šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Lietuva
Intriguojanti naujiena: Kaune išskirtinė kavinė laikui su gyvūnais
Jauki kavinė, esanti pačioje Kauno širdyje, netoli Soboro, ne tik svetinga kiekvienam atėjusiam, tačiau kaip niekur kitur - svetingiausia gyvūnams. Čia pavalgyti užsukusiems žmonėms nereikia sukti galvos, kur palikti savo augintinius, kol šeima mėgaujasi bendrai leidžiamu laiku ir skaniu maistu - gyvūnams įrengta jauki, jų poreikius atitinkanti erdvė.
Pramogos
A. Kuzmickaitė kolekciją pristatys Londono mados savaitės oficialioje programoje
Mados pasaulio industrijoje istoriškai susiformavo, kad būtent Niujorkas, Paryžius, Milanas ir Londonas tapo svarbiausiomis industrijos sostinėmis, kurios ilgainiui imtos vadinti „Didžiuoju ketvertu“. Kiekvienos tikros mados gerbėjos dienoraštyje šie miestai kasmet įrašomi ryškiausiomis raidėmis, nes žiemos pabaigoje ir rudens pradžioje tai, žinoma, tampa karščiausiomis vietomis mados pasaulio žemėlapyje.
Pramogos
M. Mikutavičiaus išpopuliarinta frazė tapo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pavadinimu
Visiems lietuviams žinoma eilutė iš Marijono Mikutavičiaus dainos „Trys milijonai“ nuo šių metų tampa ir Lietuvoje rengiamos „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pavadinimu.
Pramogos
Kurie Zodiako ženklai meilę sieja su romantika
Vakarienė žvakių šviesoje, gėlės, saldainiai, karšti prisipažinimai... Kuriems Zodiako ženklams labiausiai reikia romantikos? Kas iš jų nekantriausiai laukia Meilės dienos?
Pramogos
Sūnaus susilaukusi G. Žemaitė prisiminė vaikystės Kalėdas: ta staigmena įsirėžė į atmintį
Šių metų Kalėdos televizijos laidų vedėjai Gerdai Žemaitei yra ypatingos – moteris šventes praleis gausesnėje šeimoje. Balandį gimęs Gerdos sūnelis dar tik žengia pirmuosius žingsnius, tad kiekviena nauja patirtis – neįkainojama. Prakalbusi apie Kalėdas Gerda tik šyptelėjo, jog namuose atsiradusi eglutė iškart patraukė su pasauliu dar tik susipažįstančio sūnelio dėmesį.
Pramogos
Vidas Bareikis apie patyčias: pažįstama bėgo nuo patyčių emigruodama
„Turime pasiekti, kad gerbti vieni kitus taptų madinga“, – teigia kadaise mokykloje patyčias kaip nemalonią patirtį prisimenantis režisierius, aktorius, muzikantas ir kompozitorius Vidas Bareikis. Jis palaiko visas priemones prieš patyčias, o taip pat ir naujausią – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir programos „Kurk Lietuvai“ inicijuotą elektroninę platformą „Patyčių dėžutė“.
Pramogos
Armėnijoje vykstančiame Europos kino festivalyje pristatyti du lietuvių režisierių filmai
Antrus metus Armėnijoje organizuojamame Europos kino festivalyje šiemet Lietuva pristatė du lietuvių režisierių filmus – Karolio Kaupinio „Nova Lituania” ir Mariaus Markevičiaus „Tarp pilkų debesų”.
Pasaulis
Baisiausias pasaulio apsėstas namas: toks šiurpus, kad jūsų neįleis be gydytojo raštelio, o ištvėrusieji apdovanojami £15,600
Įvykiai, vykstantys McKamey Manor tokie šiurpūs, kad vaiduoklių landynę lankantys žmonės turi pasirašyti 40 puslapių storio sutartį, išvaduojančią draudimo agentūras ir kitas institucijas nuo atsakomybės.
Pramogos
Purpurinis „Gėrio trupinėlio“ vakaras Mančesteryje
Spalio 19d. lietuvius iš Didžiojo Mančesterio, Londono, Liverpulio ir kitų miestų subūrė „Gėrio trupinėlio“ labdaros šventė, kurią organizavo šios labdaros organizacijos savanorė Auksė Cijunaitienė. Iš Lietuvos į švenę atvyko ir fondo įkūrėjos Irena Dervinienė ir Rūta Filejeva. Jos pristatė savo veiklą Lietuvoje, pasidalino skaudžia kasdienine realybe ir šeimų akistata su skurdu.
Pramogos
Intelektualų klube Minske vyko susitikimas su O. Koršunovu ir M. Ivaškevičiumi
Spalio 21 dieną Baltarusijos dramaturgijos teatre Minske vyko tradicinis Nobelio literatūros premijos laureatės, žymios baltarusių rašytojos Svetlanos Aleksijevič intelektualų klubo susitikimas.
Pramogos
Nijolė Pareigytė – atvirai: apie nelaimingą skaudžiai pasibaigusią meilę Bžeskui ir pasikeitusį gyvenimą užsikodavus nuo alkoholio
„Vyras mane suėstų, jeigu kalbėčiau apie kitus, kokie jie buvo ar yra“, – jau laidos „Nepatogūs klausimai su Radistais“ pradžioje sakė atlikėja, pop grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.
Pramogos
Šiandien vyks dokumentinio filmo „Rūta“ premjera Londone
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kviečia kartu pažiūrėti operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio sukurtą dokumentinį filmą „Rūta“.
Pramogos
6 Zodiako ženklai, sugebantys išlikti pozityvūs sudėtingose situacijose
Išsaugoti gerą nuotaiką, susidūrus su sunkumais ir nesėkmėmis, tikrai nėra lengva. Geriausiai susidoroti su stresu sekasi tik kai kuriems Zodiako ženklams.
Pramogos
Akylūs internautai Meghan Markle vizito į Afriką metu pastebėjo neįprastą detalę: buvusi aktorė toliau nenustoja vaidinusi?
Šiuo metu Meghan Markle su princu Harry ir jųdviejų sūnumi Archie vieši Pietų Afrikoje. Žinodama, kad kiekviename žingsnyje ją seks fotografai, Sasekso kunigaikštienė gerai apgalvojo kiekvieną detalę. Akyliausi gerbėjai pastebėjo kai ką neįprasto, o ekspertai teigia, jog buvusi aktorė verčiasi per galvą, kad tik pagerintų savo viešąjį įvaizdį.
Pramogos
Po vestuvių Meghan turėjo tik vieną norą, tačiau karalienė Elžbieta II jam tarė „ne“
Meghan Markle ir princo Harry karališkosios vestuvės buvo vienas nuostabiausių istorinių renginių. Viso pasaulio akys tą dieną krypo ne tik į nuotaką ir jaunikį, bet ir į kitus kartu su jaunavedžiais jų įstabiausią dieną Vindsoro pilyje šventusius karališkosios šeimos narius. Tačiau po tuoktuvių likęs džiaugsmas greitai išgaravo, kai Sasekso kunigaikščiams teko nusivilti Elžbietai II atmetus poros prašymą dėl jų gyvenamosios vietos.
Pramogos
Hitų atlikėjas E. Sheeranas kaltinamas kitų kūrėjų dainų fragmentų pasisavinimu
Dainininkas Edas Sheeranas laikinai negauna atlygio už vieną populiariausių savo kūrinių „Shape Of You“ ­– jis apkaltintas kitų atlikėjų muzikos pasisavinimu.
Pramogos
Apie K. Perry seksualinį priekabiavimą prabilo rusų laidų vedėja: vos pavyko atstumti
Nuo pat karjeros pradžios Katy Perry garsėjo kaip arši moterų teisių gynėja, tačiau pastaruoju metu atlikėją lydi skandalai. Prieš savaitę K. Perry sulaukė nemalonių kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo ir panašu, kad aukų ratas plečiasi. Šįkart apie nederamą atlikėjos elgesį prabilo garsi rusų laidų vedėja Tina Kandelaki.
Pramogos
Naują gyvenimo etapą pradėjusi Mia atvirame interviu – apie vyro išdavystę, naujus jausmus ir reikšmingus pokyčius
Pastarieji metai atlikėjai Vilijai Pilibaitytei-Miai nepagailėjo pokyčių. Žinoma dainininkė sako, kad baisiausia liko praeityje, o dabar prasideda šviesusis gyvenimo etapas. „Baisiausias dalykas gyvenime yra nemylėti ir tiesiog būti. Po viso šio laikotarpio pradėjau labiau mylėti ir pati save. Dabar tikiu, kad savo laiku ir ta tikroji meilė ateis“, – pradedama itin atvirą pokalbį nusišypso dainininkė.
Pramogos
Paslaptingasis Dynoro atvyksta į Londoną
Kurį laiką atrodė, kad Lietuvos talentai auga po stikliniu gaubtu, pro kurį į pasaulį prasimušti beveik neįmanoma. Šios kalbos prieš kiek daugiau nei metus sprogo kaip burbulas, į pasaulinės muzikos padangę įsiveržus paslaptingai skambančiam lietuviui didžėjui Dynoro.
Pramogos
Vaizdo klipe Maluma apsivilko lietuviškus marškinėlius: įrašas peržiūrėtas 228 milijonus kartų
Kolumbijos atlikėjas Maluma nemažai gerbėjų turi ir Lietuvoje. Jie turėtų labai apsidžiaugti, nes savo vaizdo klipe dainininkas dėvi mūsų šalies spalvomis išmargintus marškinėlius. „Youtube“ vaizdo įrašų platformoje šis klipas buvo peržiūrėtas daugiau nei 228 milijonus kartų.
ŽYMA
PRAMOGOS