pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Pramogos
JK policija tiria įtariamus politikų „antisemitinius neapykantos nusikaltimus“
Didžiosios Britanijos policija penktadienį pranešė tirianti įtariamus „antisemitinius neapykantos nusikaltimus“ pagrindinėje opozicinėje šalies Leiboristų partijoje, remdamasi gautais vidiniais partijos dokumentais.
Lietuva
85 proc. lietuvių nepritaria tos pačios lyties asmenų santuokoms
Didžioji dauguma lietuvių nenorėtų šeimoje turėti musulmono ir griežtai nepritaria tos pačios lyties asmenų santuokoms, rodo Jungtinių Valstijų organizacijos „PEW Research Center“ atliktas tyrimas.
Lietuva
Apklausus išvykusiuosius paaiškojo tikrosios emigracijos priežastys
Tik 30 proc. emigravusiųjų sako, kad Lietuvoje jie neblogai gyveno, dar mažiau čia galėjo viską sau leisti, kiti pripažįsta patyrę didesnį ar mažesnį nepriteklių.
Lietuva
Tyrimas atskleidė, dėl ko lietuviai nerimauja labiausiai
Lietuvos gyventojai šiuo metu jaučiasi saugiau nei prieš dvejus metus, tačiau per šį laikotarpį padidėjo žmonių nerimas dėl sveikatos bei finansinės padėties. Mažiausiai saugūs šalyje jaučiausi jauni vidurinį išsilavinimą ką tik įgiję ar aukštosiose mokyklose studijuojantys jaunuoliai.
Aktualijos
Kovos su terorizmu pareigūnai atskleidė detalių apie Skripalių bylą
Didžiosios Britanijos policija toliau tiria incidentą Solsberyje ir tikrina kelias įvykio versijas, kurių kol kas neskelbia, antradienį pranešė Skotland Jardas.
Aktualijos
Prieš metus įvykusios tragedijos tyrimas prasidėjo tik dabar
Tyrimą dėl pernai įvykusio gaisro daugiabutyje „Grenfell Tower“ vykdanti komisija pirmadienį, pasibaigus savaitę trūkusiai skaudžios nukentėjusiųjų apklausai, pradeda nagrinėti 71 žmonių gyvybes nusinešusios nelaimės priežastis.
Pramogos
Lietuviai iš viso pasaulio kviečiami dalyvauti tyrime atskleidžiant lietuvišką identitetą
Ar Jūs gimėte Lietuvoje ar kitoje šalyje? Ar neseniai emigravote iš Lietuvos, o galbūt didžiąją savo gyvenimo dalį gyvenate svetur? Ar kalbate lietuviškai? Ar kalbate laisvai, sunkiai, o gal visai nekalbate?
Aktualijos
Vilniaus meras: Pilaitės autobusų stotis dalintųsi maršrutais su senąja
Idėją Vilniaus Pilaitės mikrorajone statyti naują autobusų stotį palaikantis miesto metas Remigijus Šimašius sako, kad dvi stotys miestui reikalingos ir jos galėtų dalintis maršrutais.
Pramogos
Tyrimas: imigrantų nemėgstantys britai – mažiau laimingi
Tyrimo duomenys atskleidė, kad tie, kurie palaiko imigraciją ir nesirūpina dėl į Jungtinę Karalystę atvykstančių užsieniečių skaičiaus, yra laimingesni nei tie, kurie imigracijai siekia užkirsti kelią.
Pasaulis
Komfortišką gyvenimą garantuojantys Afrikos miestai
Afrikos miestai dažnam europiečiui asocijuojasi su egzotika, bet net nesusimastoma, kad kai kuriuose jų galima gyventi gerokai komfortiškiau nei senojo žemyno megapoliuose.
Pramogos
Britai: bokalas alaus per dieną sumažina insulto tikimybę
Naujausio tyrimo metu nustatyta, kad gerdami po vieną bokalą alaus kasdien galite veiksmingai sumažinti tikimybę, jog jus kada nors ištiks insultas.
Gyvenimas
Gimdyvių mirčių serija ligoninėje sukėlė įtarimų
Vienoje iš didžiausių Londono ligoninių pradėtas tyrimas dėl gimdymo metu arba netrukus po jo mirusių keturių moterų. Spėjama, kad mirtys gali būti susijusios.
Aktualijos
Vaizdo įraše – „išprotėjęs“ Londono policininkas
Londono policija svarsto, kaip įvertinti vieno pareigūno veiksmus – supainiojęs įtariamąjį policininkas išdaužė priekinį jo automobilio lango stiklą.
Pramogos
Vilniuje gyventi geriau nei Londone
Klaidinga manyti, kad didžiausių ir visko perpildytų miestų gyventojai jaučiasi labai gerai, supami tokios aplinkos.
Sveikata
Kaip melas veikia sveikatą
Mes pameluojama kartą, kartais – du kartus per dieną, o per savaitę vidutinis melų skaičius pasiekia 11. Sakome netiesą, nes nenorime užgauti kitų, arba pagražiname, kad istorija atrodytų įdomesnė.
Pramogos
Britės paauglės jaučiasi negražios ir nelaimingos
Naujausių tyrimų rezultatai kelia susirūpinimą Didžiosios Britanijos paauglių savijauta, itin nerimastingai nuteikia mergaičių nuotaikos.
Gyvenimas
Kalbatės su savimi? Nieko tokio
Kalbėjimasis su savimi nėra išprotėjimo ženklas, iš tiesų tai gali net padėti atlikti darbą greičiau.
Gyvenimas
Mokslininkai išsiaiškino dežavu paslaptį
Prancūzų kalboje déjà vu pažodžiui reiškia „kažkur matyta“. Taip pat terminas dežavu yra naudojamas apibūdinant fenomeną, kuomet yra juntamas jausmas, kai atrodo, jog dabar juntamas potyris ar matomas vaizdas jau buvo mus aplankęs praeityje.
Pramogos
„Brexit“: europiečiams negaila britų
„Ipsos-Mori“ atlikto tyrimo metu paaiškėjo, jog dauguma Europos Sąjungos šalių gyventojų mano, jog Jungtinei Karalystei neturėtų būti sudarytos palankios pasitraukimo iš ES sąlygos.
Lietuva
Politiką Eligijų Masiulį prislėgė sunkūs kaltinimai
Antradienį generalinėje prokuratūroje apklaustas buvęs seimo narys Eligijus Masiulis, jam pareikšti įtarimai ir paskirta kardomoji priemonė.
ŽYMA
PILAITĖ