų
Londone nuosprendį už mažų mergaičių prievartavimą išgirdo ir už grotų ilgam pasiųstas garbaus amžiaus vyras – jis savo nusikaltimus slėpė ilgiau nei aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje.
Pasaulis
Išprievartauta ir nužudyta šešiametė
Kraupiomis seksualinio prievartavimo bylomis anksčiau ne kartą pasaulį sukrėtusi Indija – ir vėl dėmesio centre: šioje šalyje išniekinta ir nužudyta mažametė.
Aktualijos
Vaikus prievartavęs kunigas aukas viliodavo pažadais pramogauti
Katalikų bažnyčios kunigas sulaukė bausmės už tai, kad prieš kelis dešimtmečius Škotijoje prievartavo berniukus ir bei seminarijos studentą.
Aktualijos
Prievartavo ir kankino 12-metę dukrą: „Geriau mes, nei koks maniakas“
Policijos pareigūnai teigia surinkę pakankamai įrodymų prieš rusų porą, kuri ilgą laiką prievartavo ir kankino savo 12-os metų dukrą. „Geriau mes, nei koks maniakas“, – bylą tiriantiems pareigūnams pareiškė mergaitės motina, pridurdama, jog „vaikui geriau nekaltybę prarasti su tėvu, nei su kitu vyru“.
ŽYMA
PASKATA