penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Lietuva
Numatoma nustatyti administracinę atsakomybę už nemokamą lengvųjų plastikinių pirkinių maišelių dalijimą
Seimas po svarstymo pritarė siūlymui nustatyti atsakomybę asmenims ar juridinių asmenų vadovams, kitiems atsakingiems asmenims už nemokamą lengvųjų plastikinių pirkinių maišelių dalijimą prekių ar produktų pardavimo vietose.
Aktualijos
Nuomotojams už būsto skersvėjį teks mokėti baudas
Britų būsto nuomotojai pagal balandžio 1 dieną įsigaliosiančias naująsias taisykles naujiems nuomininkams turės užtikrinti pagrįstą būsto energinį efektyvumą, įskaitant apsaugą nuo skersvėjo.
Pramogos
Paaiškėjo „Instagram“ turtuolių gudrybė
Norite padaryti įspūdį draugams? Surinkti kelis tūkstančius sekėjų socialiniame tinkle ir už tai uždirbti pinigus? Pasipuikuokite prabanga už kurią nereikės pakloti milijonų.
Aktualijos
Pakistanietė nuteista už imigrantams nuomojamą garažą
Pensininkei teismas liepė sumokėti daugiau nei 40 tūkst. svarų sterlingų už tai, kad nelegaliai savo garažą nuomojo kaip butą imigrantams.
Verslas
Estija uždraus nemokamus plastikinius maišelis
Estijos parlamentas priėmė pakuotės įstatymo pataisas, kuriomis smarkiai apribojama nemokamų plastikinių maišelių pasiūla mažmeninės prekybos vietose, o nuo 2019 metų ji bus uždrausta, pirkėjams siūlant alternatyvas.
Pasaulis
Naujos „Airbnb“ taisyklės Barselonoje – nuo gegužės
Būsto savininkai Barselonos centre (Ispanija) būsto nuomos svetainėje „Airbnb“ galės nuomoti tik vieną būstą.
Aktualijos
Kils būsto nuomos kainos
Per ateinančius penkis metus Jungtinės Karalystės būsto nuomos kainos kils sparčiau negu būsto pardavimo kainos.
Aktualijos
Žmonės renkasi būsto nuomą
Nedidelė pasiūla ir augančios kainos nekilnojamojo turto rinkoje reiškia, jog pirmą kartą nuo 1930 metų daugiau žmonių nori nuomotis būstą, negu jį pirkti.
Aktualijos
Jungtinėje Karalystėje trūksta 2 mln. namų
Jungtinė Karalystė susidurs su „dideliu nuomojamų namų trūkumu“, todėl vyriausybė raginama pradėti programą, kuri leistų statyti namus nuomai.
Lietuva
Lietuvių investicija: būstas nuomai
Nekilnojamojo turto (NT) rinkos ekspertai įžvelgia pavojingų ženklų šalies būsto rinkoje. Anot jų, nors taip vadinamojo rinkai perkaitimas negresia, tačiau bankams reiktų atidžiau „dalinti“ būsto paskolas.
Aktualijos
Kai kam brangsta socialinio būsto nuoma
Nemaža dalis iš valdžios būstą nuomojančių žmonių per metus turės išleisti papildomus tūkstantį svarų sterlingų – nuoma brangsta tiems, kurie bus priskirti prie „daug uždirbančių“.
Aktualijos
Už privataus būsto nuomą sumokama dvigubai daugiau
Žmonės, kurie privačiai nuomoja būstą kitiems, praėjusiais metais netiesiogiai gavo net 9,3 milijardus svarų „būsto pašalpos“ pinigų. Tai yra dvigubai didesnė suma už tą, kurią jie gaudavo prieš dešimtmetį.
Pasaulis
Po gėjų poros skundo – solidi bauda verslininkui
Vokietijos įstatymai draugiški gėjams, tačiau gyvenime vis tiek tenka kovoti dėl savo teisių. Nemaloni istorija nutiko homoseksualių vyrų porai, kuriai nepavyko išsinuomoti norimo būsto Kelne (Vokietija). Pastarojo savininkas atsisakė nuomoti butą netradicinės orientacijos porai, o ši tokį jo sprendimą apskundė.
Aktualijos
Didžiausia iškeldinimo grėsmė – Rytų Londone
Praėjusiais metais nuomininkų iškeldinta daug kaip niekad, dažniausiai iš namų prievarta išprašyti Rytų Londone būstus nuomojantys žmonės.
Aktualijos
Socialinis būstas taps sunkiau prieinamas
Manoma, kad kitais metais dešimtys tūkstančių socialinio būsto nuomininkų visoje Anglijoje bus priversti išsikraustyti arba mokėti už jį kur kas didesnę nuomą.
Aktualijos
Pernuomuoji būstą JK? Lauk tūkstantinės baudos
Gana dažnai Jungtinėje Karalystėje jau kojas apšilę imigrantai, pernuomoja kambarius ar namus milžiniškomis kainomis kitiems, neseniai laimės ieškoti atvykusiems likimo draugams, tačiau už tokią saviveiklą laukia milžiniškos piniginės baudos, pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.
Aktualijos
Nauja nuomos tendencija: kambarys už vieną svarą mainais į paslaugą
Jungtinėje Karalystėje vilnija nauja mada nuomoti kambarius už paslaugas. Pasiūlymas išsinuomoti didelį kambarį su neribotu internetu ir sodu tik už 1 svarą per mėnesį skamba neįtikėtinai, tačiau tai tiesa, – pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.
Aktualijos
Vos išsinuomojusi kambarį lietuvė atsidūrė statybvietėje
Nuo stogo krentančių skardų keliamas triukšmas, dėl pastolių neatsidarantys langai, atjungta elektra ir vanduo, į vonią krentantys tinko luitai – tai naujakurės Gabijos kasdienybė Londone. Kasdienybė, apie kurią vos prieš savaitę būstą išsinuomojusios merginos niekas prieš sumokant užstatą neįspėjo.
Lietuva
Poilsis prie Baltijos jūros - brangus malonumas
Artėjantis ilgasis savaitgalis, kai liepos 6-ąją Lietuvoje bus švenčiama Mindaugo karūnavimo diena, žada pradžiuginti ne tik laisvu pirmadieniu, bet ir puikiais orais. Norėdami pasilepinti ir pailsėti, žmonės suskubo rezervuotis nakvynės vietas pajūryje. Tik štai portalas delfi.lt paskelbė, kad pagrindiniuose šalies kurortuose ne visų norams bus lemta išsipildyti, nes komfortiškai poilsiauti už priimtiną kainą galimybių jau beveik nėra.
Aktualijos
Būstas Anglijoje: įpirkti nebeišgali net pasiturintys
Naujo tyrimo duomenimis, net ir vidutiniškai uždirbanti šeima nebegali sau leisti įsigyti būstą sostinėje ir nerimauja, kad pakėlus nuomą teks išsikraustyti iš nuomojamų namų. Ekspertai sunerimę, kad būstų kainos, atlyginimai bei bankų siūlomų paskolų sąlygos neatitinka rinkos realybės, - pranešė portalas theguardian.com.
ŽYMA
PLASTIKINIAI MAIŠELIAI