ketvirtadienis, vasario 25 d.
Pasaulis
Dvimetę penkias valandas prievartavusiam vyrui bus įvykdyta mirties bausmė
Vyras, žinomas tik kaip Ravi, dviejų metukų amžiaus mergytę pagrobė ir prievartavo penkias valandas - tol, kol mažylę apleido gyvybė.
Pasaulis
Patėvis, prievartavęs podukrą ir su ja turintis aštuonis vaikus, pripažintas kaltu
Henri Michelle Piette, prievartavęs Rosalyn McGinnis 19 metų, šiai trylikos metų amžiaus patyrus persileidimą privertė mergaitę nuleisti vaisių tualete.
Pramogos
Apie Michaelo Jacksono paslaptis išdrįsta prabilti vis daugiau žmonių: namų tvarkytoja išpasakojo, ką matė ir kokių radinių rasdavo
Atsiranda vis daugiau įrodymų, kad popscenos karaliumi tituluojamas Michaelas Jacksonas intensyviai užsiiminėjo pedofilija – dešimtys jo įgeidžius tenkinusių vaikų, kaip teigia dar viena liudininkė, veikiausiai tapo seksualinio išnaudojimo aukomis. Dainininkas, esą, filmavo iškrypėliškus susitikimus su vaikais, o filmuotą medžiagą laikė paslėpęs rančos „Neverland“ bibliotekoje.
Aktualijos
Londone, vyrui paatviravus, kad žagino šešiametę, draugas peiliu jam perrėžė gerklę
Teismo duomenimis Christopheris McMahonas (48-erių metų amžiaus) perrėžė savo 50-ties sulaukusio draugo Davido Potterio gerklę šiam pokalbio metu pripažinus, kad yra pedofilas.
Pramogos
„TSB” banko klientai susiduria su techniniais trikdžiais
Savaitės pradžioje vieno didžiausių Jungtinės Karalystės bankų „TSB” klientai susidūrė su neskandumais. Daugybė banko klientų negali pasiekti savo sąskaitos.
ŽYMA
PEDOFILIIJA