ketvirtadienis, liepos 2 d.
Pasaulis
Socialinis draudimas
Menksta kliūčių Prancūzijoje iš esmės pertvarkyti sudėtingą pensijų reformą
Prancūzijos vyriausybė trečiadienį atlaikė du balsavimus dėl nepasitikėjimo, surengtus dėl jos planų pertvarkyti šalies sudėtingą pensijų sistemą.
Aktualijos
Metų dvikova sulig teisėjo švilpuku nesibaigė: kumščiais mojuota už ringo
Sekmadienio naktį JAV įvyko laukiamiausia šių metų MMA dvikova tarp Rusijos atstovo Chabibo Nurmagomedovo ir airio Conoro McGregoro.
Aktualijos
Prieš metų dvikovą C. McGregoras paleido liežuvį
Skandalingasis kovotojas iš Airijos Conoras McGregoras ateinantį savaitgalį susikaus su Rusijos atstovu Chabibu Nurmagomedovu ir bandys iš jo atimti UFC lengvo svorio čempiono titulą.
Komentarai
Šešios struktūrinės reformos: geriau nuosaikios permainos negu visai nieko?
S. Skvernelio Vyriausybė neseniai paskelbė šešių struktūrinių reformų paketus švietimo, sveikatos, mokesčių, inovacijų, šešėlinės ekonomikos mažinimo ir pensijų srityse.
Lietuva
Valstybės pagalbos ranka – šeimoms ir mažai uždirbantiems
Nuo kitų metų valdžia ruošiasi bent šiek tiek pagerinti sunkiausiai besiverčiančių ir vaikus auginančių šeimų gyvenimus. Jeigu būtų priimtas šiuo metu Seime svarstomas įstatymas, nuo 2017-ųjų metų didėtų neapmokestinamas pajamų dydis (NPD).
Lietuva
2016-ųjų planas: didesnė alga ir apribojimai parduodantiems nekilnojamąjį turtą
Nuo kitų metų Lietuvoje gyvenančių žmonių laukia permainos. Be didėsiančios minimalios algos, dar keisis ir kai kurie įstatymai, kurie gali pakeisti ateities planus.
ŽYMA
PENSIJŲ REFORMA