šeštadienis, gegužės 8 d.
Gyvenimas
Stebuklus darantis natūralus grožio eliksyras, kuris turėtų būti kiekvienos moters kosmetinėje
Kamparo aliejus žinomas kaip veiksminga skausmą malšinanti priemonė, kurią visada galima rasti močiutės vaistinėlėje. Tačiau šis natūralus augalinis preparatas nuo
Pramogos
Atlikėjas V. Baumila ryžosi plaukų transplantacijai: man pasisekė, kad susirūpinti teko tik dabar
Tvarkinga, prižiūrėta šukuosena – svarbi vyro įvaizdžio dalis, įsitikinęs populiarus atlikėjas Vaidas Baumila. Todėl pastebėjęs, kad paties šukuosena ima keistis
Sveikata
Utelės – išsprendžiama problema
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad vaikams po ilgesnių atostogų grįžus į ugdymo įstaigas, galimas užsikrėtimo utėlėmis protrūkis. Nors utėlėtumas (pedikuliozė) – itin nemaloni problema, tačiau su ja susidūrus nereikia išsigąsti. Visuomenės sveikatos specialistai pataria, kaip šių parazitų atsikratyti.
Pramogos
Slenkantys, lūžinėjantys, pleiskanoti, sausi plaukai: išsigydykite patys!
Neretai galima išgirsti skundų dėl plaukų slinkimo, lūžtančius plaukus, pleiskanų atsiradimą ir sausumą. Viso to priežastys gali slėptis genetikoje, imuniteto susilpnėjime, hormoniniuose sutrikimuose, odos ar vidaus ligose. Todėl klausimas, kaip išgydyti plaukus bus įdomus daugeliui.
Aktualijos
Sugniuždyta mama maldauja ją apiplėšusios poros gražinti mirusios dukrytės plaukų sruogą
Prislėgta mama socialiniuose tinkluose išplatino žinutę, skelbiančią, jog ji maldauja vagių gražinti plaukų sruogą, priklausiusią prieš šešis metus mirusiai jos dviejų metukų amžiaus dukrytei. „Mūsų dukrytę židininė pneumonija pasiglemžė netikėtai ir ta plaukų sruoga bei drabužėliai, kuriuos ji vilkėjo tą naktį, kai užgeso jos gyvybė - viskas, ką mes turime”.
Pramogos
D. Virbilaitės pokyčiai sukėlė diskusiją: kuri plaukų spalva tinka labiau?
Legendiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi dainininkė Donata Virbilaitė visuomet buvo ryški asmenybė, o rusvi plaukai tapo kone jos vizitine kortele. Visgi visai neseniai Donata savo gerbėjus nustebino drastiškais pokyčiais.
Anglijoje
„Brexit“ neišsigandę Lietuvos verslininkai užkariauja JK
Jungtinei Karalystei nusprendus palikti Europos Sąjungą plačiai pasklido kalbos apie niūrias verslo perspektyvas ir dėl „Brexit“ kylančią nežinomybę šioje šalyje. Tačiau kol vieni kalba, kiti daro: restoranų įrengimo paslaugas teikianti Lietuvos kompanija žengė užtikrintą žingsnį į britų rinką ir per trumpą laiką spėjo joje įsitvirtinti.
ŽYMA
PLAUKAI