antradienis, balandžio 20 d.
Pramogos
E. Iglesias atvirai papasakojo apie savo intymų gyvenimą
Atlikėjas Enrique Iglesias sako, kad jo ir mylimosios Annos Kurnikovos asmeninis gyvenimas pasikeitė, kai šeimoje atsirado judviejų dvynukai. Nors paprastai garsi pora apie šeimą kalbėti vengia, šįkart E. Iglesias atvirai papasakojo ne tik apie santykius, bet ir seksą, kurio, kaip sako jis pats, gyvenime tapo tik daugiau, rašoma dailymail.co.uk.
Pramogos
Atlikėjas E. Iglesias dėl savo dvynių juoko pasiryžęs padaryti viską (video)
Pasiruoškite būti pralinksminti poros mielų dvynių. Popmuzikos dievaitis Enrique Iglesias socialiniame tinkle pasidalijo prieš aštuonis mėnesius gimusių dvynių Nicholo ir Lucy vaizdo įrašu.
Pramogos
E. Iglesias ir A. Kurnikova parodė paaugusius dvynius
Šiuo metu vykstančio pasaulio futbolo čempionato gerbėjai socialiniuose tinkluose reiškia palaikymą vienai ar kitai dėl stipriausios komandos titulo kovojančiai rinktinei. Ne išimtis ir pramogų pasaulio žvaigždės. Buvusi tenisininkė Ana Kurnikova ir atlikėjas Enrique Iglesias mielomis dvynių fotografijomis parodė, už kurią komandą jie serga.
Pramogos
E. Iglesias pasidalino širdį veriančia gyvenimo akimirka
Kartu su teniso žvaigžde Anna Kurnikova dvynukų susilaukęs atlikėjas Enrique Iglesias itin saugo savo šeimos asmeninį gyvenimą, tačiau neseniai su gerbėjais pasidalijo širdį veriančiu kadru, kuriame – vienas iš mažylių.
Pramogos
Enrique Iglesijas su gerbėjais pasidalino itin asmeniška akimirka
Nesenai pramogų muzikos pasaulyje garsiai nuskambėjo Enriques Iglesijo pavardė, kuomet paaiškėjo, kad jis kartu su savo ilgamete partnere, Ana Kurnikova, susilaukė dvynių. Vyras nusprendė vaikus parodyti pasauliui.
Pramogos
Enrique Iglesias ir Anna Kournikova susilaukė dvynių
Spauda praneša, kad dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynukų – mergaitės ir berniuko.
Verslas
Lietuviškos bekontaktės kortelės turės 2,5 karto didesnį limitą
Nuo rudens planuojama didinti Lietuvos komercinių bankų išduodamų kortelių limitą. Jis didės nuo 10 iki 25 eurų.
Pramogos
Enrique Iglesias koncertas baigėsi kruvinu incidentu
Pasaulinio garso ispanų daininkas Enrique Iglesias buvo stipriai sužeistas jį filmavusių kamerų. Atlikėjas koncerto metu Tijuanoje, Meksikoje bandė sugriebti miniai filmuoti skirtą kamerą ir susižeidė du rankos pirštus.
ŽYMA
PIN KODAS