penktadienis, rugsėjo 25 d.
Anglijoje
JK policija: kruvinas išpuolis Redinge susijęs su terorizmu
Britų policija sekmadienį paskelbė, kad šeštadienio išpuolį pietinio Redingo miesto parke, kai peiliu ginkluotas užpuolikas nužudė tris ir sužeidė dar
Pasaulis
Rasizmas
JAV neslūgsta įtampa policijai nušovus dar vieną juodaodį
Atlantoje baltajam policininkui nušovus dar vieną juodaodį paaštrėjo JAV apėmusios audringos diskusijos dėl rasizmo, o šiame pietiniame mieste į gatves vėl plūstelėjo žmonės ir reikalavo policijos viršininkės atsistatydinimo.
Pasaulis
Policininkui mirtinai pašovus juodaodį, atsistatydino Atlantos policijos viršininkė
Atlantoje vienam policijos pareigūnui suėmimo metu mirtinai pašovus juodaodį, atsistatydino šio JAV miesto policijos viršininkė, pranešė miesto merė. Naujas nužudymas dar
Anglijoje
Britanijos premjero padėjėjas D. Cummingsas įtariamas pažeidęs karantino režimą
Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono vienas iš svarbiausių patarėjų Dominicas Cummingsas sulaukė policijos dėmesio, įtarus, kad jis pažeidė izoliavimosi
Aktualijos
Karantinas
Velykos per karantiną: bus ribojamas patekimas į miestus ir miestelius
Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius, pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis. Ministro pirmininko teigimu, tai užtikrins
Anglijoje
Rytų Londone nužudytas jaunas lietuvis
Antradienio naktį rytinėje Londono dalyje buvo nužudytas jaunas lietuvis. Šią informaciją patvirtino policija. Kaip rašoma policijos pranešime, kovo 31-osios naktį
Pasaulis
Niujorkas
Daugiau nei 1000 Niujorko policininkų užsikrėtė koronavirusu
CNN duomenimis, antradienį infekcija buvo nustatyta Niujorko policijos 1048 pareigūnams bei 145 jos civiliams darbuotojams. Anksčiau skelbta, jog penki Niujorko policininkai nuo COVID-19
Aktualijos
Koronavirusas
Policija stiprina budėjimą viešosiose erdvėse, įspės žmones nesibūriuoti
Policija, pasieniečiai ir kitos tarnybos savaitgalį stiprina budėjimą viešosiose erdvėse, didžiausią dėmesį žadam skirti kontrolei, kaip gyventojai laikosi dėl koronaviruso įvesto karantino taisyklių.
Aktualijos
Anglijoje siautėjęs lietuvis atsidūrė už grotų
JK gyvenančio lietuvio Fausto Demidovo laukia rimti nemalonumai, po to kai jis buvo sučiuptas policijos už įvykdytus nusikaltimus.
Aktualijos
Teisėsauga
Kauno policijos viršininkas D. Žukauskas atleistas iš policijos
Atėmus teisę dirbti su įslaptinta informacija, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas atleistas iš policijos, trečiadienį pranešė Policijos departamentas.
Pasaulis
Ukraina
Koronaviruso baimė įžiebė neramumus Ukrainoje
Vidurio Ukrainoje dešimtys žmonių ketvirtadienį susirėmė su policija dėl vyriausybės planų vienoje medicinos įstaigoje karantinuoti iš Kinijos, kur siaučia koronavirusas, evakuotus žmones.
Aktualijos
Londonas: peiliu ginkluotas vyras sukėlė paniką traukinyje
Policijos pareigūnai lėkė į Peckhamą šią popietę, kai peiliu apsiginklavęs vyras įlipo į traukinį Queens Road stotyje, Londone.
Aktualijos
Peterborough: dėl prieš 25 metus įvykusio šešiamečio nužudymo sulaikytas 38 metų amžiaus vyras
Pareigūnai, tiriantys jau šaltus žmogžudystės pėdsakus, netikėtai pateikė kaltinimus 38 metų amžiaus Jamesui Watsonui. Jis kaltinamas dėl šešerių metukų amžiaus Rikki Neave nužudymo, įvykusio Peterboro mieste prieš daugiau nei du dešimtmečius.
Aktualijos
Lutone subadytas vyras ligoninėje, sužalojimai - kritiniai
Policija vyko į įvykio vietą gavus pranešimą, kad ginkluotos kovos gatvėje metu buvo sužeisti du vyrai. Vienas vyras buvo sunkiai sužeistas, kitas taip pat buvo sužalotas, tačiau jo patirti sužeidimai pavojaus nekelia.
Lietuva
Kontrabandos klasika – sulaikytas autofurgonas su imitacine sienele atitverta cigarečių slėptuve
Muitinė kriminalinė tarnyba informuoja, kad Šalčininkuose muitinės pareigūnai naktį iš vasario 8 į 9 d. sulaikė autofurgoną, kuriame rado 110 tūkst. eurų vertė nelegalių rūkalų. Cigaretės aptiktos mašinos krovininėje dalyje, kuri buvo atitverta imitacine sienele.
Aktualijos
Nusikalstama lietuvių grupuotė Airijoje įtariama pavogusi dviračių už milijonus
Dubline veikianti nusikalstama lietuvių grupuotė įtariama pavogusi ir perpardavusi daugybę brangių dviračių.
Aktualijos
Piromanė, deginusi namus po sekso su šeimininkais, įkalinta
Laura Mallett jau anksčiau buvo teista už tai, kad po sekso su šeimininkais padeginėjo jų namus.
Aktualijos
Tėtis nudurtas į širdį kokaino ir Viagros prisivartojusio chuligano
Scott Patterson su savo partnere Danielle Sanderson išėjo į pasimatymą pirmą kartą po to, kai ji pagimdė. Vėliau jis buvo nužudytas draugo namuose.
Aktualijos
„Nuoma už seksą“: vilties netekę nuomininkai, miegantys su būstų savininkais - jau epidemija
Šokiruojantis naujas tyrimas atskleidė, kad 220 000 moterų teigė, kad jų buvo paprašyta sekso dėl laiku nesumokėtos nuomos ir tvirtina, kad apie daugelį tokių atvejų policijai nėra pranešama.
Pasaulis
Buto sienai aptekėjus paslaptingu „juodu degutu“ paaiškėjo šiurpi tiesa
AJ McCrady teigė pastebėjęs „siaubingą kvapą“ savo bute prieš nubusdamas, o tada aptiko iš lubų per sieną bėgantį paslaptingą „juodą degutą".
ŽYMA
POLICIJA