ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Pramogos
Lietuvė mergaitė sekmadienį šoko scenoje su Justinu Bieberiu
Anglijoje gimusiai lietuvei Gabrielei Bruzgulytei šiuo metu pavydi viso pasaulio Justino Bienerio gerbėjai. Sekmadienį dešimtmetė mergaitė kartu su muzikos žvaigžde šoko jo pasirodymo metu Londono Hyed parke.
Verslas
Tabako rinkos virsmas: rūkorius pamažu keičia garintojai
Cigarečių gamintojų investicijos į elektronines cigaretes gali padėti ne tik išgyventi tradicinei tabako pramonei, bet ir susigrąžinti dalį vartotojų.
Pramogos
D.Meškauskas atskleidė, kodėl jam lengva susipažinti su moterimis
Garsų pramoginių šokių šokėją Deividą Meškauską daugelis atpažįsta kaip daugkartinį įvairių televizijos projektų dalyvį. Nors dabar žymus vyras televizijos ekranuose matomas itin retai, jis tikina šios srities visai nepamiršęs: laukia įdomių projektų ir pasiūlymų, o kartas nuo karto atsiduria ir filmavimo aikštelėje. Šį kartą komiškame seriale „Rezidentai“ žavaus mačo vaidmenį sukūręs šokėjas prisipažįsta – vaidinti jam itin patinka.
Pramogos
Moterų treneris pusnuogis viešai sušoko viliotinį
Buvęs televizijos žinių vedėjas, o dabar - asmeninis moterų treneris Martas Kalendra atskleidė kitą savo pusę. Apsinuoginęs vyras šoko viliotinį ir bandė sužavėti Rūtą Ščiogolevaitę šou „Mes – vieno kraujo“ metu.
Pramogos
Žavaus žiliagalvio šokis susprogdino internetą
Seksualus ir karštas žiliagalvio 49-erių italo verslininko Gianlucos Vacchi šokis tapo pastarųjų dienų interneto sensacija.
Anglijoje
Išlikti energingai? Paprasta!
Ji savo nesibaigiančia energija stebina kiekvieną praeivį gatvėje. Jos šypsena, rodos, niekada nedingsta nuo veido. Studijuojanti ir dirbanti mergina lyg vijurkas sukasi Londono gatvėse.
Gyvenimas
Šokių nauda sveikatai
Jokia kita sveikatingumo treniruotė neprivers jūsų taip prakaituoti ir kartu būti tokios geros nuotaikos (ką reiškia vien bendravimas su partneriu!), kaip šokiai skambant uždegančiai muzikai. Šokant pagal greitą, ritmišką muziką kojos atlieka nepaprastai didelį darbą. 3–4 kartus vieną po kito pašokę salsą, mambo arba lambadą gausite tokį pat rezultatą, kaip 10 minučių įtemptai bėgdami.
Aktualijos
Karalienės sargybinis baudžiamas už šokį tarnybos metu
Prie Buckinghamo rūmų budintis karalienės sargybinis susidūrė su drausmine nuobauda už „šokimą darbo metu“. Krašto apsaugos ministerija pradėjo tyrimą dėl vieno grenadieriaus elgesio po to, kai filmuota medžiaga su užfiksuotu keistu elgesiu, išplatinta internete, skelbė portalas telegraph.co.uk.
Lietuva
Suteikta pilietybė apdvanojimų nepadovanojo
Amerikietė Isabella Tobias vos prieš kelis mėnesius apsipylė džiaugsmo ašaromis – profesionali šokėja ant ledo gavo Lietuvos pilietybę. Tačiau, jos kaip Lietuvos sportininkės, karjera buvo gana trumpa. Mergina jau sukasi vienoje poroje su rusu Ilja Tkačenka.
ŽYMA
PHILIP MORRIS LIETUVA