antradienis, sausio 26 d.
Pramogos
Valdžios planuose – uždrausti ir ausų krapštukus
Siekiant dar labiau sumažinti plastikinių atliekų kiekį Anglijoje, viena vyriausybės plano dalis numato ir buityje itin dažnai naudojamų daiktų visišką uždraudimą.
Verslas
Europos Sąjunga sieks reformuoti skaitmeninių įmonių apmokestinimą
Europos Sąjungos (ES) finansų ministrai rengiasi svarstyti pasiūlymą pakeisti taisykles, kad technologijų milžinams, kaip antai „Google“ ar „Facebook“, Europoje tektų
Aktualijos
Taupymas: šiukšles išveš rečiau, gali kilti mokesčiai
Kai kurių Jungtinės Karalystės miestų vadovybė pripažįsta, kad vyriausybei apkarpius atliekų perdirbimui skirtas lėšas kitais metais teks rečiau išvežti gyventojų atliekas arba didinti mokestį už paslaugas.
Pramogos
JK atidarytas „atliekų prekybos centras”
Siekiant kovoti su vis didėjančia maisto švaistymo problema, Jungtinėje Karalystėje (JK) atidarytas pirmasis „atliekų prekybos centras”. Parduotuvė ypatinga tuo, kad jūs patys nuspręsite, kiek mokėti už išsirinktas prekes.
Gyvenimas
Dėl milžiniško šiukšlių kalno Kente – ligų antplūdis
Astma, alergijos ir vėmimas – tai tik keletas ligų, su kuriomis pastaruosius ketverius metus priversti taikstytis St Paul's Cray rajono Kente gyventojai. Mat praktiškai jų galiniame kieme suversta daugiau nei 20 tūskt. tonų industrinių ir buitinių atliekų.
ŽYMA
PELNO MOKESČIAI