sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Aktualijos
Prie pradinės mokyklos buvo apšaudytas automobilis: tuo metu aplink buvo vaikų
Vakar popietę Salforde vaikai vos netapo apšaudymo iš automobilio aukomis.
Aktualijos
Mokykloje prastai pasijutusio 11-mečio gyvybės išgelbėti nepavyko
Vakarų Londone esančioje pradinėje mokykloje prastai pasijutęs 11-metis buvo nuvežtas į ligoninę, kurioje jis mirė, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Aštuonmečio, išmesto iš mokyklos dėl netinkamo elgesio mama įsiutusi: kokia mokykla jį priims jei jau buvo iš vienos išmestas būdamas vos aštuonerių?
Sarah Lowden iš Hullo rytų Jorkšyre sulaukė netikėtos žinios iš sūnaus mokyklos: jos vaikas Kieronas dėl elgesio problemų buvo išmestas iš mokyklos, kurioje mokėsi. Ji teigia, kad jai buvo paaiškinta, kad jos aštuonmetis sūnus kelia pavojų kitiems mokiniams bei mokytojams.
Aktualijos
Tėvai nemoko vaikų atlikti reikalų „ant puoduko”: mokyklos priverstos samdyti „sauskelnių keitėjus”
Vis daugiau tėvų nemoko vaikų atlikti reikalų „ant puoduko” - mokykla esanti Walsall, West Midlands buvo pirmoji, kuriai teko samdyti „sauskelnių keitėjus”, nes penkiamečiai nemoka naudotis tualetu.
Pasaulis
Susišaudymas pradinėje mokykloje nusinešė bent dešimt gyvybių, septyniolika - sužeisti
Brazilijoje, Sao Paulo du jaunuoliai į vaikus ėmė šaudyti Suzano rajone esančioje Professor Raul Brasil pradinėje mokykloje.
Pasaulis
25 pradinukai atsidūrė ligoninėje po to, kai klasiokas į jų vandens buteliukus pripylė klijų
Pranešama, kad vaikas klasiokams taip atsikeršijo už patirtas patyčias. Devynerių metų amžiaus berniukas įsmuko į klasę per fizinio lavinimo pamoką, kol visi jo klasiokai buvo lauke ir, atkimšęs visų savo bendraamžių vandens buteliukus privarė į juos skystų klijų, o po to vėl sudėliojo į vietas.
ŽYMA
PRADINĖ MOKYKLA