ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pramogos
Frintono paplūdimyje žmonėms sutriko sveikata: po maudynių jūroje trūko oro
Į Essex pajūrį sekmadienį skubėjo skubios pagalbos tarnybos gavus iškvietimus apie ten kosėti pradėjusius ir kvėpuoti negalinčius poilsiautojus, praneša Standard.co.uk.
Aktualijos
Seksu su partnere užsiiminėjęs britas iškrito iš balkono
Prancūzijoje atostogavęs britas šiuo metu yra gydomas vietinėje ligoninėje po to, kai „aistringo sekso“ metu jis iškrito pro balkoną, praneša „Daily Mail“.
Atradimai
Koks poilsis geriausias?
Sunki darbo savaitė ar diena tampa lengvesnė, kai žinai, kad po jos laukia maloni veikla. Laura Čiginskaitė penkių pašnekovų klausė, kas jiems geriausiai padeda atgauti jėgas ir atitrūkti nuo rutinos.
Kultūra
Žaliasis Pakaunės smaragdas
Trys Kauno rajono miesteliai – Kulautuva, Kačerginė ir dalis Zapyškio – jau trečius metus gali didžiuotis kurortinės teritorijos statusu. Čia apribota tarši veikla, daugėja paslaugų, o kartu didėja ir turistų srautai.
Pramogos
Šią vasarą britai atostogoms renkasi ne ES šalis: kelionių agentūros dėl to kaltina „Brexit“
Kelionių agentūra „Thomas Cook“ teigia, kad vis mažiau britų vasaros atostogoms renkasi Europos Sąjungai priklausančias šalis. Remiantis kompanijos duomenimis, pailsėti ne Jungtinėje Karalystėje nusprendę žmonės šiuo metu vis dažniau poilsiauti nusprendžia blokui nepriklausančiose šalyse.
Gyvenimas
10 patarimų jaunoms motinoms, kaip tausoti jėgas ir nejausti nuovargio
Šie 10 naudingų patarimų padės ką tik motinomis tapusioms moterims išsaugoti jėgas ir mėgautis pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais.
Aktualijos
Geriausi JK miestai dirbti (TOP-20 sąrašas)
Pagal tam tikrus kriterijus įvertinus Jungtinės Karalystės miestus, sudarytas specialus sąrašas, atskleidžiantis patraukliausias šalies vietas darbui.
ŽYMA
POILSIS