šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Aktualijos
Vilniaus oro uoste – papildoma dokumentų patikra
Vilniaus oro uoste per pasieniečių inicijuotas pratybas ketvirtadienį laikinai bus atnaujinta Šengeno erdvės keleivių dokumentų patikra, pranešė Lietuvos oro uostai.
Gyvenimas
Keleivių saugumo patikra oro uoste: kaip ją įveikti per keletą minučių?
Atvykus į oro uostą ne vienam keliautojui sukirba klausimas – kaip kuo greičiau ir be vargo praeiti keleivių saugumo patikrą? Aviacijos ekspertai teigia, kad ji tetruks vos kelias minutes, jei kai kuriuos darbus padarysite dar būdami namuose ir prisiminsite, kokių daiktų į bagažą dėti negalima.
Pramogos
Lietuviai Londone įrašė būsimą hitą
Jau keletą metų ne Lietuvoje su itin talentingais atlikėjais dirbantis muzikos prodiuseris Raigardas Tautkus ir dainininkas Algimantas Minalga-Soliaris pristato pirmą bendrą kūrinį, kuris gimė Londone. Jį kūrėjai pavadino „Without You". Naujos dainos kūrimas užtruko net dvejus metus, tačiau šiandien ir prodiuseris, ir atlikėjas sako besijaučiantys laimingi ir džiaugiasi bendro darbo rezultatais. Anot jų, kūrinys turi puikų skambesį, yra šiuolaikiškas. Raigardas ir Soliaris tiki, kad daina taps hitu ir bus puikiai įvertinta gerbėjų. Būtent šis jų kūrinys bus pristatomas ne tik Lietuvoje.
ŽYMA
PATIKRA