šeštadienis, spalio 24 d.
Pramogos
R. Kirilkinas grįžo iš emigracijos
Publikos numylėtinis dainininkas Ruslanas Kirilkinas po pusės metų pertraukos grįžta į televiziją. Jis ilgam buvo dingęs iš Lietuvos – gyveno ir dirbo Ispanijoje, Gran Kanarijos saloje.
Pramogos
Žinoma moteris sugrįžta į televiziją
Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos. Dukrelę auginanti moteris sako, kad tai buvo trumpas jos profesinis atsikvėpimas, po kurio ji vėl žengia į eterį. Šį kartą – naujame muzikiniame LRT projekte „Du balsai – viena širdis“.
Pramogos
N. Pareigytė-Rukaitienė apie savo vyrą: „Aš nenoriu žinoti visko“
Į LNK eterį grįžta azartiškas žaidimas „Moterys prieš vyrus“, kurio vedėjais tapo radistas Jonas Nainys ir dainininkė, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.
Pramogos
„Sostų karų" kūrėjai naują serialą filmuos Lietuvoje
Televizija HBO, kurie sukūrė kultiniu tapusį serialą „Sostų karai" (angl. Game of Thrones), patvirtino, kad kitais metais pradės kurti miniserialą apie Černobylio branduolinę katastrofą.
Pramogos
Lietuviai laiko serialams negaili
Lietuvos gyventojai – aistringiausi serialų žiūrovai Baltijos šalyse. Tokią išvadą galima daryti remiantis naujausiu kompanijos „Samsung“ inicijuotu tyrimu. Duomenys rodo, kad 81 proc. apklaustųjų šalyje linkę žiūrėti net keletą mėgstamo serialo serijų iš eilės.
Pramogos
Kur iš televizijos dingo Jurijus Smoriginas?
Paskutiniu metu retai televizijos eteryje ir viešumoje matomas choreografas Jurijus Smoriginas trumpam sugrįžo prie vaidybos – atliko vaidmenį komiškame seriale „Rezidentai“. Jau antrą kartą šiame projekte vaidinsiantis choreografas atskleidė, kad tokių intriguojančių vaidmenų imtųsi ne kiekvienas.
Kultūra
Ištrintos asmenybės
Nauja Patricijos Jurkšaitytės paroda „Nacionalinė portretų galerija“ Šiuolaikinio meno centre (ŠMC) portreto žanrui įprastus kriterijus apverčia aukštyn kojomis.
Pramogos
Algimantas Čekuolis traukiasi iš televizijos
Ilgametis nacionalinės Lietuvos televizijos žurnalistas nutarė atsisveikinti su eteriu, iš jo dings ir žymioji jo kuriama laida „Popietė su Algimantu Čekuoliu“.
Pramogos
Tu – nebe vienišas!
Nuolat girdime žmones sakant, kad televizija yra tuščias ir beprasmis laiko švaistymas, kad ji moko blogų dalykų ir tiesiog vagia gyvenimą... Žmonėms patinka nekęsti televizijos.
Pramogos
Ieva Stasiulevičiūtė grįžta į televizijos šviesą
Buvusi anapilin iškeliavusio Vytauto Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė grįžta į televizijos eterį, – pranešė naujienų portalas žmonės.lt. Jaunai moteriai informacinėje pramoginėje laidoje talkins žurnalistas, eterio profesionalas Rimas Bružas.
Aktualijos
TV licencijos kompanija terorizuoja klientus
Gavusi pasipiktinusio kliento skundą, nacionalinė Jungtinės Karalystės (JK) televizija „BBC” užsakė ištirti mokesčius už TV licenciją renkančios kompanijos veiklą, - pranešė portalas theguardian.com.
Pramogos
Snoop Doggas – neabejingas populiariam serialui
Amerikiečių reperis Snoop Doggas atskleidė, kad itin populiarų serialą „Sostų karai“ jis žiūri tik dėl „istorinių priežasčių“.
Pramogos
Išdalinti BAFTA televizijos apdovanojimai
Britų kino ir televizijos akademija (BAFTA) kaip ir kasmet apdovanojo labiausiai nusipelniusius telvizijos serialų aktorius, laidų kūrėjus bei žurnalistus savaitgalį įvykusiuoses BAFTA televizijos apdovanojimuose.
Pramogos
Būrėjų pranašystės garsioms moterims: atsakymai vertingesni už pinigus
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ apie pasitikėjimą būrėja pasakojo dainininkė Natalija Bunkė.
Pramogos
Geras seksas: penio implantai ir žolių arbatos
Televizijos laidoje „Yra kaip yra“ susirinkę ekspertai, vyrai ir moterys diskutavo apie šiuolaikinių žmonių požiūrį į seksą. Kas kaltas dėl dabartinio vyrų požiūrio į moteris – mūsų mentalitetas, o gal švietimo trūkumas?
Aktualijos
Channel 4 kviečia lietuvius į laidą
Televizijos kanalo Channel 4 žinių tarnyba kviečia lietuvius į diskusiją apie imigraciją. Žurnalistai ieško imgrantų iš rytų Europos, kurie gyvena Peterborough mieste.
Pramogos
R. Orai BBC liepė prisidengti
Dainininkei Ritai orai BBC vadovai uždraudė televizijos eteryje vilkėti „rizikingais“ drabužiais. Pastaruoju metu atlikėja viešumoje pasirodo apsirengusi drabužiais, nepaliekančiais daug vietos vaizduotei.
Pramogos
Lietuvos aktoriai: apie pratęstas sekso scenas ir užkulisių paslaptis
„Atsidaro uždanga, aktorė scenoje uždega žvakes, tuo metu turi pasirodyti šeši kolegos ir staiga nieko nėra. Kolegės akys stulpu, o mano pasirodymas turėjo būti vėliau, po 20-ies minučių. Tada aš išbėgu į sceną ir gelbėju kolegę, bet teksto neatsimenu“, televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ apie darbo užkulisius kalbėjo garsus aktorius Adolfas Večerskis. Ir tai buvo tik vienas iš daugelio smagių ir nelabai smagių nutikimų per visą jo karjerą.
Pramogos
Katažina ir Natalija susipyko dėl Zvonkaus
Televizijos muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ dalyvaujanti Natalija Bunkė sukėlė sumaištį studijoje. Uždainavusi apie Katažiną ir jos pavogtą vyrą, atlikėja prisipažino, kad dainos žodžius jai parašė ne kas kitas, o pats D. Zvonkus.
Pramogos
R. Vyšniauskas pagrasino A. Valinskui „duoti į dūdą“
Televizijos laidoje „Lietuvos supermiestas“ sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas ir Arūnas Valinskas papasakojo savo pažinties istoriją.
ŽYMA
PATRICIJA JURKŠAITYTĖ