antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pramogos
A. Jagelavičiūtė ruošiasi naujoms plastinėms operacijoms: paaiškino kodėl
Viena garsiausių Lietuvos stilisčių, žurnalo „L‘Officiel“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta dabar tapusi kur kas švelnesnė ir tolerantiškesnė. Po poros metų 40 metų jubiliejų švęsianti Agnė anksčiau gana kategoriškai pasisakydavo apie įvairias tarp žinomų moterų populiarias grožio procedūras, injekcijas ir plastines operacijas. Tačiau šį antradienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ ji atvirai papasakos, kad netrukus pati žada labai pakeisti savo kūną.
Anglijoje
Anglijoje gyvenanti lietuvė Gabriella Melrose pasitobulino išvaizdą ir iš jos uždirba tūkstančius
LNK laidoje „Yra, kaip yra“ antradienio pavakarę, 17 val., jos dalyviai diskutuos apie grožį ir plastines operacijas. Pasaulyje kiekvienais metais kosmetinių plastinių operacijų skaičius siekia keliasdešimt milijonų. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose tokių operacijų kasmet atliekama daugiau kaip keturi milijonai.
Pramogos
O. Pikul-Jasaitienė ryžosi veido pakėlimo procedūrai: nematau prasmės slėpti šios informacijos
Profesionali makiažo meistrė ir atlikėja O. Pikul-Jasaitienė aplinkinius žavi ne tik savo talentu, bet ir moteriškumu, kurį puoselėja kiekvieną dieną. Moterys, kurios seka jos veiklą socialiniuose tinkluose, negaili komplimentų už O. Pikul-Jasaitienės atvirumą bei norą dalytis asmenine patirtimi. Šį kartą pro gerbėjų akis nepraslydo makiažo meistrei atlikta veido ovalo pakėlimo procedūra.
ŽYMA
PLASTINĖS OPERACIJOS