šeštadienis, sausio 16 d.
Gyvenimas
Kodėl mūsų gyvenimo kelias keičiasi kas septynerius metus
Kaip keičiasi metų laikai, taip ir mes pereiname per tam tikrus gyvenimo etapus. Rimti pokyčiai mūsų gyvenime įvyksta kas 7 metai.
Gyvenimas
Ką atskleidžia išvaizdos pokyčiai?
Mūsų kūnas – lyg painus ligų žemėlapis. Tam tikri neigiami veido odos, plaukų, nagų pokyčiai gali būti ne tik vietinio,
Pasaulis
Žmonija privalo pakeisti įpročius, kad apsaugotų maisto išteklius ir klimatą
Žmonijai per ateinančius dešimtmečius gali tekti priimti vis daugiau skausmingų kompromisų dėl maisto saugumo ir kylančios mūsų planetos temperatūros, jeigu nebus sumažinta atmosferos tarša ir nutrauktas aplinkos netausojantis ūkininkavimas bei miškų naikinimas, ketvirtadienį paskelbė viena Jungtinių Tautų agentūra.
Pasaulis
ES įveikė migracijos krizę
Europos Sąjungai pavyko pasiekti „radikalių pokyčių“ kovojant su rimčiausia po Antrojo pasaulinio karo kilusia migracijos krize, trečiadienį pareiškė už migracijos politiką atsakingas eurokomisaras Dimitris Avramopulas.
Anglijoje
Likus 55 dienoms iki suplanuoto išstojimo iš Europos Sąjungos - kardinalūs pokyčiai įtakingiausių parlamentarų pažiūrose
Vakar, torių parlamentaras, euroskeptikas Jacobas Reesas-Moggas paskelbė, kad 50-tojo straipsnio galiojimo termino pratęsimas “nėra neįmanomas” ir net būtų priimtinas, jei to pasekoje būtų priimtas naujas susitarimas dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos.
Komentarai
„Pakankamai gerai“ – per maža
Jei laiko mašina kokį 1990-ųjų Lietuvos pilietį perkeltume į 2018-ųjų Lietuvą, spėju, čia jam irgi pasirodytų „kaip užsienyje“. Neigti pažangą, ypač materialinės gerovės, yra absurdiška ir rodo ypatingą įsikabinimą į sovietinę praeitį. Paklauskite žmonių iš šalies, tų, kurie žiūri CNN, o ne RT, ir jie neabejotinai pasakys, kad pokyčiai yra stulbinantys, o Lietuva yra tikrų tikriausia sėkmės istorija.
Aktualijos
Tada ir dabar: kaip nuo pirmojo popiežiaus vizito pasikeitė Lietuva?
Nuo tada, kai Lietuvoje pirmą kartą apsilankė popiežius Jonas Paulius II, praėjo ketvirtis amžiaus.
IQ Tema
Y karta naikina...
Straipsnių antraštės „Millennials are killing...“ („Y karta žudo...“) jau įkvėpė daugybę ironiškų interneto vartotojų pokštų. Žiniasklaida dažniausiai šiuos 18–37 metų žmones kaltina išnaikinsiant beveik viską – nuo vyno kamščių iki pačios amerikietiškosios svajonės.
Aktualijos
Atskleista daugiau kraupių detalių apie Mančesterio sprogdintoją
Pareigūnai paskelbė, kad Mančesterio teroristas mokėsi gaminti bombas savo paties namuose keletą savaičių iki kruvinos atakos.
Aktualijos
Mančesterio teroristo sesuo atskleidė, kodėl brolis taikėsi į vaikus
Mančesterio sprogdintojo Salmano Abedi sesuo sukėlė pykčio bangą po to, kai pasakė, kodėl jos brolis įvykdė kraupų išpuolį. Jos teigimu, į vaikus teroristas taikėsi sąmoningai ir tai buvęs jo kerštas.
Aktualijos
Salmanas Abedi: atskleistas teroristo radikalizacijos kelias
Mančesterio tyrėjai atskleidė sprogdintojo Salmano Abedi radikalizacijos procesą nuo marihuaną rūkančio iš universiteto išmesto studento iki ISIS apmokyto savižudžio.
Aktualijos
Mančesterio teroristas – religingas pabėgėlių vaikas
Salmanas Abedi – mirtininkas sprogdintojas, įtariama, nužudęs 22 žmones per išpuolį popmuzikos koncerte Mančesteryje, anksčiau studijavo verslą, bet nebaigė mokslų.
Pasaulis
D.Trumpas paragino musulmonus kovoti su terorizmu
Nors JAV administracija kaunasi dėl draudimo kelių šalių, kuriose daugumą sudaro musulmonai, gyventojams atvykti į JAV, prezidentas Donaldas Trumpas kreipėsi į tautą, kurios teritorijoje yra švenčiausia islamo vietovė, su raginimu užtikrinti musulmonų vienybę kovoje su terorizmu.
Pasaulis
Stambule turistų lankomoje vietoje - šūviai (atnaujinta)
Turkijos mieste Stambule šiandien sprogo bomba, o vėliau pasigirdo šūviai. Kaip pranešė BBC, incidentas įvyko netoli Dolmabahce rūmų.
ŽYMA
POKYČIAI