trečiadienis, balandžio 21 d.
Lietuva
S. Eidrigevičiaus paveikslai nugulė ant šilko skarų
 Keli vaizdinių metaforų meistro, Lietuvoje ir pasaulyje garsaus dailininko Stasio Eidrigevičiaus paveikslai nugulė ant šilko skarų.  Pirmą kartą Lietuvoje jo darbai
Pasaulio lietuviai
Ieva Marija Kiršinaitė: Tikėjimo paliesta menininkė apdovanota sėkme
Ieva Marija Kiršinaitė, anot jos pačios savamokslė menininkė domisi tapyba, grafika. Ji įkvėpimo ieško gamtoje, meno parodose, kartais sumanymų padiktuoja nuotraukos.
Kultūra
V. Marcinkevičius: „Mane labiausiai užvesdavo kritika“
Projektą „Jaunojo tapytojo prizas“ (JTP) šiemet lydi ir jo iniciatoriaus, dailininko Vilmanto Marcinkevičiaus ankstyvųjų darbų paroda. Su menininku IQ kultūros redaktorė Viktorija Vitkauskaitė kalbėjosi apie tapybos evoliuciją, paramą jaunimui ir naują patirtį pašnekovo gyvenime – Danijos bažnyčiai skirtus kūrinius.
Kultūra
Nejauki akistata su kūniškumu
Liverpulio „Tate“ muziejuje atidarytoje airių tapytojo Franciso Bacono retrospektyvoje „Francis Bacon: nematomi kambariai“ lankytojui prie paveikslų nesinori sustoti ilgam.
Gyvenimas
Psichologinis atsparumas išugdomas
Sunku būtų įsivaizduoti žmogų, kuris savo gyvenime nebūtų patyręs sunkumų ar netekčių. Atrodo, problemos yra tas būtinas priedas, kurį visi gauname „nemokamai“ vos tik pradedame džiaugtis didžiuoju gyvenimo stebuklu.
ŽYMA
PAVEIKSLAI