penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Valstybinis bankas
R. Sinkevičius: valstybiniam bankui steigti galbūt reikės pirkti banką
Vyriausybei ketinant kurti nacionalinį plėtros banką, kaip viena galimybių svarstoma įsigyti ir jau veikiantį banką, sako ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius. 
Komentarai
Vartojimas
Lizingo rinkoje jau ryškėja atsigavimo ženklai
Dėl koronaviruso sukeltos ekonomikos krizės pastaraisiais mėnesiais ypač smuko finansavimo paslaugų apimtis. Vis dėlto gegužės ir birželio mėnesiais lizingo bendrovės stebėjo pirmuosius rinkos atsigavimo ženklus.
Verslas
Verslo pozicija
M. Dubnikovas: „Maro metu valstybė ketina steigti lombardą? Tai yra marodieriavimas“
M.Dubnikovas: fondas didesnėms įmonėms remti didins valstybės įtaką ekonomikoje Vyriausybės sprendimas įsteigti fondą, kuris teiks paramą dėl koronaviruso krizės sunkumų turinčioms
IQ Tema
Finansinės technologijos
L. Moyle: „Vyresnės kartos lojalumą bankai galėtų išnaudoti diegdami fintecho sprendimus“
Augantis finansinių technologijų verslas turėtų liautis ignoruoti vyresnius vartotojus, mano fintecho ekspertė Lisa Moyle. Senjorus į šį sektorių įtraukti siekianti Vilniuje vykusios tarptautinės konferencijos „FinTech Inn“ pranešėja IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui sakė, kad jų turimas turtas galiausiai turėtų atvilioti ir jiems pritaikytas technologijas.
Pramogos
Išvykimas dirbti svetur ir paskolos gavimas Lietuvoje
Sutikite, kiekvienas iš mūsų vienaip ar kitaip esame paliesti emigracijos. Ir šiuo atveju nebūtina būti bent kartą gyvenime išvykus iš šalies su tikslu užsidirbti. Tereikia apsidairyti aplinkui – toli ieškoti tikrai nereikia
Verslas
Pagrindiniai bankai naujai vertina verslo rizikas, smulkieji siūlo simbiozę
Bankai pradėjo mažiau skolinti smulkiajam verslui ir atskiriems sektoriams. Kas slypi už tokio elgesio?
Komentarai
Alternatyva bankiniam finansavimui
Pastaruoju metu vis daugiau Lietuvos įmonių, ypač NT ir transporto sektoriuose, skundžiasi dėl sunkiau prieinamo bankinio finansavimo ir griežtėjančių skolinimo sąlygų. Nors tebesitęsia žemų ECB palūkanų laikotarpis, naujos verslo paskolos brangsta. Bankų sektoriaus turtas sparčiai auga, blogų paskolų dalis nuosekliai mažėja, o kapitalo pakankamumo rodikliai su kaupu viršija nustatytas normas, tačiau daugėja įmonių (ypač smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV), kurioms palyginti pigūs bankų pinigai tampa sunkiai prieinami.
Komentarai
Ar pasauliui reikia dar pigesnių pinigų?
Pastaruoju metu didieji centriniai bankai pradėjo signalizuoti, kad artimiausiu metu gali pradėti keisti monetarinės politikos kryptį – mažinti palūkanas ir didinti pinigų pasiūlą. Kas iššaukė tokią centrinių bankų reakciją, ar ji pagrįsta ir ar neturės neigiamų šalutinių pasekmių?
Pramogos
Ž. Grigaitis išgirdo negailestingą diagnozę
Garsus verslo konsultantas Žilvinas Grigaitis visada išsiskiria iš minios. Jis ryškus, jo veidą visada puošia šypsena, o visuomenę pasiekiančios žinios apie jį iki šiol būdavo susijusios su prabangiais vakarėliais, prašmatniais aksesuarais ar žirgų lenktynėmis saulėtoje Australijoje, kuriose Žilvinas bendrauja su šios šalies grietinėlės atstovais.
Pramogos
Su vėžiu kovojantis Stano atskleidė, kas nutiko per pastarąsias dienas
Visai neseniai dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano patvirtino jau gerą pusmetį pramogų pasaulio užkulisiuose sklandžiusius gandus – jis serga vėžiu. Apie užklupusią ligą vyras pranešė socialiniuose tinkluose, kur kaipmat sulaukė daugybės jautrių ir palaikančių žinučių.
Pramogos
Dainininkui Stano diagnozuotas vėžys
Dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano penktadienio rytą pranešė, kad jam diagnozuotas kraujo vėžys. Apie užklupusią sunkią ligą žinomas vyras pranešė socialiniuose tinkluose
Pramogos
Europą pavergęs duetas išsiskyrė amžiams - vėžys įveikė jauną vyrą
Spalio 17-osios rytą užgeso Latvijai 2005 metų „Eurovizijoje“ atstovavusio Valterio Fridenbergso gyvybė. Vyras pralaimėjo kovą su vėžiu, praneša portalas wiwibloggs.com.
Pramogos
Sergančiam vaikui – šešiaženklė paslaptingo geradario auka
Paramos akcija vėžiu sergančiam berniukui sulaukė netikėtos reakcijos – anoniminis rėmėjas skyrė vaikui didžiulę sumą pinigų.
Pramogos
Gerbėjų širdys srūva krauju: karjerą baigia M. Buble
Muzikos hitų kūrėjas Michaelas Buble oficialiai patvirtino, kad traukiasi iš muzikos verslo. Atsisveikinti su dainininko karjera žinomą vyrą privertė itin jautri priežastis – jo sūnus serga vėžiu. Būtent dėl šios klastingos ligos Michaelas nusprendė visą savo dėmesį skirti šeimai.
Pasaulis
Paskirta 2018-ųjų Nobelio premija medicinoje
Šių metų Nobelio premija už pasiekimus medicinos ir fiziologijos srityje atiteko dviem imunologams, amerikiečiui Jamesui P. Allisonui ir japonui Tasuku Honjo, „už vėžio terapiją slopinant neigiamą imuninį reguliavimą“, pirmadienį paskelbė Nobelio komitetas Stokholme veikiančiame Karolinskos institute.
Pramogos
Žinoma aktorė kovojo su vėžiu
Aktorė, kurią daugelis pamena dėl vaidmens seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“, Marcia Cross didžiuojasi įveikusi klastingą ligą – vėžį. Dar šio mėnesio pradžioje žinoma moteris tarp gerbėjų sukėlė tikrą sumaištį, kai socialiniame tinkle papasakojo apie sveikatos problemas.
Pramogos
Su vėžiu kovojantis Ž. Grigaitis: „Apie ligą žmonai kurį laiką nesakiau, nes žinojau jos požiūrį“
Visuomenėje plačiai žinomas verslininkas Žilvinas Grigaitis neseniai pasidalino šokiruojančia naujiena. Jau kurį laiką jis kovoja su vėžiu. Pasirodo, šią žinią žymus vyras slėpė ne tik nuo visuomenės, tačiau ir nuo pačio artimiausio žmogaus – žmonos.
Pramogos
Mirė buvęs princesės Dianos meilužis
Remiantis žiniasklaidos pranešimais, Prancūzijoje mirė 73 metų Velso princesės Dianos meilužis ir meno kūrinių pardavėjas Oliveris Hoare‘as, skelbia „The Sun“. Tris atžalas užauginęs meno ekspertas buvo princo Charleso draugas, o romaną su princese užmezgė 1992 metais mirus jos tėvui grafui Spenceriui. Už Dianą jis buvo vyresnis 16 metų.
Pramogos
Kultinio serialo aktorės gyvybė pavojuje
Visame pasaulyje kadaise populiaraus televizijos serialo „San Francisko raganos“ aktorė Shannen Doherty šiuo metu vis dar kovoja su klastinga liga – krūties vėžiu. Tačiau moteris kaip išmanydama stengiasi nepasiduoti ir savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje dalydamasi fotografijomis padeda ir kitiems sunkiai sergantiems ligoniams neprarasti tikėjimo ir nesijausti vienišiems.
Gyvenimas
Vyras išgirdo diagnozę vėžys - laukia konsultacija su Kembridžo profesoriumi
Onkologinės ligos ir jų gydymas – skaudi šiuolaikinės visuomenės problema. Kasdien vėžio diagnozę išgirsta daugybė žmonių, o vieno visiems tinkamo ir veiksmingo gydymo vis dar nėra. Prostatos vėžys – tokią diagnozę dar visai neseniai išgirdo žinomas iliuzionistas Arvydas Stonys ir nuo pirmųjų akimirkų nusprendė nepasiduoti klastingai ligai. Šiandien vyras džiaugiasi atradęs ypatingą polifenolių gausų preparatą ir keliauja į Angliją, kur pratęs lemtingą pažintį su onkologijos specialistu profesoriumi iš Kembridžo.
ŽYMA
PASKOLOS