trečiadienis, balandžio 14 d.
Pasaulis
Pasaulio prekybai pirmą kartą istorijoje vadovaus moteris iš Afrikos
Nigerietė Ngozi Okonjo-Iweala pirmadienį tapo pirmąja moterimi ir pirmuoju žmogumi iš Afrikos, paskirtu vadovauti sunkumų patiriančiai Pasaulio prekybos organizacijai (PPO). PPO
Pasaulis
Pasaulio prekybos organizacija
PPO vadove pirmą kartą taps moteris
Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) vadove pirmą kartą gali tapti moteris, nes į paskutinį rinkimų turą išėjo Nigerijos atstovė Ngozi Okonjo-Iweala ir Pietų Korėjos atstovė Yoo Myung-Hee.
Lietuva
Pasaulio prekybos organizacija vertina Lietuvos indėlį į PPO stiprinimą
Rugpjūčio 30 dieną Ženevoje Lietuvos nuolatinis atstovas prie Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) Donatas Tamulaitis įteikė skiriamuosius raštus generaliniam direktoriui Robertui Azevêdui.
Komentarai
XXI amžiaus prekybos karai?
Po 1945 m. susiformavusiai tarptautinės prekybos sistemai, kuriai būdinga ilgalaikė didesnio pasaulio prekybos liberalizavimo tendencija, šiandien gresia išbandymas, kokio ji nepatyrė ilgus dešimtmečius. Ypač po to, kai JAV prezidento D. Trumpo administracija įvedė bendruosius nediskriminacinius importo, visų pirma – iš Kinijos, muitų tarifus.
Pramogos
Kuris geresnis – „Samsung Galaxy S7“ ar „Apple iPhone 6s“?
Jau daug metų „Samsung“ ir „Apple“ yra rinkos numylėtiniai ir aršiausi konkurentai. Tikrai, šie du šiuolaikinių technologijų monstrai nenustoja stebinti ir džiuginti, o ir kiekvienas jų turi savo ištikimų gerbėjų ratą. Vienas jų yra topinis išmanusis telefonas Android bazėje, kitas – ne mažiau vertas dėmesio su nepakartojama iOS operacine sistema.
ŽYMA
PPO