pirmadienis, sausio 25 d.
Lietuva
Kaip skundais teisėjus užvertęs pagarsėjęs pedofilas prisidėjo prie teismo darbo nuotoliniu būdu
Beveik metus tęsiantis COVID-19, verslai ir įvairiausi užsiėmimai priversti dirbti nuotoliniu būdu. Ne išimtis ir teismai, kuriuose dabar posėdžiai dažnai
Anglijoje
Jungtinės Karalystės teismas neleido deportuoti Lietuvoje nusikaltusio pedofilo
Jungtinės Karalystės teisėjai į Lietuvą neleido deportuoti pedofilo, kuris, dar prieš atvykdamas į JK, mūsų šalyje yra padaręs ne vieną
Lietuva
Mančesteris: pedofilas kaupė vaikiškas liemenėles kaip prievartos „trofėjus“
Samiral Choudhury pirmiausia buvo areštuotas atliekant tyrimą dėl heroino ir kokaino tiekimo Šiaurės Vakarų bei Vidurio Anglijoje, tačiau tai, ką rado policijos pareigūnai, juos šokiravo.
Aktualijos
Mamos košmaras: pastojusi sužinojo, kad jos vaikinas - teistas pedofilas
Lee-Jay Campbell buvo nuteistas penkis seksualinio nusikaltimo prevencijos įsakymo pažeidimus ir šio registro nesilaikymą, bei du kart anksčiau buvo teistas už seksualinį mažamečių išnaudojimą.
Aktualijos
Velso vaikų namų savininkas nuteistas už seksualinį priekabiavimą prie berniukų
Johnas Allenas buvo nuteistas už nusikaltimus prieš penkis vaikus.
Aktualijos
Iškrypėlis, internete „13 metų mergaitei siuntinėjęs nuotraukas”, pakliuvo pedofilų medžiotojams
„Asda“ darbuotoją Edwardą Armstrongą namo po darbo Vašingtono mieste, Tyne and Wear, pasekė pedofilų medžiotojai. Jis jau kurį laiką buvo stebimas - pedofilų medžiotojai, pasivadinę „Dark Justice“ (ang. „Tamsusis Teisingumas”), privertė 59-erių metų vyrą manyti, kad internete bendrauja su trylikamete moksleive.
Aktualijos
Joseph McCann: įtariama, kad per nesuvaldytą „žaginimo maratoną” vyras išprievartavo apie 11 asmenų, tarp jų vienuolikmetis
Kaltinamasis kaltinamas vienuolika žaginimo aktų, teigiama, kad tarp jo seksualiai išnaudotų asmenų atsidūrė 71 metų amžiaus moteris ir 11 metų amžiaus berniukas.
Pasaulis
Pedofilas šokiruojančiame interviu pripažino mėgavęsis išnaudodamas savo vaikus
Pedofilas šokiruojačiame televizijos interviu tvirtino, kad su savo vaikais lytiškai santykiavo dėl to, kad jį sužadino prieš tai jiems duota lytinio švietimo pamoka.
Pasaulis
Mokytojas, išteisintas dėl seksualinių nusikaltimų, keturiolikmetei rašė: „tu kaip mano asmeninė barbė”
Mokytojas sekė mokinę socialiniame tinkle Instagram ir rašė jai: „nuostabiai atrodei su tais šortukais šiandien po mokyklos”.
Aktualijos
Nužudytas 22-omis bausmėmis iki gyvos galvos nuteistas britų pedofilas: tvirkino 200 vaikų, vaizdus platino internete
2016 m. Richardui Huckle‘ui buvo skirta 22 laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmės už 200 kūdikių ir vaikų išžaginimą Malaizijoje, skelbia skynews.com.
Aktualijos
„Atvykau į terapiją dėl išprievartavimo ir ten sutikau savo prievartautoją” - sistemos klaida traumavo pedofilo užpuolimą išgyvenusią mergaitę
49 metų amžiaus aukos kaimynas Brian Dick buvo įkalintas, kai išprievartavo tuomet vos 10 metukų amžiaus sulaukusią Laura Cook. Apsilankiusi pas terapeutą Falkirk ligoninėje mergina ten sutiko savo prievartautoją.
Aktualijos
Pedofilas, rašęs, kad „kai mergaitei 8, gali daryti ką tik nori”, už grotų praleis 4 metus
49 metų amžiaus Philipas Stoneas susirašinėjo su Mančesterio policijos pareigūnų sukurta anketa, pavadinta „tetukas pedofilas” (ang. Paedo Dad), nesuprasdamas, kad iš tiesų susirašinėja su policijos pareigūnais.
Aktualijos
Už alkoholį pedofilui parsidavęs vyras pedofilą nužudė
28 metų amžiaus Thomas Carney neigia Valentino dieną nužudęs pedofilą, 76-erių metų amžiaus Davidą Phillipsą.
Pasaulis
Vienas keisčiausių radinių pedofilo Epsteino viloje - tapybos darbas, kuriame Bilas Klintonas aprengtas suknele ir aukštakulniais
Suknelė, kuria tapybos darbe aprengtas buvęs Amerikos prezidentas Bilas Klintonas, manoma, beda pirštu į garsiąją Baltųjų Rūmų aferą tarp prezidento ir Monikos Leviski, dėvėjusios tokią aprangą to romano metu.
Aktualijos
Anglijoje žinomas pedofilas, šį kartą siekęs seksualinių malonumų su 14 metų mergaite, mirė likus kelioms dienoms iki teismo
45 metų amžiaus Martin Whitby, pripažintas kaltu keliose pedofilijos bylose bei kelis kartus pričiuptas pedofilus medžiojančių grupių bei policijos padalinių, mirė Likus vos kelios dienos iki sprendimo paskelbimo byloje, kurioje jis kaltinamas dėl seksualinių santykiu su keturiolikmete.
Pasaulis
Patėvis, prievartavęs podukrą ir su ja turintis aštuonis vaikus, pripažintas kaltu
Henri Michelle Piette, prievartavęs Rosalyn McGinnis 19 metų, šiai trylikos metų amžiaus patyrus persileidimą privertė mergaitę nuleisti vaisių tualete.
Aktualijos
Anglijoje sugautas su nepilnamete galimai susitikti planavęs lietuvis
„Elusive Child Protection Unit“ (ECPU) – būrys, gaudantis seksualinius nusikaltėlius, socialiniame tinkle tiesiogiai transliavo pirmąjį jų su nepilnamete mergina neva bendravusio vaikino sugavimą. Pasirodo, sulaikytasis – lietuvis.
Pasaulis
Kunigas vertė jaunus berniukus apsirengti kūdikėliu Jėzumi ir tada juos tvirkino
Pedofilas Katalikų kunigas vertė jaunus berniukus persirengti kūdikėliu jėzumi, juos vystydavo ir tada seksualiai išnaudodavo.
Aktualijos
Buvęs mokyklos direktorius prarado licenziją mokyti dėl to, kad už mokyklos lėšas savo mokyklos ofise pasistatė sekso požemį
James Stewart,74,  buvo apkaltintas iššvaistęs daugiau nei 100 tūkst. Svarų sterlingų iš Sawtry kaimelio akademijos, Cambridgeshire, kol buvo jos direktorius.
Lietuva
Mamai leidus prievartautojas patėvis tris kartus privertė jos dvylikametę dukrą pastoti
Teisėjo teigimu mama iš pragaro kaltę nusineš į kapus po to, kai ignoravo savo mažametės dukters maldavimus sustabdyti prievartautoją patėvį.
ŽYMA
PEDOFILAS