ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pasaulis
Žudikai maniakai aukų kūnus naudojo trąšoms ir gyvūnų pašarui
Meksikoje viena pora, sulaikyta, kai vežė žmonių kūnų dalis kūdikio vežimėlyje, prisipažino dėl 20 žmonių nužudymo – dukart didesnio skaičiaus, nei iš pradžių manyta, pirmadienį informavo prokurorai.
Pasaulis
Areštuota pora, vežimėlyje vežusi žmonių kūnų dalis
Netoli Meksikos sostinės areštuotą porą, vaikiškame vežimėlyje vežusią žmonių kūnų dalis, policija įtaria 10 moterų nužudymu, sekmadienį pranešė prokuratūra.
Pasaulis
Nukritus lėktuvui nukentėjo 85 žmonės
Šiaurės Meksikoje per smarkią krušą antradienį nukritus kylančiam oro kompanijos „Aeromexico“ lėktuvui buvo sužeisti mažiausiai 85 žmonės, pranešė pareigūnai.
Pasaulis
Imigrantus atskiria nuo vaikų
Griežto pasmerkimo sulaukė JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija už jos politiką Jungtinių Valstijų ir Meksikos pasienyje atskirti imigrantų vaikus nuo jų sulaikomų tėvų.
Komentarai
Geros, blogos ir neaiškios permainos
Režisieriaus Sergio Leone itališkame „spagečių“ vesterne su Clintu Eastwoodu „Geras, blogas ir bjaurus“ persipina trijų veikėjų likimai ‒ „geriečio“, „blogiečio“ ir tiesiog moraliai neutralaus savanaudžio šlykštuko. Pabaigoje blogiukas yra nukaunamas, šlykštukas išgyvena, o „gerietis“ laimi ir išjoja į saulėlydį.
Pasaulis
Maskvoje automobilis rėžėsi į futbolo sirgalių minią, yra sužeistųjų
Šeštadienį Maskvos centre į žmones rėžėsi taksi automobilis. Pranešama, kad sužeisti 7 futbolo sirgaliai. Policija pranešė, kad taksi vairuotojas nesuvaldė automobilio.
Pasaulio lietuviai
Lietuvis, kurį retas žino gimtinėje, tačiau užsienio bulvarinė spauda jo vardą nuolat linksniuoja
Andrius Litvinas – žmogus, kurio neįtikėtina gyvenimo istorija nustebintų net daug ko mačiusius. Jo vardas Lietuvoje mažai kam girdėtas, tačiau Australijos bulvarinės spaudos gerbėjai Andriaus veidą vis dar puikiai prisimena. Nuotraukos su jo atvaizdu ir originaliu parašu kabo ant daugybės Kinijos restoranų sienų, o susidūrus su kriminaliniais nusikaltėliais Meksikoje, pakaktų ištarti keleto artimų bičiulių vardus ir problemos iš karto išsispręstų. Šiandien Andrius turi draugų visame pasaulyje, tačiau vos prieš šešerius metus buvo paprastas vaikinas su niekuo neišsiskiriančiu gyvenimu.
Pasaulis
Iš avariniu būdu nusileidusio lėktuvo keleiviai turėjo iššokti ant žemės nuo sparno (VIDEO)
Į Dalasą skridęs lėktuvas sekmadienį atliko avarinį nusileidimą Albukerkio tarptautiniame oro uoste Naujojoje Meksikoje, o panikos apimtiems keleiviams teko šokti nuo orlaivio sparno ant žemės, įgulos nariams sušukus, kad būtina kuo greičiau evakuotis, pranešė keleiviai ir pareigūnai.
Komentarai
Ką rinktumėtes senatvėje – pažadus ar santaupas?
Markas Tvenas yra pajuokavęs, kad žmogaus turtas ir piniginė yra saugūs tik tada, kai Kongresas atostogauja. Nors mūsų Kongresas, t.y. Seimas, atostogauja, labai tikėtina, kad grįžusi iš atostogų valdžia kėsinsis į jūsų piniginę o tiksliau - į jūsų kaupiamas senatvės pensijas „antroje pakopoje".
Pasaulis
Savaitgalį nukrito dar du lėktuvai – vienas jų skraidino ministrą
Meksikoje nukritus vidaus reikalų ministrą skraidinusiam sraigtasparniui žuvo 13 ant žemės buvusių žmonių, nors orlaivio viduje buvę asmenys liko gyvi, šeštadienį pranešė valstijos pareigūnai.
Pasaulis
Taksi automobilyje rastos penkios nupjautos žmonių galvos
Meksikos policija rado šešias nupjautas žmonių galvas viename paliktame taksi automobilyje neramioje rytinėje Verakruso valstijoje, penktadienį pranešė pareigūnai.
Pasaulis
Žemės drebėjimas Meksikoje: nenumaldomai daugėja aukų
Daugiau kaip 220 žmonių žūtis buvo patvirtinta po antradienį Meksikai smogusio smarkaus 7,1 balo žemės drebėjimo, sugriovusio pastatų sostinėje ir sukėlusio paniką per niokojančių 1985 metų požeminių smūgių metines, pranešė šalies vyriausybė.
Pasaulis
Po galingo žemės drebėjimo Meksikai gresia didžiulis cunamis
Penktadienio naktį netoli Meksikos krantų kilus galingam žemės drebėjimui jį pajuto ir milijonai žmonių šalies sostinėje. Tačiau tuo nemalonumai nesibaigia – gresia ir cunamis.
Pramogos
Kodėl tekilos butelio dugne plaukioja kirminas?
Atsakiusieji į šį klausimą veikiausiai tik įsivaizdavo žinantys tiesą apie šią labai seną tradiciją. Arba apie tekilą. Mat jeigu kada nors savomis akimis matėte tą šleikštų daiktą, didelė tikimybė, kad gėrėte ne tekilą, o žemesnės kokybės distiliuotą alkoholinį gėrimą, vadinamą meskaliu (isp. Mezcal).
Pasaulis
Sunkiausias pasaulio vyras sulaukė pagalbos
Sunkiausias pasaulio vyras sulaukė pagalbos – Meksikoje gyvenančiam Juano Pedro Franco atlikta skrandžio mažinimo operacija. Iki jos vyriškis svėrė beveik 600 kilogramų.
Pramogos
Prie Meksikos sienos buvo apšaudytas lietuvis
Televizijos šou „Lietuvos talentai“ dalyvaujantis keliautojas fizikas Pijus Vaškevičius prisipažino, kad buvo apšaudytas prie Meksikos sienos. Aistra kelionėms jaunam vyrui tik per plauką nesibaigė tragiškai.
Aktualijos
R. Lazutka: Ateityje pensijų anuitetus galėtų mokėti „Sodra“
Pensijų anuitetus ateityje galėtų mokėti „Sodra“, sako socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjas Romas Lazutka .
Pasaulis
Meksika neketina mokėti už sienos statybą
Meksikos prezidentas Enrique Pena Nieto patikino, jog jo šalis neketina mokėti už sieną, kurią nori statyti JAV prezidentas Donaldas Trumpas.
Pasaulis
D. Trump‘as tęsi rinkiminius pažadus ir kelia šiurpą pabėgėliams
Neseniai prisiekęs ir pareigas pradėjęs eiti 45-asis JAV prezidentas Donald‘as Trump‘as tęsi savo rinkiminius pažadus. Vienas jų, duotas per rinkiminę kampaniją, buvo pastatyti sieną su Meksika.
Pasaulis
Meksikoje 15-emetė gimtadienį šventė su tūkstančiais svečių iš „Facebook"
Meksikoje į mažame miestelyje gyvenančios Rubi Ibarros 15-ąjį gimtadienį pirmadienį susirinko didžiulė minia, sureagavusi į kvietimą internete. Naujausiais duomenimis, šventės metu žuvo vienas gimtadienio svečių.
ŽYMA
PENSIJŲ KAUPIMAS