trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Gyvenimas
Jaukiam savaitgalio vakarui: sūriais kvepianti naminė pica
Naminė pica yra nepalyginamai gardesnė už viešojo maitinimo įmonių produkciją. Tuo galite įsitikinti patys. Būtinai įtraukite į jos gaminimo procesą
Pasaulis
Išradingai apsaugojo mamą nuo smurto: užsisakė picą, o atvažiavo pareigūnai
Su prievarta šeimoje susidūrusi moteris paskambino pagalbos numeriu 911, nesukėlusi įtarimo smurtautojui, nes neva užsisakė picą, informuoja BBC. Ohajo valstijos Oregono miestelio policijos pareigūnai gyrė skambinusios moters nuovokumą, o smurtautojas buvo suimtas.
IQ Tema
Kiek bitkoinų kainuoja pica?
Nors šuoliais kilusi kriptovaliutų kaina vilioja investuotojus, dauguma šių pinigų pirmiausia buvo sumanyti kaip atsiskaitymo priemonė. Norint vieną dieną pamiršti dolerius ir eurus, reikėtų įveikti keletą pagrindinių kliūčių.
Pasaulis
Norvegijoje – šilumos rekordai
Nors Norvegija tikrai negarsėja kaip šiltais orais lepinanti šalis, klimato pokyčiai ir šioje šalyje lemia pokyčius. Žymus temperatūrų svyravimas užfiksuotas šių metų rugsėjį – pirmasis rudens mėnuo šiemet buvo šilčiausias per daugiau nei šimtą metų.
Kultūra
Bulvės – nieko naujo. Išties?
Nepripažinta, bijota, valdovų įsakymais ir gudrumu ant paprastų žmonių stalo atsidūrusi bulvė ilgainiui pelnė pripažinimą. Ji gelbėjo badmečiais, maitino kariuomenes ir tapo neatsiejama virtuvės dalimi. Rasa Pangonytė kviečia į kasdienę bulvę pažvelgti naujai.
Pasaulis
Osle ir Bergene – nemokami narkotikai
Oslas ir Bergenas – du didžiausi Norvegijos miestai, kurių valdžia siūlo būdą, kuris turėtų sumažinti narkomanų mirčių skaičių. Tam kad šis tikslas būtų pasiektas reiktų pritarti gana netradicinėms priemonėms.
ŽYMA
PICA