ketvirtadienis, vasario 25 d.
Pasaulis
Pietų Amerika – naujas COVID-19 epicentras
Pietų Amerika tapo nauju koronavirusinės infekcijos COVID-19 epicentru, žemyne smarkiai išaugus užsikrėtimo atvejų skaičiui, penktadienį pareiškė Pasaulio sveikatos organizacija (PSO). „Tam
Komentarai
Paralelės 54° šiaurės ir 33° pietų platumose
Nuo Honkongo rytuose iki Čilės vakaruose – minios protestuotojų kelia savo reikalavimus gatvėse.
Pasaulis
Operatoriai visame pasaulyje pradeda blokuoti vogtus telefonus
Daugiau kaip 140 mobiliojo ryšio operatorių visame pasaulyje trečiadienį pradeda blokuoti vogtus, pamestus ar neteisėtai įsigytus mobiliuosius telefonus. Trys didieji Lietuvos operatoriai jau yra gavęs policijos prašymų užblokuoti apie 10 tūkst. įrenginių.
Aktualijos
Atskleistas JK miestas, kuriame įvyksta daugiausiai vagysčių
Remiantis ketvirtadienį paviešinta oficialia informacija, daugiau pusė visoje šalyje įvykdytų vagysčių buvo Jungtinės Karalystės sostinėje. Duomenys atskleidė tiesą apie Londone padidėjusį ir nerimą keliantį nusikalstamumo lygį.
Aktualijos
Vakarų Londone siaučiantis įsilaužėlis gasdina turtingus gyventojus
Vakarų Londono gyventojai pastarasias savaites gyvena su nerimu. Aplinkiniuose prabangiuose rajonuose siaučia vagis, kuris į būstus įsilaužia nakčia, kai juose ramiai miega šeimininkai.
Aktualijos
Atskleista į kuriuos Londono rajonus dažniausiai kėsinasi plėšikai
Statistika parodė, kad nesaugiausias ir dažniausiai vagysčių kontekste linksniuojamas rajonas yra Richmondas.
Pasaulis
Vagys apšvarino važiuojantį sunkvežimį
Ilgapirščiai sugebėjo įsibrauti į 80 km/h greičiu važiuojančio ir brangų krovinį gabenančio sunkvežimio priekabą, į ją patekę iš paskui važiuojančio automobilio.
Lietuva
Naujas nusikaltėlių taikinys: vyrai ir nepilnamečiai – būsimi vagys
Lietuvos teisėsaugai vis dažniau tenka tirti žmonių prekybos bylas. Tiesa, dabar merginos dažniau išvežamos į užsienį ne verstis prostitucija, o vogti ar daryti kitus nusikaltimus. Pastaraisiais metais daryti nusikaltimus užsienyje vis dažniau verčiami daryti vyrai, o ne moterys.
Aktualijos
Protestų Venesueloje metu žuvo jau 42 žmonės
Venesueloje nuo šautinių žaizdų mirė 17-metis ir du vyrai, sužeisti per septintą savaitę vykstančius antivyriausybinius protestus, jau nusinešusius 42 gyvybes.
Pramogos
Atskleisti tarp vagišių populiariausi Londono rajonai
Naujausio tyrimo duomenimis, 16 iš 20 pavojingiausių rajonų visoje Jungtinėje Karalystėje (JK), kuriuose dažniausiai įvykdomi apiplėšimai, yra būtent Londone.
The Economist
Auksinė Kinijos proga
Kinijos prezidentas taikosi į Donaldo Trumpo kiemą.
Aktualijos
Atskleistos labiausiai vagišių mėgstamos metro stotys (top 20)
Paaiškėjo Londono stotys, kuriose didžiausia tikimybė, kad savo kelionės metu būsite apvogti. Pasirodo, viešuoju sostinės transportu besinaudojantys asmenys nuo kišenvagių praėjusiais metais nukentėjo daugiau nei 4 tūkst. kartų.
Lietuva
Tyrimas: 50 proc. pirkėjų, pasitaikius galimybei, vogtų
Europos šalyse vagysčių iš parduotuvių pastaraisiais metais mažėja. Didžiausias sumažėjimas stebimas Rusijoje ir Turkijoje.
Aktualijos
Miestelio siaubu tapęs lietuvis atsidūrė kalėjime
Į keturis namus Rytų Anglijoje per tris savaites įsibrovęs ir juos apvogęs lietuvis operatyviai sulaikytas ir nuteistas visiškai įrodžius jo kaltę.
Aktualijos
Naujausia vagysčių tendencija Rytų Londone glumina
Rytinėje Londono dalyje pastebima nauja vagysčių tendencija,sunku patikėti, kokie daiktai sudomino ilgapirščius 21-ajame amžiuje.
Pramogos
Vogsi dviratį – skaudės tarp kojų
Orams šylant vis daugiau žmonių važinėjasi dviračiais, tačiau nesnaudžia ir ilgapirščiai, kurie tik ir taikosi nugvelbti svetimą nuosavybę. Originaliai su jais kovoti ir pamokyti sumanė keli amerikiečiai.
Aktualijos
Koncerto metu – masinė telefonų vagystė
Koncerto Birminghame metu vienas vyriškis pavogė dešimtis klausytojų telefonų ir bandė gudriai juos paslėpti.
Aktualijos
Vagystės Londone pasiekė piką
Praėjusiais metais Londone iš keliaujančiųjų kišenvagiai ir vagys pasisavino daugiau nei 13 milijonų svarų vertės nuosavybės. Policijos duomenimis, dažniausias nusikaltėlių taikinys yra jaunos moterys, – pranešė standard.co.uk.
ŽYMA
PIETŲ AMERIKA