ketvirtadienis, rugsėjo 23 d.
Kitas sportas
D. Rapšys kviečia kartu išmėginti jėgas šeimų plaukimo turnyre
Vienas geriausių šalies plaukikų Danas Rapšys visus neabejingus plaukimui lietuvius kviečia į savo vardo taurės šeimų plaukimo turnyrą rugsėjo 12
Plaukikui E. Matakui – paralimpinių žaidynių bronza
Lietuvos plaukikas Edgaras Matakas (22 m.) iškovojo Tokijo paralimpinių žaidynių bronzos medalį. Mūsų šalies atstovas užėmė trečią vietą visiškai nematančių
Vilijampolės gatvių užgrūdintas plaukikas svajoja įkvėpti neregius sportuoti
Jį užgrūdino gatvė. Augdamas Neries ir Nemuno santakoje Kaune, Vilijampolėje, Edgaras Matakas (22 m.) kasdien turėjo išgyventi kiemų karuose, gindamas
Pirmoji Lietuvos plaukikė olimpinėse žaidynėse – apie „varžybėles“ prieš startą Miunchene ir lietuvius Tokijuje
Finišo tiesiąją greitai pasieksiančios Tokijo olimpinės žaidynės verčia prisiminti olimpinius Lietuvos sportininkus, savo vardą garsinusius dar prieš atgaunant šalies nepriklausomybę. Viena
Lietuvos plaukikams estafetės varžybos baigėsi diskvalifikacija
Lietuvos vyrų plaukimo rinktinė Tokijo olimpinių žaidynių kombinuotoje estafetėje 4×100 m plaukė rekordiniu grafiku, tačiau po finišo švieslentėje vietoj rezultato
Lietuva
Ministerija skyrė lėšų nemokamoms plaukimo pamokoms 8000 pradinukų
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) skyrė 430 tūkst. eurų projektui „Mokausi plaukti“, tikimasi, kad tai leis užtikrinti nemokamas plaukimo
Trečiadienį Lietuvos plaukikai nepateko į pusfinalius
Trečiadienį Tokijo olimpinių žaidynių atrankos plaukimuose dalyvavo du Lietuvos sportininkai – Kotryna Teterevkova ir Danas Rapšys. K. Teterevkova 200 m rungties
Pasaulis
Lietuvos plaukikas A. Šidlauskas į finalą nepateko
Trečiadienį ryte Tokijo žaidynėse vykusiame plaukimo varžybų 200 m krūtine rungties pusfinalyje Andrius Šidlauskas užėmė 16 vietą. Į finalą pateko
Pasaulis
Plaukikas A. Šidlauskas vėl pateko į Tokijo olimpinių žaidynių pusfinalį
Lietuvos plaukikas Andrius Šidlauskas antrą kartą kovos Tokijo olimpinių žaidynių pusfinalyje. Šįsyk – 200 m krūtine rungties. Antradienį penktajame iš penkių
D. Rapšys po finalo: negalėjau jokiais būdais šiuo metu būti prizininku
Plaukikas Danas Rapšys 200 m laisvuoju stiliumi finale užėmė aštuntą vietą – 1 min. 45,78 sek. Vakar pusfinalyje 26 metų
Viena didžiausių Lietuvos vilčių Tokijuje liko be medalio
Plaukikas Danas Rapšys Tokijo olimpinėse žaidynėse užėmė 8 vietą. Antradienį vykusiame 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale lietuvis nuotolį įveikė per
Naktį sulauksime medalio? Antradienį Tokijo žaidynėse – trijų lietuvių startai
Liepos 27 d. Tokijo olimpinėse žaidynėse varžysis trys Lietuvos sportininkai – plaukikai Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas bei buriuotoja Viktorija
Į olimpinių žaidynių finalą D. Rapšys įsiveržė galingais grybšniais
Nustūmęs į šoną nereikalingas emocijas ir su trenere apgalvojęs kiekvieną distancijos atkarpą, Danas Rapšys įrodė, kad ne veltui yra vienas
Pirmadienį Tokijuje – Lietuvos plaukikų ir buriuotojų startai
Liepos 26 d. Tokijo olimpinėse žaidynėse varžybas tęs keturi Lietuvos sportininkai. Plaukikai Kotryna Teterevkova ir Danas Rapšys bei buriuotojai Viktorija
Aktualijos
Plaukikas A. Šidlauskas į finalą nepateko
Sekmadienį rytinėse Tokijo olimpinių žaidynių plaukimo varžybose vienintelis iš Lietuvos olimpiečių startavęs Andrius Šidlauskas plaukė lėčiau nei išvakarėse vykusiose atrankos
Pirmoji diena olimpiniame baseine: 13-oji vieta vieną džiugino, kitą liūdino
Lietuvos plaukikų pasirodymą Tokijo olimpinio vandens sporto šakų centro baseine šeštadienį paženklino skaičius 13. Bet Danui Rapšiui jis buvo nelaimingas,