antradienis, gruodžio 1 d.
Aktualijos
Šeši „Brexit“ skoniai
ES siūlo kelis meniu – nuo norvegiško iki turkiško. Bet à la carte varianto nėra.
Aktualijos
Britų vyriausybė nebe tokia kategoriška „Brexit“ „netesybų“ klausimu
Prieš naują derybų dėl „Brexit“ etapą britų finansų ministras Philipas Hammondas patikino, kad Didžioji Britanija prisiims atsakomybę dėl pinigų, kuriuos ji bus skolinga Europos Sąjungai išstojusi. Tik ne dėl tokio dydžio sumos, kuri minima šiandien.
Aktualijos
Premjerė žada mažinti elektros kainas
Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May pažadėjo 100 svarų sterlingų sumažinti šeimų išlaidas mokesčiams už elektrą. Nustatyti maksimalios mokesčių sumos lubas ministrė pirmininkė žada tuomet, jei jos valdomi konservatoriai bus išrinkti į valdžią per vyriausybės rinkimus.
Aktualijos
Teks plačiau atverti pinigines: brangs dujos ir elektra
Tūkstančiai Jungtinės Karalystės gyventojų netrukus sulauks iki 60 proc. didesnių sąskaitų už elektrą ir dujas.
Aktualijos
JK gyventojai už mokesčius permokėjo £270 milijonų
Paaiškėjo, kad apie keturi milijonai Jungtinės Karalystės (JK) gyventojų už sunaudotą energiją praėjusiais metais nežinodami permokėjo apie 270 milijonų svarų sterlingų.
Aktualijos
Nusukę 42 tūkst. svarų pašalpų vis tiek išsisuko
42 tūkst. svarų pašalpų gavusi pora sugebėjo savo vaikus leisti į privačią mokyklą. Tačiau dėl valdininkų klaidos, nuo bausmės sukčių pora išsisuko.
Aktualijos
Milijardinės komunalinių mokesčių skolos užguls sąžiningai mokančius
Nesumokėti komunaliniai mokesčiai vienai šeimai kai kuriose Jungtinės Karalystės vietose užkrauna papildomą mažiausiai 450 svarų naštą. Tačiau miestų savivaldybės „užmerkia akis” prieš skolininkus, kurie atsisako susimokėti mokesčius.
ŽYMA
PHILIPAS HAMMONDAS