antradienis, sausio 26 d.
Pramogos
D. Montvydas vėl dėmesio centre - pakeitė šukuoseną
Dainininkas Donatas Montvydas savo įvaizdžius keičia ypač dažnai. Šįkart žinomas vyras „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžinta pasikeitusi plaukų spalva – atlikėjas plaukus nusidažė šviesiai mėlynai.
Pramogos
D. Montvydas naujame vaizdo klipe demonstruoja žmogaus kančią (VIDEO)
Vienas ryškiausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas pristato pastarųjų dienų intriga tapusį kūrinį „Pažiūrėk, ką padarei“ ir jam skirtą vaizdo klipą. Naujajame vaizdo klipe netrūksta ne tik kvapą gniaužiančių scenų, bet ir kompromituojančių Donato veiksmų.
Komentarai
Dėdės Tomo trobelės link
Vienas didesnių įžeidimų afroamerikiečiui yra pavadinti jį dėde Tomu. Dėdė Tomas (pelnytai ar nepelnytai) tapo susitaikymo su neteisybe, paklusnumo ar net pataikavimo valdžiai simboliu.
Pramogos
Naujas duetas sudrebino Lietuvos muzikos pasaulį
Jau keletą mėnesių muzikos pasaulyje tvyrojo laukimo nuotaikos, kada dienos šviesą išvys vienų geriausių šalies dainininkų Donny Montell ir grupės Sel lyderio Egidijaus Dragūno bendras kūrinys. Šiandien garsūs vyrai ne tik pristato dainą, bet ir atskleidžia daugiau detalių, kam ji skirta ir ar ją išgirsime nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.
Pramogos
D. Montvydas šokiravo gerbėjus. Atlikėjas nebeatpažįstamas
Donny Montell slapyvardžiu žinomas dainininkas negailestingai nusirėžė savo garbanas ir nusprendė greitai prasidėsiančius naujus metus pasitikti su radikaliais pokyčiais. D. Montvydas taip pat prasitarė, kad jo dukra prašo nebedainuoti.
Pramogos
Dešimtmečio duetas: E.Dragūnas ir D.Montvydas pristato bendrą kūrinį
Muzikos profesionalai įsitikinę: tokios dainos, kokią kitą mėnesį pristatys du ryškus ir charizmatiški Lietuvos atlikėjai – „SEL” lyderis Egidijus Dragūnas ir Donatas Montvydas-Donny Montell – gimsta kartą per dešimtmetį. Apie sukurtą naują kūrinį, bendrą darbą su Egidijumi papasakojo D.Montvydas.
Pramogos
Donatui Montvydui pasiūlyta „Eurovizijoje” atstovauti kitą šalį
Lietuvą „Eurovizijos” konkurse praėjusiais metais atstovavęs Donatas Montvydas atskleidė, kad ir kitąmet planuoja grįžti į konkursą.
Pramogos
Naujame dainos klipe Donny Montell nusimetė drabužius
Donny Montell slapyvardžiu prisistatantis dainininkas Donatas Montvydas pasidalino intriguojančiomis naujos dainos vaizdo klipo nuotraukomis. Kaip patvirtino pats atslikėjas – tai eurovizinės dainos muzikinis klipas.
Pramogos
Donatas Montvydas atsisakė „Eurovizijos” šukuosenos
Iš „Eurovizijos” sugrįžęs dainininkas Donatas Montvydas netrukus nusprendė atsisakyti ir daug kritikos sulaukusio, gerbėjų „lapos šukuosena” praminto plaukų stiliaus.
Pramogos
Donatas Montvydas - tarp Eurovizijos geriausiųjų
Šįvakar paaiškėjo 61-ojo Eurovizijos dainų konkurso nugalėtojas, Lietuvos atstovas Donatas Montvydas pateko į geriausiųjų dešimtuką.
Pramogos
Donato Montvydo sėkmė: Lietuva „Eurovizijos” finale!
Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo dar dešimt laimingųjų, kurie gavo teisę pasirodyti finaliniame „Eurovizijos” konkurse. Lietuvai atstovaujantis, o pusfinalyje devintuoju numeriu pasirodęs Donatas Montvydas sulaukė milžiniško palaikymo ir iškovojo vietą finale.
Pramogos
Paaiškėjo pirmieji „Eurovizijos“ finalininkai
Antradienio vakarą įvyko pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Paaiškėjo, kad konkurso finale matysime Azerbaidžaną, Rusiją, Nyderlandus, Vengriją, Kroatiją, Austriją, Armėniją, Čekiją, Kiprą ir Maltą.
Pramogos
D. Montvydas žengė raudonuoju „Eurovizijos“ kilimu
Sekmadienį Stokholme, Švedijoje, iškilmingai atidarytas šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas. Šią savaitę konkurse dainuosiantys atlikėjai bei šalių delegacijų atstovai raudonu kilimu žengė į miesto rotušę, kurioje vyko konkurso atidarymo ceremonija.
Pramogos
Lietuva išsirinko atstovą Eurovizijos konkurse
Po daug aistrų sukėlusios nacionalinės Eurovizijos atrankos, Lietuva šeštadienį pagaliau išsirinko laimėtoją – šiemet šaliai atstovaus dainininkas Donatas Montvydas.
Pramogos
D. Montvydas apie naująjį kūrinį „Eurovizijai“: ši daina man suteikia sparnus
Delfi.lt informavo, kad vos tik pranešęs, kad ketina dalyvauti 2016 metų Eurovizijoje, atlikėjas Donatas Montvydas nusprendė klausytojų teismui pateikti ir lemtingą dainą.
ŽYMA
PILIEČIŲ LAISVĖS