penktadienis, rugsėjo 25 d.
Gyvenimas
Pavydi, vadinasi, myli?
Ar tikrai meilė ir pavydas – neatsiejami dalykai? Pavyduolio širdis ima plakti smarkiau, kraujo spaudimas pakyla. Galima išgirsti
Pasaulis
Pavydo apimta moteris išskobė jaunėlės sesers akis ir nukirto jos ausis
22 metų amžiaus Elizaveta Dubrovina kaltinama nužudžiusi savo jaunėlę, septyniolikos metų amžiaus seserį, dirbusią modeliu. Tris metus praleidusi psichiatrinėje ligoninėje moteris stos prieš teismą.
Komentarai
Pavydas mus visus suvalgys
Užrašas ant vienos sienos Vilniaus senamiestyje skelbia: „Pavydas jus visus suvalgys.“ „Prieš tai išgaudęs po vieną“, – būtų galima pridurti. Išties, apakinti pavydo dažnai palaikome tokius sprendimus, kurie ilgainiui apkarsta mums patiems.
Aktualijos
Maniakas buvusios merginos vaikiną padūrė 17 kartų
Ashley Luff, pamatęs savo buvusią merginą besibučiuojant su Nauju draugu per socialinio tinklo Facebook tiesioginę transliaciją įsiuto ir padūrė vaikiną 17 kartų.
Pramogos
Moterų pavydo skalė ir išraiškos pagal Zodiako ženklą
Gali pasirodyti, kad moterys ir pavydas yra du neatsiejami dalykai, tačiau iš tiesų ne visos jos yra tokios pavydžios, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Taigi, kurios jų pavydi ir dėl menkiausios smulkmenos, o kurios galėtų atleisti net ir partnerio neištikimybę?
Pramogos
Pippai Middleton gimė sūnus
Kembridžo kunigaikštienės Kate jaunesnioji sesuo Pippa Middleton pagimdė sūnų, antradienį pranešė šeimos atstovė.
Pramogos
P. Middleton parodė suapvalėjusį pilvuką
Įvairiuose žmonių susibūrimuose ir renginiuose Pippa Middleton dalyvauti mėgsta, tačiau pastaruoju metu apie šeimos pagausėjimą pranešusi moteris viešumos vengė. Tiesa, liepos 5 d. ją kartu su broliu Jamesu Middletonu buvo galima sutikti Vimbldono teniso čempionate.
Pramogos
Pippa Middleton patvirtino, kad laukiasi
Pippa Middleton su vyru Jamesu Matthewsu taps tėvai - nors pasaulis tai sužinojo dar prieš šešias savaites, pagaliau oficialiai šią naujieną patvirtino ir pati nėščioji, rašo People.com.
Pramogos
K. Middleton sesuo laukiasi kūdikio
Kembridžo hercogienės ir Jungtinės karalystės monarchų atstovės Catherine sesuo Pippa laukiasi pirmagimio. Ji ir jos vyras Jamesas Mattewsas šiuo metu gyvena ypač džiugiomis žiniomis
Pramogos
Pippa Middleton su vyru medaus mėnesį leidžia Sidnėjuje
Neseniai susituokusi Didžiosios Britanijos princo Williamo svainė Pippa Middleton ir jos vyras Jamesas Matthewsas trečiadienį buvo pastebėti Sidnėjuje. Jaunavedžių porelė susikibę už rankų vaikštinėjo netoli garsiųjų Operos rūmų, o vėliau pastebėti sėdantys į vandens taksi paplaukioti po uosto rajoną.
Pramogos
Ištekėjo Kate Middleton sesuo Pippa
Pippa Middleton, visame pasaulyje išgarsėjusi kaip pamergė per sesers Kate vestuves su princu Williamu, šeštadienį pati tapo nuotaka.
Pramogos
Princas George’as ir princesė Charlotte atliks svarbius vaidmenis tetos vestuvėse
Oficialiai patvirtinta, kad Princas George’as ir princesė Charlotte savo tetos Pippos Middleton vestuvėse atliks svarbius vaidmenis.
Pramogos
Slapta atšvęstas Pippos Middleton mergvakaris
Jau labai greitai, gegužės 20 d. vestuves atšokti planuojanti hercogienės Kate Middleton sesuo Pippa tradiciškai su draugėmis atšventė mergvakarį.
Pramogos
Paviešintas įrašas iš Catherine ir Pippos vaikystės
Savaitgalį internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame įamžintos seserys Catherine ir Pippa Middleton. Dar būdamos mažos mergaitės, seserys dalyvavo giminaičio vestuvėse, kuriose abi tapo pamergėmis.
Aktualijos
Hakeriai apvogė Pippą Middleton
Kibernetiniai nusikaltėliai įsilaužė į karališkosios šeimos narės virtualią dokumentų saugyklą ir pavogė iš jos tūkstančius asmeninių nuotraukų.
Pramogos
Susižadėjo Kembridžo hercogienės sesuo Pippa
Dar viena džiugi žinia karališkoje šeimoje. Praėjusį savaitgalį susižadėjo Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton. Moters sužadėtinis – milijonierius Jamesas Matthewsas.
ŽYMA
PAVYDAS