sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Lietuva
Užblokuotas „Linkomanijos“ puslapis
Lietuvos apeliacinis teismas įpareigojo interneto paslaugų tiekėjus uždrausti savo klientams pasiekti failų dalijimosi interneto svetainę linkomanija.net, skelbia delfi.lt.
Pasaulio lietuviai
Sensacija tapusio poelgio Lietuvos policininkas nesureikšmina
Tiesiog dirbant savo darbą galima tapti tautiečių iš viso pasaulio pasididžiavimu – taip atsitiko tvarką mieste prižiūrėjusiam Lietuvos policijos pareigūnui. Internete pasirodę vaizdai, kaip jis pamoko neblaivius futbolo sirgalius iš Škotijos, tapo tikra sensacija, tačiau tai, kas internautams pasirodė kaip žygdarbis, jam yra kasdienybė.
Lietuva
Lietuvos policininkas pamokė škotus (vaizdo įrašas)
Ketvirtadienį Lietuvoje viešėjo apie du šimtai Škotijos futbolo superklubo „Celtic“ sirgalių, kai kuriems iš jų teko aiškinti, kas yra padorus elgesys. Tai puikiai atliko jaunas policijos pareigūnas.
Verslas
Neskęstantis laivas
Torentų tinklalapio „Linkomanija“ vardas vėl minimas teisme – šįsyk svetainę įpareigota blokuoti. Ką tai reiškia autorių teisėms ir žodžio laisvei?
Lietuva
Iš Lietuvos emigravo visa Marijampolė
2018 metų pradžioje Lietuvoje gyveno 2 mln. 810 tūkst. nuolatinių gyventojų – 37,8 tūkst., arba 1,3 proc., mažiau negu 2017 metų pradžioje. Pagrindinė nuolatinių gyventojų skaičiaus mažėjimo priežastis – emigracija, skelbia Statistikos departamentas.
Aktualijos
Kultūros ministerija siūlo naujas baudas už piratavimą
Nauji kultūros ministerijos siūlomi Administracinių pažeidimų kodekso pakeitimai labiausiai paliestų failų dalijimosi svetaines.
Lietuva
Aiškėja šiurpinančios I. Strazdauskaitės nužudymo detalės
Prokurorai toliau nagrinėja mįslingo nusikaltimo, kurio metu buvo nužudyta 26-erių Ieva Strazdauskaitė, aplinkybes. Savaitgalį keturiems iš šešių sulaikytųjų skirtas maksimalus sulaikymo terminas – trys mėnesiai.
Aktualijos
Vietoj žadėto rojaus Danijoje – pasibaisėtinos sąlygos Anglijoje
Vietoj žadėto šeiminio kambario su atskira vonios patalpa – pridvisęs dviaukščių lovų ir žmonių prigrūstas kambarys. Vietoj žadėto gero atlygio Danijoje – mažiausiai apmokamas ir tas pats nereguliarus darbas Anglijoje. Į tokią situaciją pakliuvo marijampoliečių šeima, pabandžiusi darbu užsienyje išsikapstyti iš skolų liūno Lietuvoje.
ŽYMA
PIRATAVIMAS