trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Anglijoje
Londonas: pastangoms suaktyvinti dialogą su Rusija lieka daug kliūčių
Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas, bendraudamas telefonu su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, pareiškė, kad tebėra kliūčių, trukdančių suaktyvinti dvišalį dialogą,
Pramogos
A. Nedzinskas: pragyvenimui man užtenka minimumo
Dainininkas, buvęs politikas, ūkininkas, realybės šou dalyvis Antanas Nedzinskas galėtų būti geru pavyzdžiu visiems, kurie skundžiasi pinigų trūkumu, sunkiu gyvenimu ir galimybių trūkumu. Prieš dešimtmetį jis buvo Seimo narys, o šiandien džiaugiasi atokiu gyvenimu kaime, kur viską kuria savomis rankomis.
Pramogos
Ž. Grigaitis: skaudu, kai prabilus apie vėžį išgirsti, kad tai – „piarinis“ triukas
„Skaudu, kai viešai po pusmečio prabilus apie diagnozę pasigirsta variacijos, kad gal čia Grigaičio „piarinis“ triukas. Aš atsakyčiau labai paprastai – kai išgirsite tokią diagnozę, aš pažiūrėsiu, kokį triuką kiekvienas sugalvosite“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ atviraus Žilvinas Grigaitis.
Kultūra
Ryšininkė iš Romos
Lietuvos menų festivalis Romoje ir pirmą kartą Vilniuje surengti pusryčiai su 13 mūsų šalies kultūros atašė – dvi priežastys susitikti pokalbio su Julija Reklaite. Architektė, kultūros atašė Italijoje su Viktorija Vitkauskaite kalbėjosi apie kultūros eksportą, žmogaus – orkestro veiklos specifiką ir italų mentalitetą.
Pramogos
Švara namuose – mirtinai pavojinga?
Nemaloniems kvapams namuose pašalinti naudojamų oro gaiviklių sudėtyje gali būti sveikatai itin pavojingų chemikalų. Jų netrūksta ir kitose švaros priemonėse.
ŽYMA
POKALBIS